Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
21. September , 2024, 02:17:21
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Lidl Music  (Prečítané 40925 krát)
0 užívateľov a 7 Hostí prehliada túto tému.
django
nováčik
*
Príspevkov: 18


´´les yeux noirs´´


« Odpoveď #30 kedy: 27. Apríl , 2007, 11:37:13 »

Django - Magez označil spam za primitívny. Neviem, čo ťa na tom rozčuľuje.. Tiež nevidím na spamoch žiaden progress, lezú mi na nervy. Žmurk
...ta jasne, ja sa nerozculujem, preco? tak ale asi az tak tvrdo reagovat na reklamu slovenskeho obchodu s hudobninami...myslim, ze to nieje az tak spravne...a vobec...to by bolo take iste ako keby som ja alebo ty robil koncert a rozposleme tiez, podla slovnika - s p a m-, na reklamu aby prislo co najviac ludi na urcitu akciu..ta nech mi nikto nehovori, ze by to nespravil...tak to proste v obchode funguje....nie? a vobec...uz by sa to aj mohlo uzavriet...tato spam thema...  Na zdravie!   :)

Nemáš pravdu, ja napr posielam info o koncertoch len ľuďom, ktorých poznám, nie cudzím.
Keď ti chodia nevyžiadané maily s ponukami, reklamami rôznych obchodov aj na základe toho, že si kradnú databázu iného obchodu, to je protivný spam.

Django - a ty teda nemáš nič spoločné s agendou lídl-music? Nech vieme, že máme česť s ďalším serióznym užívateľom gitarového fóra, ktoré ho zaujíma (a má nick jedného z mojich obľúbencov :) ) a neregistruje sa sem len kvôli podpore obchodu a pritom má fórum v paži ...  Popiskujem si Žmurk
  Pitu - dakujem za presun temy som si pri tom vsetkom spam sem spam tam uz ani nevsimol, ze som to zle zaradil...dakujem  Zdravíčko
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #31 kedy: 27. Apríl , 2007, 11:39:43 »

...spolocne s nimi nemam nic, len to, ze som od nich uz nakupoval veci a bol som so sluzbami maximalne spokojny...ale som sa sem prihlasil hlavne so zamerom debaty o hudbe a vsetkeho co sa jej tyka...  :)

Super. Mail sa vysvetlil, vidíme, že aspoň Django z posledných 3 nováčikov nie je fiktívny nick. Radi ťa vítame v našom kruhu gitaristov a gitarových vykecávačov sa.  Na zdravie!

A pozor na tie citácie, stačí reagovať len na poslednú, nech nie je každý príspevok na pol strany. Žmurk
Zaznamenané

Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #32 kedy: 27. Apríl , 2007, 11:40:39 »

Ok, Django, ak je tamto tvoja pravá adresa, ospravdlňujem sa Ti.
Zaznamenané

pipo
Hosť
« Odpoveď #33 kedy: 27. Apríl , 2007, 11:43:47 »

OK, takže máme tu štyroch nových užívateľov, ktorí sa podozrivo agilne angažujú LEN v tejto téme.
django, rolandgaros, Marcussius, pipo.....karty na stôl!

Django uvádza falošný mail, Marcussiova IP adresa smeruje na adresu Lidlu. Nemáme tu problém z obchodníkmi, ale musia sa správať čestne!.

Koľko fyzických užívateľov používa tieto štyri nicky?
Za koho kope Django, alebo Marcussius?
Toto je IMHO dôvod na BAN!

No pomaly môj zaltý. Ja tu už chodím nejaký ten rok. Si všimni kedy som sa registroval.  Len neprispievam iba čitam. A prihlásim sa tak raz za rok.
Lenže toto bolo veľmi čudné, nato sa nedalo nezareagovať.Je mi divne že si to tu nikto nevšimol skôr.
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #34 kedy: 27. Apríl , 2007, 12:05:04 »

pipo reagoval normálne, naraz sme to v podstate zistili, len ma predbehol pri písaní príspevku... Žmurk

Z Djanga sa vykľul seriózny nový užívateľ fóra, Marcussius je fiktívny užívateľ priamo z lídl-music, rolandgaros sa ešte nevyjadril, počkáme prípadne do zajtra, inak sa účet zmaže.
Zaznamenané

Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #35 kedy: 27. Apríl , 2007, 12:07:23 »

Pipo:
OK, chodíš sem už dlho, a fórum ti pripadá dosť zaujímavé na to, aby si sa prihlásil tak raz za rok a neprispieval. Nič proti, každý máme svoje chute.

A po "nejakom tom roku" pasivity ťa téma o spame (pramálo súvisiaca s gitarami, či muzikou) osloví natoľko, že sa prekonáš a nabúchaš do nej tri zo svojich šiestich príspevkov??

