Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 17:30:25
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Lidl Music  (Prečítané 40308 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #15 kedy: 27. Apríl , 2007, 10:06:11 »

Je len zaujímavé, koľko nových užívateľov fóra hneď svojim 1. príspevkom reaguje privítaním a podporovaním nového inzertného média (Marcussius, django, rolandgaros), zaváňa mi to ďalšiou neserióznosťou zo strany Lidl music, vyrábanie fiktívnych užívateľov a zahlcovanie fóra...   Popiskujem si Bacha na vec kamo!

 Bavím sa skvele Uz tu chyba len niekto kto znovu zacne ospevovat Bach gitary. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
django
nováčik
*
Príspevkov: 18


´´les yeux noirs´´


« Odpoveď #16 kedy: 27. Apríl , 2007, 10:29:46 »

ked je primitivny spam podla teba P R O G R E S S tak potom asi len s panom bohom a dovidenia... Je mi do plaču
fuuu tak to tu v Tvojom pripade respekt urcite nehrozi...ale tak kazdy ma pravo na svoj nazor aj ked sa tu jedna, ako si uz sam oznacil, za   p r i m i t i v n y...ale aj taka reakcia sa ceni, vsak aspon je o com tocit...   Na zdravie!
Zaznamenané
django
nováčik
*
Príspevkov: 18


´´les yeux noirs´´


« Odpoveď #17 kedy: 27. Apríl , 2007, 10:34:07 »

Je veľmi podozrivé že ten Lidl Bazar tu obhajujú užívatelia s 1 príspevkom, tzv. nováčikovia. Mám silné podozrenie že je to jedná a tá istá osoba.
gm_viktor: Ty máš asi tiež niečo spoločné s Lidlom,keď že teraz ich obhajuješ. A keď sa dobre pamätám raz si tu predával väčší počet rôznich (tuším aj nových) Zoom-iek. A ako viem Lidl je ich distribútorom na slovensko.
Nevoláš sa náhodou "M. Marko".

Možno že som si to spočítal zle, ale nebolo by pekné keby si tu s tohto fóra robil niekto biznis.
...sa uz pozri na tvoje hviezdicky pod meno... ´´novacik´´ ...jasne ze sme sa zapojili vsetci...sak ich pozname a to uz roky...su to vsetko seriozni chalani, ta preco si ich nezastat...a to co rozposlali mysleli predsa len dobre...kolko uz len takych bazarov ako ma muziker a lidlmusic na Slovensku mame....neviem co tu z toho vsetci robia   a f e r u ...
Zaznamenané
yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1004



« Odpoveď #18 kedy: 27. Apríl , 2007, 10:38:57 »

Tá politika lidlu je humáč  ... okrem toho že vždy keď o tom kšefte počujem mám asociáciu na potraviny nevalnej kvality a lákavej ceny  ... tak som voči hentakému spamovaniu apaticky - elektronická verzia letáku do schránky pre ktoré nemám odkedy kúrim s plynom nejaké rozumné využitie ... o tom bazari som vedel aj predtým, väčšinou sú tam vždy tie veci ako práve na muziker bazári čo je možno dôsledok toho spamovania alebo proste toho že keď niekto chce inzerovať hromadne tak ich tak či tak nájde.


« Posledná zmena: 27. Apríl , 2007, 10:40:41 od yngsteen » Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #19 kedy: 27. Apríl , 2007, 10:39:25 »

ked je primitivny spam podla teba P R O G R E S S tak potom asi len s panom bohom a dovidenia... Je mi do plaču
fuuu tak to tu v Tvojom pripade respekt urcite nehrozi...ale tak kazdy ma pravo na svoj nazor aj ked sa tu jedna, ako si uz sam oznacil, za   p r i m i t i v n y...ale aj taka reakcia sa ceni, vsak aspon je o com tocit...   Na zdravie!

Django - Magez označil spam za primitívny. Neviem, čo ťa na tom rozčuľuje.. Tiež nevidím na spamoch žiaden progress, lezú mi na nervy. Žmurk
Zaznamenané

Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #20 kedy: 27. Apríl , 2007, 10:39:44 »

Robí sa z toho aféra, pretože Lídl jednoducho posiela SPAM a to je krajne neseriózne. Bez ohľadu na to, čo ním ponúka.
Pitu tu už odhalil minimálne jedného utajeného nováčika z Lidlu.

