Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 18:33:21
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Lidl Music  (Prečítané 40313 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1004



« Odpoveď #75 kedy: 28. Apríl , 2007, 12:09:39 »

Tá politika lidlu je humáč  ... okrem toho že vždy keď o tom kšefte počujem mám asociáciu na potraviny nevalnej kvality a lákavej ceny  ... tak som voči hentakému spamovaniu apaticky - elektronická verzia letáku do schránky pre ktoré nemám odkedy kúrim s plynom nejaké rozumné využitie ... o tom bazari som vedel aj predtým, väčšinou sú tam vždy tie veci ako práve na muziker bazári čo je možno dôsledok toho spamovania alebo proste toho že keď niekto chce inzerovať hromadne tak ich tak či tak nájde.




Tomuto príspevku alebo nerozumiem alebo je tento pán "bojovník" za niekoho ineho. Ale nechcem sa prieť a rozoberať to. Chcem vám všetkým svojimi odbornými príspevkami a dlhoročnými skúsenosťami dokázať, muziku milujem, gitaru zvlášť a že je to môj život. V skratke: Prebrali ste to, že SPAM je neserioznosť, ok súhlas, vysvetlil  som svoj postoj a stanovisko. Ale ak teda chcete byť na tomto fóre úplne nestranný prosím o vyhýbaní sa invektívam typu politika Lídl je humáč... prosím ktorého Lídlu? Potom sa tam spomína Lídl hypermarket, že to pripomína nekvalitný a lacný tovar. Na tému posledných dvoch slov sa vyjadrím v inej téme. Inak maj sa a nič v zlom. Ale rád si vyčistím stôl, skôr ako budeme (ak budeš mať záujem) debatiť len o to, na čo to tu je.

Čo už, trocha som sa rozbehol, Lidlmusic nie je prvá firma od ktorej mi prišla pošta o ktorú som nestal ... tak som sa roznadával nejako plošne ... a to že som podrypol aj s obchodnou značkou nie nepodobnou istému obchodnému reťazcu možno považovať za konanie v afekte   Bavím sa skvele .

Ale inak fajn že si len nemávol rukou a prišiel si sa vyjadriť  Na zdravie! .

A nie som pán heh keby nie sme na fóre tak ti asi vykám  Ja som čert..  ...  



« Posledná zmena: 28. Apríl , 2007, 12:26:12 od yngsteen » Zaznamenané
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #76 kedy: 28. Apríl , 2007, 12:40:23 »

Klikol som na nejaku zalozku na tom webe, reku mrknem, ked uz je o nich rec a prva veta a dalsie gramaticke chyby...

Nie ze by mi na tom zalezalo, ale spravna gramatika o comsi svedci  Popiskujem si . Nespravna tiez :)

škoda že si sa nepozrel aj na tu stranku, pre ktoru táto téma vznikla. Uvdime koľko sa budeme ešte baviť okolo našej firmy. Toľko reklamy zas nepotrebujeme! Okrem toho ľudia, ktorých som osobne riešil a potrebovali pomôcť (a ver, že ich nebolo málo) s mojou gramatikou problémy nemaju. Mrknem na tvoju stánku ako to máš ty (v dobrom) , nech sa poučím!
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #77 kedy: 28. Apríl , 2007, 12:43:51 »

Citácia
Čo už, trocha som sa rozbehol, Lidlmusic nie je prvá firma od ktorej mi prišla pošta o ktorú som nestal ... tak som sa roznadával nejako plošne ... a to že som podrypol aj s obchodnou značkou nie nepodobnou istému obchodnému reťazcu možno považovať za konanie v afekte   Bavím sa skvele .
Ale inak fajn že si len nemávol rukou a prišiel si sa vyjadriť  Na zdravie! .
A nie som pán heh keby nie sme na fóre tak ti asi vykám  Ja som čert..  ...  


V podstate ťa chápem a ptom to beriem,ak to nemolo cielene alebo osobna, tak fain. Rad s tebou hodím reč o čomkoľvek z muziky (samo, čo viem - nikto nevie všetko), takže aj ja sa rad poučím.
« Posledná zmena: 28. Apríl , 2007, 12:54:24 od Pitu » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #78 kedy: 28. Apríl , 2007, 12:52:40 »

škoda že si sa nepozrel aj na tu stranku, pre ktoru táto téma vznikla. Uvdime koľko sa budeme ešte baviť okolo našej firmy. Toľko reklamy zas nepotrebujeme! Okrem toho ľudia, ktorých som osobne riešil a potrebovali pomôcť (a ver, že ich nebolo málo) s mojou gramatikou problémy nemaju. Mrknem na tvoju stánku ako to máš ty (v dobrom) , nech sa poučím!


