Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
24. Apríl , 2024, 14:51:16
Strán: [1] 2 3 ... 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Hudobniny v NR  (Prečítané 55568 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« kedy: 29. Apríl , 2007, 11:16:03 »

No su v Nitre dokopy troje, jedni lepsie ako druhe... Kde najradsej kupujete? Ja to zhodnotim tak, ze najradsej mam RD Music na pesej zone, potom co nema Dodo tak najdem alebo sa opytam na mostnej v Expose, teraz je to tusim Marris www.marris.sk a uplne najneradsej  Ja som čert.. mam Rockland v Mlynarcach, predtym bol na Farskej a este pred tym v hypaci. Hodte nejake nazory ti co su z NR a hlavne, co Vam v NR hudobninach chyba...mne skoro vsetko  Je mi do plaču
Zaznamenané

FeFe
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 140



« Odpoveď #1 kedy: 29. Apríl , 2007, 11:22:20 »

Vacsinou chodim do RD a potom do rocklandu lebo to je moj znamy Žmurk preco tam nerad chodis?
mne vlastne nechyba nic Žmurk len keby tu bol namiesto tych 3 obchodov 1 velky  Beeee
Zaznamenané
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 29. Apríl , 2007, 13:08:22 »

Sa mi zdá že ako sa presťahoval rockland na Bratislavskú ul. tak to na mňa pôsobí ako keby mu to tam veľmi nejde. Je mimo centra. Keď tam človek príde predal by mu aj gate. A típek sa tvári pomaly urazene keď ti niečo ukáže a nekúpiš to. Ale inak v poho obchod.
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 29. Apríl , 2007, 13:27:51 »

Sa mi zdá že ako sa presťahoval rockland na Bratislavskú ul. tak to na mňa pôsobí ako keby mu to tam veľmi nejde. Je mimo centra. Keď tam človek príde predal by mu aj gate. A típek sa tvári pomaly urazene keď ti niečo ukáže a nekúpiš to. Ale inak v poho obchod.

No nechcem predajňu Rockland " nijako braniť ale bojuje. Má tam ťažkú pozíciu a hlavne na Nitru je ich veľa. nie som Nitranec, ale chodil som tam 5 rokov do školy, takže mesto a pomery poznám. Otázka je, ako znáša, to ako samu to vyvíja. Ale to vie len on sám. Na toto miesto by som nevyťahoval domnienky že či samu darí alebo nie! jedno je isté. Je sám sebe pánom (firma je jeho) a tak by si mal sám rozumieť, čo je najlepšie.
Zaznamenané

Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 29. Apríl , 2007, 13:41:44 »

Rockland nemam rad, pretoze ako tu uz niekto spominal, vkuse ti chce nieco nahovorit (majitel) a dost mi aj vadilo, ze sa mi az prehnane venuju, ako keby silou mocou musim nieco kupit. Je pravda ze takych okukavacov nema nikto rad, ale...
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 29. Apríl , 2007, 13:56:20 »

Rockland nemam rad, pretoze ako tu uz niekto spominal, vkuse ti chce nieco nahovorit (majitel) a dost mi aj vadilo, ze sa mi az prehnane venuju, ako keby silou mocou musim nieco kupit. Je pravda ze takych okukavacov nema nikto rad, ale...

Prečo trpíš "stihomanským pocitom" že musíš niečo kúpiť? Podľa mňa je to vždy len na vzájomnom kontakte zákazníka a obchodníka. Obchodník by mal byť ústretový, to ano. Ale sme všelijaký ľudia a povahy. Podľa mňa niedekdy dosiahneš viacej, ak sa o "rodinnejšiu atmosferu" postaráš aj ty ako zákazník. Ak je odozva aj potom nula, tak je zle. Škodí si ten obchodník ani nevie ako.
Zaznamenané

brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 29. Apríl , 2007, 14:55:10 »

Sa mi zdá že ako sa presťahoval rockland na Bratislavskú ul. tak to na mňa pôsobí ako keby mu to tam veľmi nejde. Je mimo centra. Keď tam človek príde predal by mu aj gate. A típek sa tvári pomaly urazene keď ti niečo ukáže a nekúpiš to. Ale inak v poho obchod.