Takže zástupcovia akéhokoľvek obchodu - VON S FARBOU!

Neboli by ste prví, ani poslední obchodníci na fóre, a obchodníci sú tu vítaní, ak dodržia základné pravidlá. Logovanie sa pod falošnými nickmi a "utajené" lobovanie za firmy sa mi tu nepáči a budem prvý, kto navrhne ban takéhoto užívateľa.
Už sem chodia ľudia z BAchu, OnBoardu, aj Muzikeru. Majú možnosť sa tu obhajovať, ale každý vie, o koho ide.
Zaznamenané

django
nováčik
*
Príspevkov: 18


´´les yeux noirs´´


« Odpoveď #21 kedy: 27. Apríl , 2007, 11:01:17 »

ked je primitivny spam podla teba P R O G R E S S tak potom asi len s panom bohom a dovidenia... Je mi do plaču
fuuu tak to tu v Tvojom pripade respekt urcite nehrozi...ale tak kazdy ma pravo na svoj nazor aj ked sa tu jedna, ako si uz sam oznacil, za   p r i m i t i v n y...ale aj taka reakcia sa ceni, vsak aspon je o com tocit...   Na zdravie!

Django - Magez označil spam za primitívny. Neviem, čo ťa na tom rozčuľuje.. Tiež nevidím na spamoch žiaden progress, lezú mi na nervy. Žmurk
...ta jasne, ja sa nerozculujem, preco? tak ale asi az tak tvrdo reagovat na reklamu slovenskeho obchodu s hudobninami...myslim, ze to nieje az tak spravne...a vobec...to by bolo take iste ako keby som ja alebo ty robil koncert a rozposleme tiez, podla slovnika - s p a m-, na reklamu aby prislo co najviac ludi na urcitu akciu..ta nech mi nikto nehovori, ze by to nespravil...tak to proste v obchode funguje....nie? a vobec...uz by sa to aj mohlo uzavriet...tato spam thema...  Na zdravie!   :)
Zaznamenané
django
nováčik
*
Príspevkov: 18


´´les yeux noirs´´


« Odpoveď #22 kedy: 27. Apríl , 2007, 11:04:15 »

Robí sa z toho aféra, pretože Lídl jednoducho posiela SPAM a to je krajne neseriózne. Bez ohľadu na to, čo ním ponúka.
Pitu tu už odhalil minimálne jedného utajeného nováčika z Lidlu.

Takže zástupcovia akéhokoľvek obchodu - VON S FARBOU!

Neboli by ste prví, ani poslední obchodníci na fóre, a obchodníci sú tu vítaní, ak dodržia základné pravidlá. Logovanie sa pod falošnými nickmi a "utajené" lobovanie za firmy sa mi tu nepáči a budem prvý, kto navrhne ban takéhoto užívateľa.
Už sem chodia ľudia z BAchu, OnBoardu, aj Muzikeru. Majú možnosť sa tu obhajovať, ale každý vie, o koho ide.
...spravne, ked uz tak F A R B U treba priznat.
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #23 kedy: 27. Apríl , 2007, 11:11:02 »

Django - Magez označil spam za primitívny. Neviem, čo ťa na tom rozčuľuje.. Tiež nevidím na spamoch žiaden progress, lezú mi na nervy. Žmurk
...ta jasne, ja sa nerozculujem, preco? tak ale asi az tak tvrdo reagovat na reklamu slovenskeho obchodu s hudobninami...myslim, ze to nieje az tak spravne...a vobec...to by bolo take iste ako keby som ja alebo ty robil koncert a rozposleme tiez, podla slovnika - s p a m-, na reklamu aby prislo co najviac ludi na urcitu akciu..ta nech mi nikto nehovori, ze by to nespravil...tak to proste v obchode funguje....nie? a vobec...uz by sa to aj mohlo uzavriet...tato spam thema...  Na zdravie!   :)

Nemáš pravdu, ja napr posielam info o koncertoch len ľuďom, ktorých poznám, nie cudzím.
Keď ti chodia nevyžiadané maily s ponukami, reklamami rôznych obchodov aj na základe toho, že si kradnú databázu iného obchodu, to je protivný spam.