Tu neni co diskutovat, argumentovat, obhajovat sa alebo obracat pozornost inde - mas tam chybu, pastol som ju a to je vsetko  Žmurk. Neviem aku inu stranku som si mal pozerat. Oprav si na stranke gramaticke chyby a vyhnes sa aj do buducnosti rypavym curakom, ako ja. Ak najdes gramaticke chyby na mojej stranke, daj vediet - okamzite ich s pokorou a bez komentara opravim  Žmurk
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #79 kedy: 28. Apríl , 2007, 12:53:58 »

Citácia
Čo už, trocha som sa rozbehol, Lidlmusic nie je prvá firma od ktorej mi prišla pošta o ktorú som nestal ... tak som sa roznadával nejako plošne ... a to že som podrypol aj s obchodnou značkou nie nepodobnou istému obchodnému reťazcu možno považovať za konanie v afekte   Bavím sa skvele .
Ale inak fajn že si len nemávol rukou a prišiel si sa vyjadriť  Na zdravie! .
A nie som pán heh keby nie sme na fóre tak ti asi vykám  Ja som čert..  ...  


V podstate ťa chápem a ptom to beriem,ak to nemolo cielene alebo osobna, tak fain. Rad s tebou hodím reč o čomkoľvek z muziky (samo, čo viem - nikto nevie všetko), takže aj ja sa rad poučím.

Marian - pozor na počet quote na začiatku v citáciach, ktoré nechávaš v správe, aby to sedelo s počtom citácií a nerobilo to chyby.
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #80 kedy: 28. Apríl , 2007, 12:54:18 »

škoda že si sa nepozrel aj na tu stranku, pre ktoru táto téma vznikla. Uvdime koľko sa budeme ešte baviť okolo našej firmy. Toľko reklamy zas nepotrebujeme! Okrem toho ľudia, ktorých som osobne riešil a potrebovali pomôcť (a ver, že ich nebolo málo) s mojou gramatikou problémy nemaju. Mrknem na tvoju stánku ako to máš ty (v dobrom) , nech sa poučím!


Tu neni co diskutovat, argumentovat, obhajovat sa alebo obracat pozornost inde - mas tam chybu, pastol som ju a to je vsetko  Žmurk. Neviem aku inu stranku som si mal pozerat. Oprav si na stranke gramaticke chyby a vyhnes sa aj do buducnosti rypavym curakom, ako ja. Ak najdes gramaticke chyby na mojej stranke, daj vediet - okamzite ich s pokorou a bez komentara opravim  Žmurk

OK, to beriem!
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #81 kedy: 28. Apríl , 2007, 12:55:07 »

Citácia
Čo už, trocha som sa rozbehol, Lidlmusic nie je prvá firma od ktorej mi prišla pošta o ktorú som nestal ... tak som sa roznadával nejako plošne ... a to že som podrypol aj s obchodnou značkou nie nepodobnou istému obchodnému reťazcu možno považovať za konanie v afekte   Bavím sa skvele .
Ale inak fajn že si len nemávol rukou a prišiel si sa vyjadriť  Na zdravie! .
A nie som pán heh keby nie sme na fóre tak ti asi vykám  Ja som čert..  ...  


V podstate ťa chápem a ptom to beriem,ak to nemolo cielene alebo osobna, tak fain. Rad s tebou hodím reč o čomkoľvek z muziky (samo, čo viem - nikto nevie všetko), takže aj ja sa rad poučím.

Marian - pozor na počet quote na začiatku v citáciach, ktoré nechávaš v správe, aby to sedelo s počtom citácií a nerobilo to chyby.

Tak zatial to nad mojim textom nebudem odmazávať, aby som niečo neposr..., díky.
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #82 kedy: 28. Apríl , 2007, 12:57:41 »

Citácia
Čo už, trocha som sa rozbehol, Lidlmusic nie je prvá firma od ktorej mi prišla pošta o ktorú som nestal ... tak som sa roznadával nejako plošne ... a to že som podrypol aj s obchodnou značkou nie nepodobnou istému obchodnému reťazcu možno považovať za konanie v afekte   Bavím sa skvele .
Ale inak fajn že si len nemávol rukou a prišiel si sa vyjadriť  Na zdravie! .
A nie som pán heh keby nie sme na fóre tak ti asi vykám  Ja som čert..  ...  



V podstate ťa chápem a ptom to beriem,ak to nemolo cielene alebo osobna, tak fain. Rad s tebou hodím reč o čomkoľvek z muziky (samo, čo viem - nikto nevie všetko), takže aj ja sa rad poučím.

Marian - pozor na počet quote na začiatku v citáciach, ktoré nechávaš v správe, aby to sedelo s počtom citácií a nerobilo to chyby.

Tak zatial to nad mojim textom nebudem odmazávať, aby som niečo neposr..., díky.