No nechcem predajňu Rockland " nijako braniť ale bojuje. Má tam ťažkú pozíciu a hlavne na Nitru je ich veľa. nie som Nitranec, ale chodil som tam 5 rokov do školy, takže mesto a pomery poznám. Otázka je, ako znáša, to ako samu to vyvíja. Ale to vie len on sám. Na toto miesto by som nevyťahoval domnienky že či samu darí alebo nie! jedno je isté. Je sám sebe pánom (firma je jeho) a tak by si mal sám rozumieť, čo je najlepšie.

Pracujem v oblasti obchodu nejaký piatok. Každé sťahovanie obchodu s tovarom aj keď len o ulicu sa prejaví poklesom tržieb, môj názor je približne  95% prípadov sťahovaní. Prosto ľudia mali obchod v očiach, nechce sa im to trebárs hľadať... Obchod bol presťahovaný na perifériu NR. Mňa len serie to že keď tam ideš kúpiť nejakú konkrétnu vec a chlapík ju nemá na pulte tak pomaly spraví z teba debila že si nechceš kúpiť náhradu ktorú ti núka 2-3 krát s mierne ironickým úsmevom. Aký dialóg sa odohráva na predajni po tvojom odchode radšej ani nechcem vedieť. Takýchto obchodníkov nemusím, možno to funguje na 15 ročných chlapcov...
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #7 kedy: 29. Apríl , 2007, 15:04:30 »

Sa mi zdá že ako sa presťahoval rockland na Bratislavskú ul. tak to na mňa pôsobí ako keby mu to tam veľmi nejde. Je mimo centra. Keď tam človek príde predal by mu aj gate. A típek sa tvári pomaly urazene keď ti niečo ukáže a nekúpiš to. Ale inak v poho obchod.

No nechcem predajňu Rockland " nijako braniť ale bojuje. Má tam ťažkú pozíciu a hlavne na Nitru je ich veľa. nie som Nitranec, ale chodil som tam 5 rokov do školy, takže mesto a pomery poznám. Otázka je, ako znáša, to ako samu to vyvíja. Ale to vie len on sám. Na toto miesto by som nevyťahoval domnienky že či samu darí alebo nie! jedno je isté. Je sám sebe pánom (firma je jeho) a tak by si mal sám rozumieť, čo je najlepšie.

Pracujem v oblasti obchodu nejaký piatok. Každé sťahovanie obchodu s tovarom aj keď len o ulicu sa prejaví poklesom tržieb, môj názor je približne  95% prípadov sťahovaní. Prosto ľudia mali obchod v očiach, nechce sa im to trebárs hľadať... Obchod bol presťahovaný na perifériu NR. Mňa len serie to že keď tam ideš kúpiť nejakú konkrétnu vec a chlapík ju nemá na pulte tak pomaly spraví z teba debila že si nechceš kúpiť náhradu ktorú ti núka 2-3 krát s mierne ironickým úsmevom. Aký dialóg sa odohráva na predajni po tvojom odchode radšej ani nechcem vedieť. Takýchto obchodníkov nemusím, možno to funguje na 15 ročných chlapcov...

V tomto (ak sa to tak deje) ti dávam 100% za pravdu. Agrumenty zo strany predajcu beriem, robia si svoju prácu, ale správny obchodník by mal vedieť - vycítiť, kde sú isté hranice. Ak by mi na jeho obchode z nejakého dovodu záležalo a bol som NR, určite by som mu svoje výhrady povedal. Ak by sa poučil OK, ak nie, jeho škoda!
Zaznamenané

brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 29. Apríl , 2007, 15:17:14 »


pytal som sa faska,ci sa nema horsie tam kde je.povedal,ze ani nie,pretoze mu tam teraz chodia ludia  dost z mimo NR a lahko to najdu.no neviem...

možno mu tam chdia nejakí ďábli z Pastuchova a Oponíc nakupovať :)
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« Odpoveď #9 kedy: 29. Apríl , 2007, 16:48:51 »

BrokenWings: mas pravdu, inak skoda ze tam neboli v mlynarcach ked som tam este ja chodil do skoly, vtedy by som aj ja vybehol cez obednu  :) . Teraz kuknem ich web a staci mi, akurat ma zaujala ta SM58 Shurka za 4400 Sk, dal som typ nasej spevacke... Asi sa tam teda dotrepem ked pojdem do tesca na nakup...   Žmurk
Zaznamenané