Django - a ty teda nemáš nič spoločné s agendou lídl-music? Nech vieme, že máme česť s ďalším serióznym užívateľom gitarového fóra, ktoré ho zaujíma (a má nick jedného z mojich obľúbencov :) ) a neregistruje sa sem len kvôli podpore obchodu a pritom má fórum v paži ...  Popiskujem si Žmurk
« Posledná zmena: 27. Apríl , 2007, 11:13:28 od Pitu » Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #24 kedy: 27. Apríl , 2007, 11:13:19 »

ked je primitivny spam podla teba P R O G R E S S tak potom asi len s panom bohom a dovidenia... Je mi do plaču
fuuu tak to tu v Tvojom pripade respekt urcite nehrozi...ale tak kazdy ma pravo na svoj nazor aj ked sa tu jedna, ako si uz sam oznacil, za   p r i m i t i v n y...ale aj taka reakcia sa ceni, vsak aspon je o com tocit...   Na zdravie!

Django - Magez označil spam za primitívny. Neviem, čo ťa na tom rozčuľuje.. Tiež nevidím na spamoch žiaden progress, lezú mi na nervy. Žmurk
...ta jasne, ja sa nerozculujem, preco? tak ale asi az tak tvrdo reagovat na reklamu slovenskeho obchodu s hudobninami...myslim, ze to nieje az tak spravne...a vobec...to by bolo take iste ako keby som ja alebo ty robil koncert a rozposleme tiez, podla slovnika - s p a m-, na reklamu aby prislo co najviac ludi na urcitu akciu..ta nech mi nikto nehovori, ze by to nespravil...tak to proste v obchode funguje....nie? a vobec...uz by sa to aj mohlo uzavriet...tato spam thema...  Na zdravie!   :)

nic ma nehneva viac ako spam. hlavne pri velkosti slovenskeho trhu (ked vsetci chodia ajtak na muziker bazar) mi nieje vobec jasne, ako mozes ospevovat ze niekto bez mojho vedomia vyuziva na reklamne uceli moju mailovu schranku, ktoru ziskal taktiez proti mojmu suhlasu. a ked ja spravim koncert, tak to rozposlem ludom z mojich kontaktov a nie neznamim ludom na ich sukromne adresy ktore som niekde nelegalne ziskal.
uvedom sa ked rozpravas o obchode, toto je totizto nelegalne. ak si myslis ze zvysenie trzieb sa ma diat aj nelegalnou cestou tak vitaj v klube typickeho slovenskeho ojebavaca.
Zaznamenané

o-yep sro
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #25 kedy: 27. Apríl , 2007, 11:20:15 »

Django - ty si si inak ako kontakt na seba uviedol mail, ktorý je podľa webu kontaktný mail vedúcej odbytu Čerínskej minerálky. Tak teraz neviem ...  Popiskujem si
Žmurk
« Posledná zmena: 27. Apríl , 2007, 11:20:45 od Pitu » Zaznamenané

django
nováčik
*
Príspevkov: 18


´´les yeux noirs´´


« Odpoveď #26 kedy: 27. Apríl , 2007, 11:25:43 »

Django - Magez označil spam za primitívny. Neviem, čo ťa na tom rozčuľuje.. Tiež nevidím na spamoch žiaden progress, lezú mi na nervy. Žmurk
...ta jasne, ja sa nerozculujem, preco? tak ale asi az tak tvrdo reagovat na reklamu slovenskeho obchodu s hudobninami...myslim, ze to nieje az tak spravne...a vobec...to by bolo take iste ako keby som ja alebo ty robil koncert a rozposleme tiez, podla slovnika - s p a m-, na reklamu aby prislo co najviac ludi na urcitu akciu..ta nech mi nikto nehovori, ze by to nespravil...tak to proste v obchode funguje....nie? a vobec...uz by sa to aj mohlo uzavriet...tato spam thema...  Na zdravie!   :)

Nemáš pravdu, ja napr posielam info o koncertoch len ľuďom, ktorých poznám, nie cudzím.
Keď ti chodia nevyžiadané maily s ponukami, reklamami rôznych obchodov aj na základe toho, že si kradnú databázu iného obchodu, to je protivný spam.

