Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 06:32:12
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Sleepwalking Tour v Bratislave  (Prečítané 3781 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
matus177
okukávač

Príspevkov: 4


« kedy: 16. Máj , 2007, 17:02:07 »

18.5.07 v Randal klube vystúpia kapelky:
DYING PASSION (Šumperk, CZ) (www.dyingpassion.com) - neo doom/rock, s nezameniteľnou frontmankou Zuzkou Lípovou,
SAD HARMONY (Velička, CZ) (www.sadharmony.com) - neo doom/rock, s nezameniteľným frontmanom Skunym,
APATHEIA (www.apatheia.cz) (Havířov, CZ) - progressive rock, objav českej scény roku 2006,
SPAKRUKY (Bratislava) - premiéra novej kapely bývalých členov Keltieg, Blues Rock Cirkus, Nirvana revival,
MOFO KILLER AIN (Prievidza) (www.stonerock.sk) - chuťovka pre fandov Kyuss, Queens of the Stone Age,
Zvuk: Stanislav Valášek (www.studiosopa.cz),
Začiatok: presne o 19:00,
Vstup: púhe kilečko. Vítame všetkých fandov dobrej muziky !!
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 16. Máj , 2007, 17:20:47 »

Rad si pozriem Sad Harmony.
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 19. Máj , 2007, 12:58:54 »

Celkom bezny klubovy koncert, ale niektore kapely ma prijemne prekvapili, tak im aspon takto venujem kusok priestoru

MOFO KILLER AIN (Prievidza) (www.stonerock.sk) - chuťovka pre fandov Kyuss, Queens of the Stone Age,

Super zohrata kapela s nezamenitelnym spevakom, jeho hlas je aj nazivo uplne fantasticky. V ich hudbe citit jasne vplyvy snad aj Alice in Chains. Zaujimavostou bola gitaristova gitara. Vsetko nasvedcovalo tomu, ze ide o Epiphone, ale tvar hlavy nebol nanuk, ale klasika LP. Asi domaca uprava :) Posudte na http://www.myspace.com/mofokillerain

SPAKRUKY (Bratislava) - premiéra novej kapely bývalých členov Keltieg, Blues Rock Cirkus, Nirvana revival,

Tato kapela bola prekvapenim vecera, zahrali v zostave dve gitary, basa, bicie, husle a flauta. Flautiska obsluhovala okrem velkeho flautoidneho nastroja aj mensi flauticku. Druhy gitarista nemal problem so saxofonom a ani fukacou harmonikou. Prve dve veci boli genialne, rytmicka sekcia kapely podporovala silne melodie, o ktore sa starali ostatne nastroje velmi casto v unisone a prave unisono zarucovalo kapele jedinecny zvuk. Neskor prislo aj na nejake improvizacie ako aj jednu znamu (azda filmovu) melodiu. Multiinstrumentalny gitarista hral na upravenej Jolane Iris s jednym podozrivo velkym HB snimacom pri krku cez zapozicanu JCM900 a zvuk mal velmi velmi pekny. Som velmi zvedavy na dalsie vystupenia.

APATHEIA preukazala pesnickarsky talent a DYING PASSION su tvrdi profici. Dojmy z SAD HARMONY kazil nie moc dobry zvuk (ktory bol dovtedy vyborny), zdalo sa mi, ze to kazia gitaristi Žmurk Skunyho spev 100%.
Zaznamenané

ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #3 kedy: 19. Máj , 2007, 13:18:54 »

MOFO KILLER AIN boli v metre ak sa dobre pamatam,a hlas spevaka bolo nieco hrozne.Az sa to nedalo pocuvat.Hudba bola dost v pohode.Spevak kazil dojem z kapely   Nechajte ma vydýchať  a to ze mali alice in chains na spevaka nejaky vplyv si asi pocul v metre.Totalny grc ten spevak,to urcite neni jeho prirodzeny hlas
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 19. Máj , 2007, 13:36:29 »

To Metro som nevidel. Pusti si tie ukazky, z toho linku http://www.myspace.com/mofokillerain a povedz mi, ci to je ten hlas, o ktorom pises. Co je to prirozdeny hlas? To kazdy rockovy spevak ma vkuse rozpravat tak, ako spieva s kapelou? Vcera mal ten hlas este vyspelejsi ako v tych ukazkach z linku.

Co si o tom myslia ostatny? Alebo som nacisto ohluchol?
Zaznamenané

MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 19. Máj , 2007, 13:43:44 »

Na zivo bol ten spevak vynikajuci, aj cela kepela hrala velmi dobre. Fajn skladby, malo to poriadne GULE a znelo to presvedcivo.

Spakruky bola dost sila. No mal som to problem tam odsediet. Miestami to bolo celkom fajn, ale celkovo som mal pocit, ze ide o terror na posluchacoch.  Bavím sa skvele

Celkovo sa mi najviac pacili Dying Passion, mali velmi dobry zvuk, perfektne zohrati, hudobne vyspeli,  radost na nich pozerat a pocuvat ich. Urcite si pozriem velmi rad znova, ak bdue moznost.

Apatheia bola fajn, pomerne svojsky ponata hudba, miestami ale az trocha nasilne prekombinovana. Ale velmi fajn, pekne zohrata kapela.

Sad Harmony dost trpeli nedobrym zvukom, ale bolo to celkom fajn, hudobe je to prijemna zalezitost.
« Posledná zmena: 19. Máj , 2007, 14:00:08 od MageZ » Zaznamenané

Sipko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 582


Matej Šipkovský


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 19. Máj , 2007, 18:11:25 »

Ja som videl iba druhu a tretiu kapelu a odchadzal som so slovami "diky bohu za poriadny rock n' roll!!!"
Zaznamenané

www.facebook.com/BreakItDownOfficial
www.bandzone.cz/breakitdown         
www.youtube.com/user/BreakItDownOfficial
Ibanez SZ320   ->   Mesa Boogie Studio preamp   ->   Mesa Boogie 50/50 poweramp   ->   Marshall 1936
ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #7 kedy: 20. Máj , 2007, 08:19:17 »

MartinLM- pocuval som aj tie ukazky z tej stranky a kecam onom,myslel som to tak s  tym hlasom,ze az moc to tlacil do chraplavosti,az to bolo neznesitelne
Zaznamenané
matus177
okukávač

Príspevkov: 4


« Odpoveď #8 kedy: 21. Máj , 2007, 17:40:29 »

Nazdar ludia,
vdaka za ohlasy Si píš!!! Som rad, ze kapelky sa vam pacili :)
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.034 sekund, 22 otázok.