RobG
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 29. Apríl , 2007, 19:04:46 »

Igor Faško-majiteľ Rocklandu vždy chváli do nebies to čo predáva, svojho času boli ZOOM 505 lepšie než TC ELECTRONIC, potom zase PEAVEY kombá naj na svete, mexiko Fender lepší než USA  a podobne.  Vlado Varga na predmostí je veľká pohoda no a Dodo, basák z VRAKU, teraz ALONE je dobrý chalan, ale veci kupujú od  Muzikeru z veľkoobchodu, takže ceny, ach tie ceny....
Zaznamenané
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 29. Apríl , 2007, 20:52:34 »

Igor Faško-majiteľ Rocklandu vždy chváli do nebies to čo predáva, svojho času boli ZOOM 505 lepšie než TC ELECTRONIC, potom zase PEAVEY kombá naj na svete, mexiko Fender lepší než USA  a podobne.  Vlado Varga na predmostí je veľká pohoda no a Dodo, basák z VRAKU, teraz ALONE je dobrý chalan, ale veci kupujú od  Muzikeru z veľkoobchodu, takže ceny, ach tie ceny....

Chápem ťa, ak to robil takto mechanicky, bez pádnych argumentov, to si potom skôr pohoršil ako niečo dosiahol. Jako chváliť všetko to čo práve má j smiešne...Nesmú chýbať k tomu presvedčivé argumenty - k veci. Bavím sa skvele
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #12 kedy: 29. Apríl , 2007, 20:54:53 »

Lubilo sa mi jak mi Dodo vravel, ze ked zacinal, jak mu Fasko chodil ocumovat obchod a kritizoval, co tam ma za low-endy. Potom pochopil, ze mu to tiez vynesie viac ked tam da Vintage a podobne lacne gitary, a zrazu boli Stagg najlepsie cinely na svete... Ak sa s Dodom poznas osobne, spravi Ti cenu dokonca lepsiu ako v Muzikeri.. ale o tom psssst...   Popiskujem si

Takéto tvrdenie by som nevyťahoval. Jedna babka povedala. A okrem toho sú konkurenti a tak asi na seba pekné slovo mať nebudú! Zdravíčko
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 29. Apríl , 2007, 21:07:47 »

ja len tak, ze Dodo k nemu do obchodu ocumovat nechodil..

Ak si si tým istý, tak OK. Ale na 100% to vedieť nemôžeš. Ale si nitranec (podľa všetkého) takmáš asi lepší prehlad.
Zaznamenané

ondro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 253



« Odpoveď #14 kedy: 29. Apríl , 2007, 21:53:10 »

nuz,tak pozeram,ze ste sa sem dako rozbehli kydat na Igora Faska...nikomu nebudem brat jeho nazory,ale voci mne napr bol Igor vzdy velmi ustretovy..treba to brat z viacerych stran,napr. aj z tej,ze je to proste obchodnik a snazi sa prezit..je to clovek a ma svoje muchy,to nebudem nikomu vyvracat..ale ked tam napr. este robil aj Jano Latecka,vladla tam naozaj familiarna atmosfera a to mne plne vyhovuje..je fakt,ze ked sa prestahoval,kadekto chrlil svoje "skromne" nazory na to,ako to posral a ze "on na jeho mieste by to tak nespravil"..k tomu no comment..nema to lahke a myslim,ze sa drzi celkom fajn..myslim,ze nitrania by mohli byt celkom radi,ze sa snazi mat v obchode aj daco ine a tak davat moznost alternativy..(tak trebars krabice od rocktronu,morley wahy a tak pod.)..celkom rad sa zastavim aj na mostnej,pan Varga mi trebars robil kufor na klavesy,je velmi priatelsky,myslim,ze nie je co dodat..tam na pesiu do dvora som nikda moc rad nechodil,bo tam toho ani nikda moc nebolo..ale to je asi aj otazka zvyku..ked som naposledy siel okolo,tak to tam vyzeralo dost nabyte..prajem vsetkym,aby vydrzali co najdlhsie a aby mal kazdy co to "svojske" ponuknut,aby bola aj v nr moznost vybrat si,ked clovek daco zhana..
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.096 sekund, 23 otázok.