Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 22:14:14
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Hudobniny v NR  (Prečítané 55265 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #60 kedy: 25. Jún , 2009, 22:10:25 »

ale marris zrušili a teraz sa volá muzikzoo  
« Posledná zmena: 12. Marec , 2011, 10:18:20 od BrokenWings » Zaznamenané
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #61 kedy: 25. Jún , 2009, 22:17:58 »

jaj to som nevedel, ze sa marris premenoval.
Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #62 kedy: 26. Jún , 2009, 08:48:43 »

.....ak to bude také jalové, ako bol marris na tržnici tak to bude odveci  Bleee ale počul som, že to za návštevu stojí.....
« Posledná zmena: 26. Jún , 2009, 10:18:26 od garde » Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
cutaj
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 175


« Odpoveď #63 kedy: 28. September , 2009, 21:18:02 »

pred tyzdom som bol v Nitre , musim pochvalit predajnu RD music, skvely pristup - predajca odbornik od "fachu "  Si píš!!! a maju tam celkom slusny vyber nahradnych dielov aj nastrojov  , doporucujem  :)
Zaznamenané
lubochlast
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 286


www.bandzone.cz/oldrockers


« Odpoveď #64 kedy: 29. September , 2009, 13:47:29 »

Kde sa RD music v nitre nachádza? 
Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #65 kedy: 04. December , 2009, 16:53:01 »

v rocklande som kedysi kupoval korga ktorého nemali ešte ani v muzikeri i keď o tom velice mudrovali, takže maximálna spokojnosť :-)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
bigbadbrad
stály hosť
*****
Príspevkov: 866



« Odpoveď #66 kedy: 24. Jún , 2010, 14:20:20 »

objednaval niekto z toho Rockladnu aj cez net? Lebo na stranke nemaju obchodne podmienky ani nic, vsetko sa robi cez mail ?
Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #67 kedy: 12. Marec , 2011, 10:21:13 »

Vyzerá to tak, že MusicZoo v Maxe krachuje. Dávnejšie som išiel okolo a predajňa bola poloprázdna.
Neviete, či tam nemajú nejaký sale?
Zaznamenané
GHS
Hosť
« Odpoveď #68 kedy: 12. Marec , 2011, 16:52:24 »

Vyzerá to tak, že MusicZoo v Maxe krachuje. Dávnejšie som išiel okolo a predajňa bola poloprázdna.
Neviete, či tam nemajú nejaký sale?

 Co som tam bol naposledy mali tam 2 americke straty a nestali ani za dobre slovo ... dalsia vec bola ze ked sme ich chceli vyskusat tak maximalne potichu lebo sme boli upozorneni ze vedla je banka a mame byt tichucko ... nuz keby som si chcel kupit tie bicie co tam mali vystavene tak by som ich musel brat bez skusania ... takze ak skrachuju tak sa niet co cudovat.A ... skusal som tam aj squier gitari ... cele zle uz na sucho.Ale ja uz som to niekde pisal ...
 Zdravíčko
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1034


...


« Odpoveď #69 kedy: 15. September , 2011, 12:30:42 »

No ja študujem v NR už piaty rok - čiže v spomínaných hudobninách som bol viac krát. Ešte aj z čias SŠ som tam chodil ja keď nie som z NR.

Jednoznačne môžem povedať, že Marris hudobniny boli najlepšie - z časov keď boli na Mostnej ulici vedľa poštovej banky či čo to tam bolo... Tam som si kúpil vtedy ešte DigiTech RP50  No hanbím sa.. Našťastie som potom z toho rýchlo vyrástol.  Žmurk Dal som si tam objednať Fender Stratocaster a bol som spokojný maximálne. Vždy tam boli super predajcovia. Najlepší bol pán Varga. To je fakt super profesionál, technik, ktorý ma prehľad. Teraz viem, že robí boxy na nástroje, aparáty,..

Druhé najlepšie hudobniny sú RD na pešej. Chlapík je v pohode. Niet čo dodať.

No a potom je tu spomínaný ROCKLAND. k tomu len toľko - nekúpim tam nikdy ani len brnkátko. Nehvhodný prístup toho chlapíka. Má tam nejaké lunty gitary a pasuje ich do polohy ako keby boli lepšie ako Fender. Netvrdím, že su Fender najlepšie, ale tie čo tam má sa im zďaleka nemôžu rovnať. V podstate tam predáva viac ako 3/4 vecí vhodných pre začiatočníkov a snaží sa ich podsunúť semi-profesionálom.. prípadne profíkom. Fajn má tam Vox aparáty - dobre. ale básni o nich ako keby boli to najlepšie na svete. On vo všeobecnosti vôbec o všetkom básni - brnkátka, struny, paličky, strunky na šlapky k bicím...
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #70 kedy: 15. September , 2011, 12:33:23 »


No a potom je tu spomínaný ROCKLAND. k tomu len toľko - nekúpim tam nikdy ani len brnkátko. Nehvhodný prístup toho chlapíka. Má tam nejaké lunty gitary a pasuje ich do polohy ako keby boli lepšie ako Fender. Netvrdím, že su Fender najlepšie, ale tie čo tam má sa im zďaleka nemôžu rovnať. V podstate tam predáva viac ako 3/4 vecí vhodných pre začiatočníkov a snaží sa ich podsunúť semi-profesionálom.. prípadne profíkom. Fajn má tam Vox aparáty - dobre. ale básni o nich ako keby boli to najlepšie na svete. On vo všeobecnosti vôbec o všetkom básni - brnkátka, struny, paličky, strunky na šlapky k bicím...
Igor rulez  Na zdravie! Bavím sa skvele ha ha ha
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1034


...


« Odpoveď #71 kedy: 15. September , 2011, 13:10:53 »

Igor rulez  Na zdravie! Bavím sa skvele ha ha ha

no mohol by tie svoje rulez prehodnotiť, lebo ja osobne som bol v tých hudobninách asi tak5x za cca 8 rokov čo som chodil do NR  do hudobnín...

a prave len z takeho osvieženia si pamäte  ?§!. som si klikol na jeho strínku a uvidel som, že je presťahovaný na Mostnej 44 za divadlom A. Bagara..  ha ha ha ach bože..
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #72 kedy: 15. September , 2011, 13:19:36 »

Tie RD sú ešte na tej pešej akosi som ich nenašiel, taktiež tie na mostnej tam už nie sú nie len rockland sa tam presťahoval, a v maxe sú ešte?
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1034


...


« Odpoveď #73 kedy: 15. September , 2011, 16:09:15 »

RD sú na pešej - ak pôjdeš smerom od malé Tesca tak to budeš mať po pravej ruke a pojdeš tam cez taký ´´podchod´´ a potom pojdu schody dole. Taká uzka ulička to je. pred týmito hudobninami sú tam nejaké bicyklové obchody a cestovky myslím.

No Rockland sa preťahoval za divadlo Andrea Bagara. Na mostnú ulicu 44.

A marris už nie je. Tí boli v MAXe, ale žiaľ je to tam zatvorené - inak táto prevádzka sa volala Musiczoo. Marris nie je vlastne preto, lebo na Slovensku nie je teraz výhradný dovozca Fender. Oni ním boli.. Teraz je tam nejaký problém a niekedy začiatkom októbra sa asi bude vedieť, že či sa veci nejako pohli v tomto smere
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« Odpoveď #74 kedy: 15. September , 2011, 16:23:15 »

zaujimavost

Dodo Slíž - predavac z RD
Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 23 otázok.