Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
21. September , 2024, 00:00:42
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Lidl Music  (Prečítané 40915 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #45 kedy: 28. Apríl , 2007, 09:35:12 »

Ahoj, zdravím všetkých na tomto fóre a v tejto téme. Ano toto som ja, pravy s pravymi údajmi a prihlásil som sa na toto forum iba dnes. Nie ako som sa dozvedel a dočítal od druhych, že som tu prihlásený pod niekoľkými menami. Budem postupne reagovať na všetko, čo tu bolo popísané, len prosím o trpezlivosť, nakoľko to časovo celkom nestíham. Ale prvá pripomienka a ospravedlnenie: Osobne sa ospravedlňujem za firmu tým ľuďom, ktorý niečo od nás dostali. Viete, nie je treba ani priamo spamy posielať. Každý má svojich fandov a neprajníkov a tí činia niekedy všelijako. verte že to nebol zlý úmysel, ani od "našich priateľov a prajníkov" ale prepisklo sa to. Ešte raz ospravedlnenie pre všetkých, koho to obťažovalo, určite sa tak už nestane. Na záver, som gitarista a po mojich reakciach na tuto temu sa mienim venovať špecializácii takej, na ktore je toto forum stavane. Možno by si niekto položil otázku: A prečo zrovna teraz? Nie je to teraz. Fungujem na inych forach a vo vidávaní gitarovej literatúry už roky (neviem či to tu môžem prezentovať) tak nemenujem. Postupne sa vyjadrím k prispievajúcim.
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #46 kedy: 28. Apríl , 2007, 09:38:34 »

Vitaj na fore! Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #47 kedy: 28. Apríl , 2007, 09:38:51 »

vies je super ze vytvaraju konkurencny tlak, ale cesta ziskavania adries bez suhlasu uzivatelov nieje spravne.

Súhlasím plne s tebou, ale už som to rozobral v svojom prvom príspevku, myslím, že kajať sa už nebudem.
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #48 kedy: 28. Apríl , 2007, 09:40:36 »

Vitaj na fore! Na zdravie!

Díky! Si prvý, kto ma kontaktuje, tak sa pýtaj, možno odpoviem tak, že mnebudem musieť odpisovať všetkým doteraz. A ospravedlňujem sa, neviem sa celkom dobre orientovať na tomto fore. Navštevoval som poradu ale to nesúvisý s touto problematikou a tam to mali cca podobne.
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #49 kedy: 28. Apríl , 2007, 09:45:22 »

gm_viktor: Ty máš asi tiež niečo spoločné s Lidlom,keď že teraz ich obhajuješ. A keď sa dobre pamätám raz si tu predával väčší počet rôznich (tuším aj nových) Zoom-iek. A ako viem Lidl je ich distribútorom na slovensko.
Nevoláš sa náhodou "M. Marko".
ha ha ha ha ha ha ha ha ha tak toto ma dostalo
nie, nie som majo marko...

a co je natom zle ked vam niekto chce ponuknut nove moznosti?
napr. peavey valveking...za taku cenu ako v lidlmusic ho nikde inde nezozeniete!
cize by sme mali byt aj scasti aj stastny ze je niekto kto tu robi dobre ceny, prisom ponuka prvotriedny tovar aj so zarukou.
ten spam je mozno otravny, aj mne ich kopu doslo, ale co uz...

Díky za zastanie, ale fakt nechcem aby to vyznelo že TY si nejaký náš človek, ktorý pre nás pracuje a nebodaj ako som to tu čítal, že máš falošný NICk a som to já. Vidím že som podcenil vec, keď som toto forum nesledoval skôr. Budem si musieť na to hold nájsť čas.
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #50 kedy: 28. Apríl , 2007, 09:47:04 »

Vitaj na fore! Na zdravie!

Ešte jedna prosba - neviem ako si to nastaviť, aby som tie príspevky mal logicky za sebou ako boli pridávané. Mám to akosi chaoticky a zle sa mi v tom orientuje. Ale no je to tým, som tu prvýkrát. sorry.
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #51 kedy: 28. Apríl , 2007, 09:49:54 »

dve veci:
1. spam je nelegalny a ako taky osetreny aj platnou legislativou
2. s LIDL music som mal zatial len jednu skusenost a aj ked bola pomerne neutralna, ludia mi prisli ustretovi a priatelski.

