Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
30. Apríl , 2024, 02:56:17
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: queens of the stone age  (Prečítané 19621 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
dustin
nováčik
*
Príspevkov: 25


« Odpoveď #15 kedy: 23. Jún , 2007, 12:54:00 »

jooo , maju new album, vcera som si ho kupil   Popiskujem si 
link na video   http://youtube.com/watch?v=CcXCaXz0GbU
Zaznamenané
Golev
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



« Odpoveď #16 kedy: 14. December , 2007, 14:17:03 »

21.2.2008 budu mat vo Viedni koncert!!!  Na zdravie!
Zaznamenané
doom
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 14. December , 2007, 18:32:46 »

vo februari, belfast!!! Ja som čert.., link na you tube radsej nepridam, aby sa niekto nepojebal Zdravíčko
Zaznamenané
doom
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 15. December , 2007, 08:29:50 »

To su ti, co mali pred par rokmi klip s jelenom ? Chodilo to vtedy casto. Bol tam jeden moment v celej skladbe, ktory sa mi lubil a vzdy som sa na neho tesil, inak ta skladba nebola moc zazivna pre mna. A boli tam dobre posadene nabuchane bicie tusim. Nebubnoval tam ten, co kedysi v Nirvane ?


queens su  uz pekne dlho najznamejsia kapela na svete, ich kvalita stupa, su fakt vsade , mal by si stravit denne aspon 4 hodiny na youtube, ty nepoznas ,zaklady sucasneho rokenrollu? no teda, hanba ha ha ha
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #19 kedy: 15. December , 2007, 12:25:41 »


queens su  uz pekne dlho najznamejsia kapela na svete, ich kvalita stupa, su fakt vsade , mal by si stravit denne aspon 4 hodiny na youtube, ty nepoznas ,zaklady sucasneho rokenrollu? no teda, hanba ha ha ha

nebola to skorej sezonna kapela z pred 5 rokov ? mozno este kdesi v Kanade ci odkial boli hraju a maju uspechy ale pocut o nich aj u nas v Europe ?
Zaznamenané
doom
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 15. December , 2007, 12:33:57 »

nerad to hovorim ,ver mi, mal som ich radsej , ked boli undeground, ale fakt su myslim ,ze doooost in Na zdravie!
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #21 kedy: 15. December , 2007, 12:47:58 »

nebola to skorej sezonna kapela z pred 5 rokov ? mozno este kdesi v Kanade ci odkial boli hraju a maju uspechy ale pocut o nich aj u nas v Europe ?
no samozrejme ze pocut... v prahe je koncert tusim vo februari  :) na radiu FM tusim stale fici singel v dennom vysielani..
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #22 kedy: 15. December , 2007, 12:50:34 »

hm... takze to iba evidentne nesledujem..
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #23 kedy: 15. December , 2007, 12:53:19 »

ale oni sa oplatia celkom sledovat.. ten novy album mi prisiel uz moc disonantny zo zaciatku, ale je to brutalne po viacerych vypocutiach.. asi technicky a zvukovo ich najlepsi.. ale tiez sa mi viac pacia tie stare veci..
Zaznamenané
W8lift
nováčik
*
Príspevkov: 11


BFMV 4ever


« Odpoveď #24 kedy: 01. Január , 2008, 13:10:27 »

In my head bola fajnova vec bolo to aj v soundtaracku na underground2
Zaznamenané

Metalcore do more
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #25 kedy: 01. Január , 2008, 13:15:48 »

Josh Homme sa objavil ako bubeník! v projekte Eagles Of Death Metal
http://hk.youtube.com/watch?v=xe6p-5tUh3M
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #26 kedy: 01. Január , 2008, 13:17:25 »

Mam pocit,ze to uz bolo davnejsie
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #27 kedy: 18. Január , 2008, 23:09:57 »

iba oprasim...u QOTSA je cela veda ako sa ludia tocili okolo Josha Homma...povrava sa ze kto nepozna cely pribeh tejto kapely tak si ju nikde neoblubi Popiskujem si neviem co je na tom pravdy no ja ju poznam skoro celu a DVD koncert co mam od nich si pozrem aj s bonus trackmi aj 3-4x za vikend..a to uz ho mam vyse dvoch rokov...pre mna je to kapela ktora ma najviac ocarila a ovplyvnila,
kazdopadne Josh ako taky sa na nic nehra a ma dost jasno v tom co chce co iba potvrdzuje jeho Kralovne z doby kamennej su zakladatelmi novej odrody rocku a to tzv "STONER ROCK" ktory pomaly ale isto ziskava novych spriaznencov po celom svete
novy album Era Vulgarist iba podtrhava Joshov zmysel pre hudbu a jeho subjektivny zvuk gitary ktory tak milujem..ked si clovek pusti song Mistif Love na kvalitnej aparature a poriadne to vybudi tak mu to vyrazi dych...
skuste si vygooglit nejake koncerty queens of the stone age a "vyflusne" vam to take neskutocne velke mnozstvo zaznamov z koncertov z roznych krajin ktorym sa moze pochvalit asi len malo ktora formacia , cize ide o koncertne absolutne vyzretu kapelku ktora dokaze v sucasnosti vypredat ktorykolvek svoj koncert.. Nechajte ma vydýchať  co som sa docital tak uz hrali koncerty s vytknutymi clenkami, horuckami, zapalmi a aj v mrazivom pocasi...dokonca jeden masovy koncert Josh musel odohrat cely na stolicke lebo mal vytknuty clenok... ?§!.

a to ze s nimi spolupracuju take mena ako Dave Grohl a Billy f Gibbons snad ani neprekvapuje

skuste si dat trosku noveho QOTSA:
cloveku sa az nechce verit ze ta cervena gitara ktoru Josh drzi v rukach stala 120 dolacov

a krasny sladacit Make it with chu v este krajsom podani:
dalsia zaujimava forma sladaku Make it whit chu:

a na zaver jeden z mojich najoblubenejsich songov: Mexicola

ustalena forma Queens of the stone age ktora funguje spolu uz cez 3 albumi:
z lava: bubenik- Joey Castillo, gitarista Troy Van Leuwen, gitarista a spevak- Josh Homme

« Posledná zmena: 19. Január , 2008, 00:04:33 od joey » Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: 18. Január , 2008, 23:32:38 »

no pocuvam to ale nejak ma to nechyta, asi to bude tym ze som vysadil drogy  ?§!.
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #29 kedy: 18. Január , 2008, 23:34:34 »

to ani nikto necaka ze to chyti kazdeho cloveka...je to dost osobitna hudba...taktiez nie kazdy pocuva Zakka alebo Iron Maiden Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.236 sekund, 22 otázok.