Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 17:46:26
Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Hudobniny v NR  (Prečítané 55261 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
acdc100
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 246


« Odpoveď #30 kedy: 17. Október , 2007, 21:37:08 »

Minule mi chlapik v Rakusku ponukal Irisku, ze je to autorizovany Telecaster z vychodneho bloku za 150 EUR :-) ked mu vravim ze je to preglejka..tak sa tvaril, ze uz mi nerozumie.. :-)

« Posledná zmena: 17. Október , 2007, 21:37:38 od acdc100 » Zaznamenané
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #31 kedy: 17. Október , 2007, 21:53:16 »

Minule mi chlapik v Rakusku ponukal Irisku, ze je to autorizovany Telecaster z vychodneho bloku za 150 EUR :-) ked mu vravim ze je to preglejka..tak sa tvaril, ze uz mi nerozumie.. :-)

To fakt? Fuha, to si o nas myslia ze sme prekne tupy a naznaly. Ale pravda bude mozna aj opacna, castokrat.
« Posledná zmena: 17. Október , 2007, 21:53:52 od marianguitar » Zaznamenané

Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« Odpoveď #32 kedy: 17. Október , 2007, 22:02:38 »

co to ma z Hudobninami v NR?  ha ha ha
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #33 kedy: 18. Október , 2007, 15:34:10 »

co to ma z Hudobninami v NR?  ha ha ha

paralelu. Inak nic.
Zaznamenané

lubochlast
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 286


www.bandzone.cz/oldrockers


« Odpoveď #34 kedy: 14. December , 2007, 08:30:45 »

Vraj v Trnave otvorili nové hudobniny? Nemyslím tie nad mestskou vežou. Žena čítala inzerát v novinách, ale zabudla v ktorých.
Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #35 kedy: 14. December , 2007, 08:37:13 »

Tuším na Poštovej ulici.
Zaznamenané
lubochlast
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 286


www.bandzone.cz/oldrockers


« Odpoveď #36 kedy: 17. December , 2007, 09:12:15 »

Díky za tip. Nachádza sa to na poštovej. V jednej budove s krčmou zátvor.  Zaujimavý sortiment.
Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #37 kedy: 17. December , 2007, 09:18:57 »

Díky za tip. Nachádza sa to na poštovej. V jednej budove s krčmou zátvor.  Zaujimavý sortiment.
Predpokladám že v tej krčme majú štandartný sortiment,či čo majú takého zaujímavého? Bavím sa skvele
Zaznamenané
lubochlast
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 286


www.bandzone.cz/oldrockers


« Odpoveď #38 kedy: 17. December , 2007, 10:43:07 »

Tak napríklad kustom coupe 72, a ešte jeden modrý kustom pololampa/nie defender/. Nejaké lampové crate. Myslím že jedna bola 30. tá gibonsová. Neviem či je to štandartný sortiment, ale nie je to to isté čo sa vozí do všetkých predajní naokolo. 
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #39 kedy: 17. December , 2007, 20:00:07 »

Tak napríklad kustom coupe 72, a ešte jeden modrý kustom pololampa/nie defender/. Nejaké lampové crate. Myslím že jedna bola 30. tá gibonsová. Neviem či je to štandartný sortiment, ale nie je to to isté čo sa vozí do všetkých predajní naokolo. 

Nie je to to iste, ako to chapat? Z marsu to nie je, takze to plus/minus bude to iste. Alebo ze by boli vznikli nejake nove znacky?
Zaznamenané

lubochlast
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 286


www.bandzone.cz/oldrockers


« Odpoveď #40 kedy: 18. December , 2007, 07:09:08 »

Jasné že značku kustom /made in čína a okolie/ zoženieš  všade. To kombo kustom coupe je made in U.S.A. No a to je ten rozdiel. Podľa slov majiteľa ešte rozbehnú fender a možno labogu.
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #41 kedy: 18. December , 2007, 20:45:20 »

Jasné že značku kustom /made in čína a okolie/ zoženieš  všade. To kombo kustom coupe je made in U.S.A. No a to je ten rozdiel. Podľa slov majiteľa ešte rozbehnú fender a možno labogu.

No v dnesnej dobe moze rozbehnut Fender (ale aj hocijaku inu znacku) akykolvek obchodnik, staci ked sa dohodne s oficialnym dovozcom Fendra. Ale urcite ho nebude vozit ako prvodovozca! Taketo znacky su uz rozobrate. Predavat hocijaku znacku nie je len samotny predaj ale aj vsetka podpora okolo toho (SK manualy, servis atp...) Takze urcite to nebude nic noveho pod slnkom. Skor pojde o to aky tam bude pristup k zakaznikom a ochota komunikovat neformalne, tj. nielen pri samotnej kupe. Venovat sa, venovat sa, venovat sa  Som frajer ......
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #42 kedy: 18. December , 2007, 20:48:41 »

No v dnesnej dobe moze rozbehnut Fender (ale aj hocijaku inu znacku) akykolvek obchodnik, staci ked sa dohodne s oficialnym dovozcom Fendra. Ale urcite ho nebude vozit ako prvodovozca! Taketo znacky su uz rozobrate. Predavat hocijaku znacku nie je len samotny predaj ale aj vsetka podpora okolo toho (SK manualy, servis atp...) Takze urcite to nebude nic noveho pod slnkom. Skor pojde o to aky tam bude pristup k zakaznikom a ochota komunikovat neformalne, tj. nielen pri samotnej kupe. Venovat sa, venovat sa, venovat sa  Som frajer ......

marian sak ich nechaj dychat. mozna rozbehnu nieco nove. polska laboga etc ...
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #43 kedy: 18. December , 2007, 21:00:05 »

marian sak ich nechaj dychat. mozna rozbehnu nieco nove. polska laboga etc ...

No ved jasne, vsetko, co bude zivotaschopne sa vita, nic proti tomu nemam. Len som reagoval na podla mna minimalne "mylne predstavy". Jednoducho uplne novy obchodnik (akykolvek) ma pramalu sancu ihned sa stat dovozcom znamej svetovoej znacky, este k tomu takej, ktora je zaujimava a na SK a CR uz realizovana. Tot vsjo.
Zaznamenané

MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #44 kedy: 18. December , 2007, 22:26:42 »

Preco v SR nemame Markbass alebo Gallien-Krueger? :D Tech21 tusim tiez nie.  ha ha ha
Zaznamenané

Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 22 otázok.