Radšej to zmaž, lebo potom vidíš, ako to vyzerá - 3 vety na jednej strane. :)
« Posledná zmena: 28. Apríl , 2007, 12:58:16 od Pitu » Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #83 kedy: 28. Apríl , 2007, 13:01:27 »

Nebudeš to počúvať dlho, hlavne nie tu, prejde to a téma sa zmaže. To len teraz sa o tom intenzívne 3 dni kecá a nikoho tu to potom nebude zaujímať. Žmurk
Ja som proti jej zmazaniu.

To akoze sme si povedali svoje, problem sa vyriesil a tema sa zmaze, ako keby sa nikdy nic nestalo? Ziskat emailove adresy zo stranky bazar.muziker.sk nie je len tak a urcite to chcelo napisat nejaky skript, ktory tu stranku sledoval a tieto adresy zaznamenaval. Bolo to urobene zamerne s chladnou vypocitavostou a s jasnym cielom - spamovat. Ten kto to robil, vedel velmi dobre co robi a vedel, ze robi svinstvo, ale povedal si - "no a co?Si píš!!!"
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #84 kedy: 28. Apríl , 2007, 13:17:20 »

Nebudeš to počúvať dlho, hlavne nie tu, prejde to a téma sa zmaže. To len teraz sa o tom intenzívne 3 dni kecá a nikoho tu to potom nebude zaujímať. Žmurk
Ja som proti jej zmazaniu.

To akoze sme si povedali svoje, problem sa vyriesil a tema sa zmaze, ako keby sa nikdy nic nestalo? Ziskat emailove adresy zo stranky bazar.muziker.sk nie je len tak a urcite to chcelo napisat nejaky skript, ktory tu stranku sledoval a tieto adresy zaznamenaval. Bolo to urobene zamerne s chladnou vypocitavostou a s jasnym cielom - spamovat. Ten kto to robil, vedel velmi dobre co robi a vedel, ze robi svinstvo, ale povedal si - "no a co?Si píš!!!"

Bolo by dobre, keby si tú sledovačku (či spamuje) napísal ty, keď ťa to tak hrozne zaujima. Kľudne tu táto téma môže zostať, ale doporučuje adminovi, aby hneď v prvom príspevku - a to bol tvoj príspevok - resp. ty si začal túto tému, nech v tom úvodnom shote zmaž priame linky na ten "vlastne reklamovaný" www-bazarLM. Je to predsa priamy link a veľa ľudí je zvedavých.
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #85 kedy: 28. Apríl , 2007, 13:26:05 »

Neviem, ci som spravne pochopil tvoj prispevok, lebo nevidim dovod, preco by som mal mazat nejake linky.

Myslim si, ze sa uz povedalo vsetko, problem sa vyriesil, preto uz necitim potrebu sa k tomu vyjadrovat. Ale netvarme sa, ze sa nic nestalo.
« Posledná zmena: 28. Apríl , 2007, 13:26:43 od Martinlm » Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #86 kedy: 28. Apríl , 2007, 13:35:35 »

Neviem, ci som spravne pochopil tvoj prispevok, lebo nevidim dovod, preco by som mal mazat nejake linky.

Myslim si, ze sa uz povedalo vsetko, problem sa vyriesil, preto uz necitim potrebu sa k tomu vyjadrovat. Ale netvarme sa, ze sa nic nestalo.

Myslím, že si ma nepochopil. Myslel som to takto: Hned tvoj prvý príspevok obsahuje prekliknutie - hyperlink na ten náš bazár. Tak aby to neplnilo funkciu - možnosť, že si to niekto náhodne najde aj takto. Nič viac.
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #87 kedy: 28. Apríl , 2007, 13:42:28 »

No a preco by si ten bazar nemohli pozriet prave vdaka tomu linku?
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #88 kedy: 28. Apríl , 2007, 14:01:28 »

No a preco by si ten bazar nemohli pozriet prave vdaka tomu linku?

Mohli by si ho pozrieť, ale každý vložený priamy link je v podstate reklama. KLIKNEŠ ZO ZVEDAVOSTI a objavíš to. pritom bez toho by si na tú vec trbars nenarazil. A len taká pripomienka na začiatok (som tu fakt nový, takže možno nie som v obraze) ale ak má niekto v svojom profile www kontakt na čokoľvek spojené z bussinesom, tak to nie je podľa mňa košér. Alebo  áno?
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #89 kedy: 29. Apríl , 2007, 07:30:22 »

Sranda ze je marian novy uzivatel.Kukam ze 20 prispevkov ja,ze odkial citam dalej a on uz ma dve strany  ha ha ha  inac sranda ze citam tuto temu druhy den a este som nekukol webstranku lidl musicu  Bavím sa skvele

ahoj, "ujo jolana" bude to asi tým, že som to predtym zanedbal. Času moc nemám, vieš. Ale ako som sľúbil hned na začiatku, polepším sa. Musím sa trochu rozkukať ako to tu funguje a tak...
Zaznamenané

Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.113 sekund, 22 otázok.