Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 07:45:48
Strán: 1 ... 11 12 [13] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dream Theater - S y s t e m a t i c C h a o s - 2007 -  (Prečítané 41745 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mikeberry
nováčik
*
Príspevkov: 33



« Odpoveď #180 kedy: 13. August , 2008, 17:18:02 »

tento album ma vobec neoslovil, progresivitou to prehanaju, petrucci sa preteka, nevidim ho ako album-celok Smútim...je to naozaj chaos ale podla mna urcite nie systematic Nezahrávaj sa ...oproti predchadzajucemu octavarium, ktory bol fakt pecka Popiskujem si je to velmi slabe..
Zaznamenané

My goal is to be one with the music. I just dedicate my whole life to this art.
Jimi Hendrix
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #181 kedy: 15. August , 2008, 07:26:00 »

tento album ma vobec neoslovil, progresivitou to prehanaju, petrucci sa preteka, nevidim ho ako album-celok Smútim...je to naozaj chaos ale podla mna urcite nie systematic Nezahrávaj sa ...oproti predchadzajucemu octavarium, ktory bol fakt pecka Popiskujem si je to velmi slabe..

..jasne, ved je to tvoj nazor. Ten moj je opacny. Octavarium sa mi pozdava, je to super album, ale podla mna je to trochu naopak...teda v niektorych pasazach je prave Octavarium zbytocne prekomplikovany, SCh je naopak uplne vyrovnany album Na zdravie! Moj nazor.
Zaznamenané
Lubo
stály hosť
*****
Príspevkov: 908


-- JAZZ --


« Odpoveď #182 kedy: 15. August , 2008, 08:12:56 »

jednoznacne najlepsia kapela na svete.....ich tvorba je vsetko len nie chladna....kazdy song je nabity emociami....album 6 degrees of inner turbolence zlozil portnoy chvilu potom co mu zomrela mama a dost sa z toho scvokol....song good nght kiss by rozplakal podla mna kazdeho
tiez som bol kedysi ako ty... ale neboj z toho sa dostanes :) viem ze teraz je to pre teba neprijatelne a chapem to ... :) sak potom uvidis sam Žmurk
« Posledná zmena: 15. August , 2008, 08:13:24 od Lubo » Zaznamenané

mikeberry
nováčik
*
Príspevkov: 33



« Odpoveď #183 kedy: 15. August , 2008, 08:38:18 »

..jasne, ved je to tvoj nazor. Ten moj je opacny. Octavarium sa mi pozdava, je to super album, ale podla mna je to trochu naopak...teda v niektorych pasazach je prave Octavarium zbytocne prekomplikovany, SCh je naopak uplne vyrovnany album Na zdravie! Moj nazor.

nj je to len vec nazoru. Zdravíčko sto ludi, sto chuti Žmurk
Zaznamenané

My goal is to be one with the music. I just dedicate my whole life to this art.
Jimi Hendrix
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #184 kedy: 17. August , 2008, 23:00:47 »

tiez som bol kedysi ako ty... ale neboj z toho sa dostanes :) viem ze teraz je to pre teba neprijatelne a chapem to ... :) sak potom uvidis sam Žmurk
:)
Asi tak, viem o com hovoris. I ked neda sa popriet, ze DT je skvela banda.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
JeffWaters
nováčik
*
Príspevkov: 58


Jimmy H


WWW
« Odpoveď #185 kedy: 23. December , 2008, 15:08:24 »

Tak pred tymito chlapcami mam respekt klobuk dole co dokazali  Zdravíčko
Zaznamenané

Jimmy
hego-bass
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 125



« Odpoveď #186 kedy: 24. Marec , 2009, 10:34:34 »

Ten dokument je celkom fajn..ale velmi sa tam striedaju petruci klavesak a portnoy:D
Zaznamenané

I'm Bassist.
The best of: Sam Rivers, John Myung, Robert Trujillo
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #187 kedy: 24. Marec , 2009, 15:35:30 »

Vraj hral Petrucci Octavarium aj na aparatoch Mesa Boogie Lonestar, zaujimalo by ma ktore party. Lebo Lonestar nie je aparat na ktorom by sa dali robit tie dži dži zvuky akych je plny album.  Inak som sa vcera zatulal na ich stranku a zase im vychadza novy album. A ja som este nestihol poriadne napocuvat ten "chaos"  Fuuha zíram
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #188 kedy: 24. Marec , 2009, 17:09:01 »

Vraj hral Petrucci Octavarium aj na aparatoch Mesa Boogie Lonestar, zaujimalo by ma ktore party. Lebo Lonestar nie je aparat na ktorom by sa dali robit tie dži dži zvuky akych je plny album.  Inak som sa vcera zatulal na ich stranku a zase im vychadza novy album. A ja som este nestihol poriadne napocuvat ten "chaos"  Fuuha zíram

jasne ze ne lonestar na dzi dzi :D len ciste zvuky nahraval na nich, a mozno aj solo do Repentance
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #189 kedy: 24. Marec , 2009, 20:22:34 »

Vraj hral Petrucci Octavarium aj na aparatoch Mesa Boogie Lonestar, zaujimalo by ma ktore party. Lebo Lonestar nie je aparat na ktorom by sa dali robit tie dži dži zvuky akych je plny album.  Inak som sa vcera zatulal na ich stranku a zase im vychadza novy album. A ja som este nestihol poriadne napocuvat ten "chaos"  Fuuha zíram
vsak si pozri "najnovsie" petrucciho video na mesa boogie stranke v sekcii artist. tam presne popisuje tento "systematic chaos" rig (2x MK4, 1x LS) a ktory aparat na ake zvuky pouziva...
http://mesaboogie.com/gallery_artist/video/Petrucci3.html

 Zdravíčko
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #190 kedy: 25. Marec , 2009, 22:10:24 »

len tak mimochodom. hra mi teraz v aute tento systematic chaos a s odstupom casu si znovu uvedomujem aka skvela kapelka dream je. aj ten novy album je proste vyborny. vsetko je tam v najlepsom poriadku. uz sa tesim na novy. dufam, ze leakne co najskor, nech si to jakz-takz pred koncertom napocuvam...
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Strán: 1 ... 11 12 [13] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.052 sekund, 22 otázok.