Myslim, ze netreba hned kalit vodu prehlaseniami o tom akeho 'svinstva' sa dopustaju. Kopec ludi v slovenskom biznise ma este stale pramale skusenosti s internetom a myslia si, ze v nom je vsetko vec verejna a nejak do toho nevedia zakomponovat etiku. Myslim, ze v tomto pripade je proste na mieste upozornenie priamo do LIDL musicu, ze sa dopustaju spamovania, ze to obtazuje, posobi negativnu reklamu a navyse este aj prekracuje zakon a som si isty, ze s tym prestanu. Ak nie, potom je miesto na podobne vyhlasenia a pripadne protiopatrenia.

a co sa tyka novacikov pisucich nepotrebne PlC0VINY, tych je toto forum plne nie len v tejto teme a vlastne nie len toto forum... chce to zelezneho admina (nie, neponukam sa)  Som frajer

No s týmto príspevkom môžem len vrelo súhlasiť, cítim to presne tak. Kto nič nerobí ten ani nič nepokazí. Mysím si, že môj prínos na toto fórum (a dúfam, že to budete môcť aj posúdiť) bude dobrý a zmysluplný. Gitaru mám za priateľku už dlhé roky a niekoľko možno 100-vák sme ich opravovali či nastavovali.
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #52 kedy: 28. Apríl , 2007, 09:53:02 »

pipo reagoval normálne, naraz sme to v podstate zistili, len ma predbehol pri písaní príspevku... Žmurk

Z Djanga sa vykľul seriózny nový užívateľ fóra, Marcussius je fiktívny užívateľ priamo z lídl-music, rolandgaros sa ešte nevyjadril, počkáme prípadne do zajtra, inak sa účet zmaže.

Aj toto dám na pravú mieru. Nie je čo zisťovať. Príspevok napísal môj syn, ale ako svoj názor ale určite ovplyvnený tým že "patríme k sebe" Ak sa to nehodilo, kľudne ho vymažte. Mali sme o tom debatu - proste reagoval impulzívne, je to mladý chcal a počuje čo sa u nás doma šuchne. Koho treba ešte rozkódovať? Lebo tí ostatní zástancovia nie som já!
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #53 kedy: 28. Apríl , 2007, 09:54:51 »

Nazdar Marian, vitaj na fóre.
Vo svojom profile máš možnosť nastaviť si niektoré vlastnosti fóra, aj príspevky - či nové budú na konci, alebo na začiatku témy.

A čo sa týka tejto témy, nie je o predajni Lídl music ale o spame, ktorý je šírený mailom, môže sa tu kľudne spraviť nová téma o tejto predajni, kde si ľudia napíšu o na ňu svoje názory.
Tu ide hlavne o ten spam a názory naňho.

Budeme radi, keď sa zapojíš do debát na fóre aj v iných témach, všetky vedomosti a skúsenosti nových členov fóra sú vítané. Žmurk
Nemusíš reagovať na všetky príspevky tu, stačí len ten jeden, ktorý ťa uviedol. :)
« Posledná zmena: 28. Apríl , 2007, 09:55:31 od Pitu » Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #54 kedy: 28. Apríl , 2007, 09:56:04 »

Django - Magez označil spam za primitívny. Neviem, čo ťa na tom rozčuľuje.. Tiež nevidím na spamoch žiaden progress, lezú mi na nervy. Žmurk
...ta jasne, ja sa nerozculujem, preco? tak ale asi az tak tvrdo reagovat na reklamu slovenskeho obchodu s hudobninami...myslim, ze to nieje az tak spravne...a vobec...to by bolo take iste ako keby som ja alebo ty robil koncert a rozposleme tiez, podla slovnika - s p a m-, na reklamu aby prislo co najviac ludi na urcitu akciu..ta nech mi nikto nehovori, ze by to nespravil...tak to proste v obchode funguje....nie? a vobec...uz by sa to aj mohlo uzavriet...tato spam thema...  Na zdravie!   :)

Nemáš pravdu, ja napr posielam info o koncertoch len ľuďom, ktorých poznám, nie cudzím.
Keď ti chodia nevyžiadané maily s ponukami, reklamami rôznych obchodov aj na základe toho, že si kradnú databázu iného obchodu, to je protivný spam.

Django - a ty teda nemáš nič spoločné s agendou lídl-music? Nech vieme, že máme česť s ďalším serióznym užívateľom gitarového fóra, ktoré ho zaujíma (a má nick jedného z mojich obľúbencov :) ) a neregistruje sa sem len kvôli podpore obchodu a pritom má fórum v paži ...  Popiskujem si Žmurk
  ...spolocne s nimi nemam nic, len to, ze som od nich uz nakupoval veci a bol som so sluzbami maximalne spokojny...ale som sa sem prihlasil hlavne so zamerom debaty o hudbe a vsetkeho co sa jej tyka...  :)

Ano toto je jednen z mnohých ľudí s ktorými si už dlhšie chattujeme o "muzikantskej problematike, hudobnej teorii a praxi."
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #55 kedy: 28. Apríl , 2007, 09:58:34 »

Nazdar Marian, vitaj na fóre.
Vo svojom profile máš možnosť nastaviť si niektoré vlastnosti fóra, aj príspevky - či nové budú na konci, alebo na začiatku témy.

A čo sa týka tejto témy, nie je o predajni Lídl music ale o spame, ktorý je šírený mailom, môže sa tu kľudne spraviť nová téma o tejto predajni, kde si ľudia napíšu o na ňu svoje názory.
Tu ide hlavne o ten spam a názory naňho.