Django - a ty teda nemáš nič spoločné s agendou lídl-music? Nech vieme, že máme česť s ďalším serióznym užívateľom gitarového fóra, ktoré ho zaujíma (a má nick jedného z mojich obľúbencov :) ) a neregistruje sa sem len kvôli podpore obchodu a pritom má fórum v paži ...  Popiskujem si Žmurk
  ...spolocne s nimi nemam nic, len to, ze som od nich uz nakupoval veci a bol som so sluzbami maximalne spokojny...ale som sa sem prihlasil hlavne so zamerom debaty o hudbe a vsetkeho co sa jej tyka...  :)
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #27 kedy: 27. Apríl , 2007, 11:26:48 »

OK, takže máme tu štyroch nových užívateľov, ktorí sa podozrivo agilne angažujú LEN v tejto téme.
django, rolandgaros, Marcussius, pipo.....karty na stôl!

Django uvádza falošný mail, Marcussiova IP adresa smeruje na adresu Lidlu. Nemáme tu problém z obchodníkmi, ale musia sa správať čestne!.

Koľko fyzických užívateľov používa tieto štyri nicky?
Za koho kope Django, alebo Marcussius?
Toto je IMHO dôvod na BAN!
Zaznamenané

django
nováčik
*
Príspevkov: 18


´´les yeux noirs´´


« Odpoveď #28 kedy: 27. Apríl , 2007, 11:30:15 »

ked je primitivny spam podla teba P R O G R E S S tak potom asi len s panom bohom a dovidenia... Je mi do plaču
fuuu tak to tu v Tvojom pripade respekt urcite nehrozi...ale tak kazdy ma pravo na svoj nazor aj ked sa tu jedna, ako si uz sam oznacil, za   p r i m i t i v n y...ale aj taka reakcia sa ceni, vsak aspon je o com tocit...   Na zdravie!

Django - Magez označil spam za primitívny. Neviem, čo ťa na tom rozčuľuje.. Tiež nevidím na spamoch žiaden progress, lezú mi na nervy. Žmurk
...ta jasne, ja sa nerozculujem, preco? tak ale asi az tak tvrdo reagovat na reklamu slovenskeho obchodu s hudobninami...myslim, ze to nieje az tak spravne...a vobec...to by bolo take iste ako keby som ja alebo ty robil koncert a rozposleme tiez, podla slovnika - s p a m-, na reklamu aby prislo co najviac ludi na urcitu akciu..ta nech mi nikto nehovori, ze by to nespravil...tak to proste v obchode funguje....nie? a vobec...uz by sa to aj mohlo uzavriet...tato spam thema...  Na zdravie!   :)

nic ma nehneva viac ako spam. hlavne pri velkosti slovenskeho trhu (ked vsetci chodia ajtak na muziker bazar) mi nieje vobec jasne, ako mozes ospevovat ze niekto bez mojho vedomia vyuziva na reklamne uceli moju mailovu schranku, ktoru ziskal taktiez proti mojmu suhlasu. a ked ja spravim koncert, tak to rozposlem ludom z mojich kontaktov a nie neznamim ludom na ich sukromne adresy ktore som niekde nelegalne ziskal.
uvedom sa ked rozpravas o obchode, toto je totizto nelegalne. ak si myslis ze zvysenie trzieb sa ma diat aj nelegalnou cestou tak vitaj v klube typickeho slovenskeho ojebavaca.
...eeeeeeeeey , ja ziadne nelegalne cesty nemienim podporovat...a uz sa o tom ani nechcem bavit, ja len este raz dodam, ze som s lidl musicom  bol zatial vzdy spokojny....
Zaznamenané
django
nováčik
*
Príspevkov: 18


´´les yeux noirs´´


« Odpoveď #29 kedy: 27. Apríl , 2007, 11:34:21 »

OK, takže máme tu štyroch nových užívateľov, ktorí sa podozrivo agilne angažujú LEN v tejto téme.
django, rolandgaros, Marcussius, pipo.....karty na stôl!

Django uvádza falošný mail, Marcussiova IP adresa smeruje na adresu Lidlu. Nemáme tu problém z obchodníkmi, ale musia sa správať čestne!.

Koľko fyzických užívateľov používa tieto štyri nicky?
Za koho kope Django, alebo Marcussius?
Toto je IMHO dôvod na BAN!
ty uz velky maker...ja ziadny falosny e-mail neuvaaaadzam...jasna vec...ta co je na cerinska@mineralnevody.sk falosne...ta sedim tu v kancly...ze de more...jaaaaaaaaaaaaaaj uz aka poznaamka...ze falosny...   Bacha na vec kamo!
« Posledná zmena: 27. Apríl , 2007, 11:34:58 od django » Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.158 sekund, 22 otázok.