Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 18:25:50
Strán: 1 ... 5 6 [7] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Lidl Music  (Prečítané 40309 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #90 kedy: 29. Apríl , 2007, 09:10:07 »

Cafte,

Mam nejake tie skusenosti (pozitivne) s www.LidlMusic.sk, tak by som chcel od spamovej miniaferky pokrocit dalej a napisat nejaku recenziu z mojho pohladu na LidlMusic. Ako vidite v podpise, mam nejake Peavey veci a aj som mal ine... zvacsa z LidlMusic. Inak mam internetovu firmicku... tolko o mojom zavislom backgrounde a prepojeniach.

Marián Marko - big boss - pre mna velmi dobry support cez ICQ aj telefonicky. Da sa pokecat nielen o biznise, takze clovek nadobudne dobry pocit, co na Slovensku s kyslymi xichtami predavacov nie je stale bezne. Nevyhoda je, ze sa clovek citi previnilo (akoze otravuje) a ma pocit, ze by mal nieco kupit :-)

Kamenny obchod - Tu v Poprade je dost velka konkurencia obchodov. Mame tri + dalsi v Kezmarku. Vo vsetkych je hlavne uplny Lowend a kazdy sa orientuje trosku inym smerom. LidlMusic ma vyhodu, ze po nedavnom odchode WJF do Velkej (okrajova cast Popradu) je jediny priamo v centre. Tiez mali ako jediny na oskusanie aspon nejake lampove kombo, hovorim o Valve King. Vyber gitar je slaby. Prislusenstva je tak akurat, co gitarista potrebuje. Dokonca maju v polici asi zabudnute lampy Mesa Boogie :-). Obsluha sa nedavno menila, ale nenastal posun k horsiemu, je to taky standard.

Web - obcas mi pri nacitavani uvodnej stranky zhodi moj Firefox. Stranka je prehladna, ale kym nebude funkcny normalny eshop, tak bude stale zaostavat za konkurenciou = len Muziker.sk, Guitarshop.sk a ceskymi eshopmi, kedze ostatne slovenske hudobne eshopy su dost v praveku (zase stranky ceskeho LidlMusic su horsie ako tuzemske). Vadi mi, ze akcie su stale na tie iste veci. Nenuti ma to navstevovat pravidelnejsie stranky, kedze viem co tam zase bude. Vyber gitar na webe je napr. slabsi ako v obchode a to by malo byt naopak!

Bazar a diskusia - Bez pridanej hodnoty pre navstevnika je kazdy komercny web odsudeny na prehru. LidlMusic sa snazi ponuknut aspon to, co Muziker, no ten ma uz vybudovany naskok, ktory sa bude tazko dobiehat. Hovorim o vybudovanej komunite na diskusnom fore. Nova sluzba bazar sa celkom slusne poucila z chyb konkurencnych bazarov a je aj slusne naprogramovana, takze v ramci Ciech a Slovenska je to technicky najlepsie zvladnuty bazar. Jeho hlavna nevyhoda je, ze o nom ludia velmi nevedia oproti ex-fender.cz alebo bazar.muziker.cz. LidlMusic sa ho snazi rozpohybovat aj predajom svojich veci, co mi púride koser a uvidime ako sa to rozbehne.

Namiesto zaveru. Pre nas ako zakaznikov by malo byt hlavne pozitivum, ze konkurencia na Slovensku sa pomaly zvacsuje a s tym sa budu zlepsovat nielen ceny, ale aj sluzby pre nas. A priestor na trhu pre zlepsovanie a presadenie sa je stale velky. Hlavne elektronicky trh je volny pre dalsich hracov, kym to tu nezvalcuju eshopy z EU. Len majitelia kamennych shopov asi nevedia o vsetkych moznostiach, resp. sa im nechce/neoplati investovat.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #91 kedy: 19. Jún , 2007, 18:42:29 »

co je to ten lidl music to je ako ten lidl obchodny dom

Skoro.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #92 kedy: 20. Jún , 2007, 08:58:21 »

co je to ten lidl music to je ako ten lidl obchodny dom
Len maju ine farby
Zaznamenané
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #93 kedy: 03. Október , 2007, 21:06:54 »

..ok uz chapem editujem spravu aby sa nesirili nepravdive informacie nahodou..
« Posledná zmena: 06. Október , 2007, 13:07:09 od hangar_18 » Zaznamenané
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #94 kedy: 05. Október , 2007, 08:36:43 »

Skoro.