Budeme radi, keď sa zapojíš do debát na fóre aj v iných témach, všetky vedomosti a skúsenosti nových členov fóra sú vítané. Žmurk
Nemusíš reagovať na všetky príspevky tu, stačí len ten jeden, ktorý ťa uviedol. :)

Super, díky za uvítanie, ale na niektore veci (nemusím teda odpovedať na všetky veci) by som predsa len sprístupnil svojim názorom - teraz nemyslím spochybňovanie, že SPAM je neeticky. Myslím že v prvom príspevku som sa omluvyil a toto načal. Ale ak dovolíte len pár poznámok, fak len na to čo sa ma osobne dotklo, ak sa dá.
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #56 kedy: 28. Apríl , 2007, 10:02:19 »

Nikto ho nesekíruje, ale prelustrovať treba.
Takže na výsluch ostávajú Marcussius a RolandGaros Neser ma! Ja som čert..

Pozdravujem Altostratus-a! Nie je už čo vyšetrovať. Marcussius som vysvetlil vyššie a už to rozoberať nebudem a RolandGaros, myslím si, že to je tiež jeden s ľudí, čo s nimi chattujem na ICQ už veľmi dlho. Len tam tento login asi nemá.
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #57 kedy: 28. Apríl , 2007, 10:05:51 »

Django - ty si si inak ako kontakt na seba uviedol mail, ktorý je podľa webu kontaktný mail vedúcej odbytu Čerínskej minerálky. Tak teraz neviem ...  Popiskujem si
Žmurk

Pitu, nič v zlom, ale zdá sa ti v poriadku uvadzat na hocijakom fore ze kto ma aku IP-cku a s ktoreho "smeru" ide a menovaať priamo firmy? To bola len otázka. Ale beriem to, že to bolo v zápale "vyšetrovania". A spomínam to len a len preto, že já naozaj nie som Černínska minerálka.
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #58 kedy: 28. Apríl , 2007, 10:15:20 »

Django - ty si si inak ako kontakt na seba uviedol mail, ktorý je podľa webu kontaktný mail vedúcej odbytu Čerínskej minerálky. Tak teraz neviem ...  Popiskujem si
Žmurk

Pitu, nič v zlom, ale zdá sa ti v poriadku uvadzat na hocijakom fore ze kto ma aku IP-cku a s ktoreho "smeru" ide a menovaať priamo firmy? To bola len otázka. Ale beriem to, že to bolo v zápale "vyšetrovania". A spomínam to len a len preto, že já naozaj nie som Černínska minerálka.

Nepísal som IP adresu a firma je uvedená na nete, majú vlastnú webovú stránku, čerínska minerálka je ok, na stránke som videl, že mail patrí vedúcej odbytu, prišlo mi to ako sranda z niekoho strany, preto mi nesedel s novým užívateľom fóra. Ale Django sa našťastie vyjadril a zapojil do fóra a sme radi, že je tu ďalší užívateľ, ktorý sa mal chuť zapojiť do fóra a nie len do tejto témy.

Spam je zlý, tak to zhodnotili asi všetci stabilní užívatelia fóra a pripadalo mi divné, že sa niekto registruje na fórum len pár minút pred pridaním prvého svojho príspevku práve do tejto témy, kde samozrejme spam neodsúdi, ale porozpráva ako je dobré, že tu máme nový konkurenčný obchod a bazár, o čo tu ale vôbec nejde... Žmurk
« Posledná zmena: 28. Apríl , 2007, 10:17:19 od Pitu » Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #59 kedy: 28. Apríl , 2007, 10:18:38 »

Tá politika lidlu je humáč  ... okrem toho že vždy keď o tom kšefte počujem mám asociáciu na potraviny nevalnej kvality a lákavej ceny  ... tak som voči hentakému spamovaniu apaticky - elektronická verzia letáku do schránky pre ktoré nemám odkedy kúrim s plynom nejaké rozumné využitie ... o tom bazari som vedel aj predtým, väčšinou sú tam vždy tie veci ako práve na muziker bazári čo je možno dôsledok toho spamovania alebo proste toho že keď niekto chce inzerovať hromadne tak ich tak či tak nájde.




Tomuto príspevku alebo nerozumiem alebo je tento pán "bojovník" za niekoho ineho. Ale nechcem sa prieť a rozoberať to. Chcem vám všetkým svojimi odbornými príspevkami a dlhoročnými skúsenosťami dokázať, muziku milujem, gitaru zvlášť a že je to môj život. V skratke: Prebrali ste to, že SPAM je neserioznosť, ok súhlas, vysvetlil  som svoj postoj a stanovisko. Ale ak teda chcete byť na tomto fóre úplne nestranný prosím o vyhýbaní sa invektívam typu politika Lídl je humáč... prosím ktorého Lídlu? Potom sa tam spomína Lídl hypermarket, že to pripomína nekvalitný a lacný tovar. Na tému posledných dvoch slov sa vyjadrím v inej téme. Inak maj sa a nič v zlom. Ale rád si vyčistím stôl, skôr ako budeme (ak budeš mať záujem) debatiť len o to, na čo to tu je.
Zaznamenané

Strán: 1 2 3 [4] 5 6 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.124 sekund, 23 otázok.