Taktiež nič proti, akurát to trochu podkopáva ten tvoj kváziargument. Z ničoho ťa neobviňujem, proste si sa náhodou ocitol v skupine podozrivých.
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #36 kedy: 27. Apríl , 2007, 12:11:15 »

alto ty si uuuplny detektiv  ha ha ha
Zaznamenané

o-yep sro
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #37 kedy: 27. Apríl , 2007, 12:12:12 »

Pipo:
OK, chodíš sem už dlho, a fórum ti pripadá dosť zaujímavé na to, aby si sa prihlásil tak raz za rok a neprispieval. Nič proti, každý máme svoje chute.

A po "nejakom tom roku" pasivity ťa téma o spame (pramálo súvisiaca s gitarami, či muzikou) osloví natoľko, že sa prekonáš a nabúchaš do nej tri zo svojich šiestich príspevkov??

Taktiež nič proti, akurát to trochu podkopáva ten tvoj kváziargument. Z ničoho ťa neobviňujem, proste si sa náhodou ocitol v skupine podozrivých.

Aké 3 zo 6? 2 zo 4. Aj to sa jedným obhajoval. Žmurk
Pipo asi sleduje fórum pozorne, keď si všimol tú vec s nováčikmi v tejto téme, napriek tomu, že neprispieva. Zato ho netreba sekírovať.  Žmurk
« Posledná zmena: 27. Apríl , 2007, 12:13:54 od Pitu » Zaznamenané

Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #38 kedy: 27. Apríl , 2007, 12:13:57 »

Nikto ho nesekíruje, ale prelustrovať treba.
Takže na výsluch ostávajú Marcussius a RolandGaros Neser ma! Ja som čert..
Zaznamenané

pipo
Hosť
« Odpoveď #39 kedy: 27. Apríl , 2007, 12:30:12 »

Alto..:Kľudne moju registráciu zmaž a aj moje príspevky. Som vedel že sa nemám ozývať. Druhí raz sa na to vyseriem.
       
A vyser sa na to už aj ty, lebo mi pripadá že si chorý. Nejde o život.
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #40 kedy: 27. Apríl , 2007, 12:37:13 »

Alto..:Kľudne moju registráciu zmaž a aj moje príspevky. Som vedel že sa nemám ozývať. Druhí raz sa na to vyseriem.
       
A vyser sa na to už aj ty, lebo mi pripadá že si chorý. Nejde o život.

pipo - dobre, že si sa ozval, píš kľudne viac, ak ťa tu niečo niekde zaujme. Neber si zle altostratove narážky, tiež síce neviem prečo aj teba zhrnul do svojho zoznamu podozrivých :), ale ani on to neberie všetko až tak vážne, dúfam..  ha ha ha
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #41 kedy: 27. Apríl , 2007, 13:15:36 »

dve veci:
1. spam je nelegalny a ako taky osetreny aj platnou legislativou
2. s LIDL music som mal zatial len jednu skusenost a aj ked bola pomerne neutralna, ludia mi prisli ustretovi a priatelski.

Myslim, ze netreba hned kalit vodu prehlaseniami o tom akeho 'svinstva' sa dopustaju. Kopec ludi v slovenskom biznise ma este stale pramale skusenosti s internetom a myslia si, ze v nom je vsetko vec verejna a nejak do toho nevedia zakomponovat etiku. Myslim, ze v tomto pripade je proste na mieste upozornenie priamo do LIDL musicu, ze sa dopustaju spamovania, ze to obtazuje, posobi negativnu reklamu a navyse este aj prekracuje zakon a som si isty, ze s tym prestanu. Ak nie, potom je miesto na podobne vyhlasenia a pripadne protiopatrenia.

a co sa tyka novacikov pisucich nepotrebne PlC0VINY, tych je toto forum plne nie len v tejto teme a vlastne nie len toto forum... chce to zelezneho admina (nie, neponukam sa)  Som frajer
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #42 kedy: 27. Apríl , 2007, 14:03:35 »

Altostratus> Nehraj sa na detektiva. Na mail sa pri registracii posiela potvrdenie registracie, cize ten mail s mineralkou falosny byt nemoze. To by si vediet mohol Žmurk
Zaznamenané

gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #43 kedy: 27. Apríl , 2007, 20:45:41 »

gm_viktor: Ty máš asi tiež niečo spoločné s Lidlom,keď že teraz ich obhajuješ. A keď sa dobre pamätám raz si tu predával väčší počet rôznich (tuším aj nových) Zoom-iek. A ako viem Lidl je ich distribútorom na slovensko.
Nevoláš sa náhodou "M. Marko".
ha ha ha ha ha ha ha ha ha tak toto ma dostalo
nie, nie som majo marko...

a co je natom zle ked vam niekto chce ponuknut nove moznosti?
napr. peavey valveking...za taku cenu ako v lidlmusic ho nikde inde nezozeniete!
cize by sme mali byt aj scasti aj stastny ze je niekto kto tu robi dobre ceny, prisom ponuka prvotriedny tovar aj so zarukou.
ten spam je mozno otravny, aj mne ich kopu doslo, ale co uz...
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #44 kedy: 28. Apríl , 2007, 09:26:55 »

vies je super ze vytvaraju konkurencny tlak, ale cesta ziskavania adries bez suhlasu uzivatelov nieje spravne.
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.12 sekund, 23 otázok.