Reagujem neskoro ale predsa. Vidiet ze tomu nerozumies a nevyznas sa - sranda musi byt!
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #95 kedy: 05. Október , 2007, 08:48:06 »

Popiskujem si neviem ci ste si to niekto vsimli ale na lidlmusic bazare su povacsine
inzeraty ludi z lidlmusic, tvari sa to akoze obycajne inzeraty a ked vam to pride mate
tam fakturu lidlmusic, chape tomuto niekto Huh! Si píš!!! ?§!.

Hangy (rad) ti to vysvetlim, Som frajer
« Posledná zmena: 05. Október , 2007, 09:00:47 od marianguitar » Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #96 kedy: 05. Október , 2007, 18:33:40 »

tak miesto reakcie na prispevok a odvovodnenia sme sa dockali len osocovania sa na ineho.. Myslím, že otázky ktoré zaujmajú vacsiu skupinu ludi by sa nemali riesit len cez Sukromne spravy.

Mates, neosocujem nikoho, ale ten prispevok mi zdvihol zlc. Ak si si mohol vstimnut, tento text sa na tomto fore objavil tak na 3 minuty. Na si "stastie" ze si ho vymakol. Potom som to ten text poopravil v duchu, ze to Hangymu vysvetlim. A tak sa aj stalo. Volal som s Hangym. Tot vseto. Ak potrebujes nieco vysvetlit, kludne to urobim tak aj s tebou. Nie je problem.
Zaznamenané

hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #97 kedy: 05. Október , 2007, 22:19:03 »

ok uz chapem, diki za vysvetlenie :) nechcel som aby ten prispevok vyznel utocne, len som nechapal, ta cena nie je nadhodnotena, mate ju v cenniku na stranke lidlmusic.sk.. Na zdravie!
Zaznamenané
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #98 kedy: 05. Október , 2007, 23:26:53 »

ok uz chapem, diki za vysvetlenie :) nechcel som aby ten prispevok vyznel utocne, len som nechapal, ta cena nie je nadhodnotena, mate ju v cenniku na stranke lidlmusic.sk.. Na zdravie!

OK som rad, ze sme si to vsvetlili. Cena je naozaj taka. V tom som sa pomylil aj ja ale zmiatla ma v prvom momente tvoje cena.
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #99 kedy: 31. Marec , 2010, 15:43:36 »

Neviem pod akou temou tu ma Lidl music temu, ale tak prispejem do tejto.

Chcem napisat za nasho basaka, ktory velmi pekne dakuje Marianovi a spol. za velmi rychle vybavenie, objednanie a dodanie pozadovaneho tovaru. Po telefone velmi prijemna komunikacia, hned vsetko zistia na pockanie. Cize vcelku dobra skusenost. :)

Sice to nepatri do tejto temy, ale chcem dat do pozornosti Madu, ci uz KE, alebo PO, ze poslednu dobu to s nimi ide krasne dolu vodou... Ak nieco chcem objednat, tak odkaz "Teraz nie, az o mesiac robime objednavku" ma neminie... Dodavka strun je dost zla... a neraz sa stalo (a nie len mne), ze ma odkazali bud na Muziker, pripadne Lidl (v hocijakom produkte). Nieco zistit, zavolat, vybavit, atd.. je dost velky problem.  A to som mal casto Madu za jednu z top hudobnin...  Smútim
« Posledná zmena: 31. Marec , 2010, 15:43:52 od Branko » Zaznamenané

lubochlast
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 286


www.bandzone.cz/oldrockers


« Odpoveď #100 kedy: 31. Marec , 2010, 18:59:36 »

Je možnosť si v piešťanoch zapnúť a odskúšať aparáty?
Zaznamenané

tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #101 kedy: 04. December , 2012, 21:08:23 »

po velmi dlhej dobe som objednaval nieco zo slovenskych shopov. komunikacia vyborna.
Zaznamenané

Strán: 1 ... 5 6 [7] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 22 otázok.