Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 02:53:30
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Bazant Cassofest 2007  (Prečítané 3333 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« kedy: 20. Máj , 2007, 10:52:58 »

http://cassofest.sk/

bola to celokm dobra akcia, organizatorsky dobre zvladnuta (v preklade: na pivo sa necakalo dlho  ha ha ha).

18.5. - bol na programe nejaky futbalovy turnaj, ktoreho som sa nezucastnil ani ako divak pre "neodkladne" sukromne zalezitosti.

19.5. - na miesto cinu som dorazil okolo 17:00 ked uz akcia bola v plnom prude. bolo tam plno stankov s obcerstvenim. princip fungovania bol v tom, ze za 20,- sa dal kupit zeton (taky zeleny dzigvajs s logom zlaty bazant, vo velkosti 10,-) a ten sa potom dal vymenit za velku kofolu, pivo. tym padom odpadlo sibrinkovanie s prachmi pri vycape a islo to rychlejsie. samozrejme pecene klobasky nechybali 100g za 30,-. tiez nechybali chemicke kadibudky, ale aj ked ich bolo zo 10 tak sa tvorili fronty, preto muzske osadenstvo vyuzivalo aj prilahle priestranstvo pri teplarni  (vtaky v trni) ha ha ha, policajne hliadky to akosi tolerovali, inac sa mohli celkom slusne nabalit za pokutovanie pre mocenie na verejnosti  Beeee

okrem koncertneho podia tam boli akcie ako rodeo byk, chodule, bicykel s opacnym riadenim a "sumo" (navliekli vas do takeho velkeho obleku a potom sa tam chvilu dvaja po sebe v provizornom ringu valali :) )

tak a k samotnemu podiu. ako som povedal na miesto cinu som dorazil okolo 17:00 ked na podium vyliezla kapela Noc a den. tuto kapelku som uz parkrat videl koncertovat a mozem povedat, ze predviedla svoj standardny vykon. gitarista hral cez nejakeho Voxa (mozno AC30).

Ivo Bic - nebol to velmi moj styl a dalo by sa povedat, ze so spoluziakmi sme tohto interpreta len pretrpeli z povinnosti

Robbie Williams revival band - gitarista hral cez nejakeho marshalla (tusim JCM 900) s marshall 4x12 bednou a so strakacom, basak mal spravny rockovy image (taky 40-tnik), uces ala tina turner  ha ha ha, kozene gate. musim priznat, ze robbie williams nie je moj styl, ale tato kapelka tomu dodala taky viacej rockovy punc. dalsim pozitivnym faktorom bola vokalistka na podiu  Žmurk

P.S. - z mne neznameho dovodu kapela nevystupila

Zdenka Predna - nebudem hodnotit vykon, nejak ma nezaujala, aj ked sa dievca snazilo. ale fakt, ktory ma zaujal bolo, ze gitarista hral na velmi peknu PRS-ku  :) to sa casto nevidi.

Support Lesbiens - nevedel som co je to presne zac za kapelka, ale za cely vecer ma zaujala najviac prave tato. podala velmi dobry vykon, ludia sa bavili (mozno aj kvoli mnozstvu skonzumovaneho piva  ha ha ha). taky pohodovy, energicky rock, spravna hudba na vyblaznenie sa a vyskakanie. zaujalo ma hned niekolko veci: jeden gitarista hral na nejaku peavey hlavu (mne neznamu. teda aspon myslim, ze cez to hral gitarista) a PRS (uz droha v poradi v ten vecer  Som metlak ) vyzeralo to asi na nejaky Custom (22/24 prazce som pre dialku a pocet piv v krvnom obehu radsej nepocital) a druhy gitarista hral cez nejake Fender Tele s troma singlami (podla fender.com by to mohol american nashville b-bender telecaster, ale nedam za to ruku do ohna) a ako aparat mesa dual recto + mesa 4x12 bedna a musim povedat, ze ten zvuk bol veeeeelmi dobry  Bravooo a raz pouzil nejake LP .

a po tejto kapele som opustil dejisko, podla programu uz nemala hrat ziadna kapelka a mne odchadzal posledny bus domov (na nocaky sa mi cakat nechcelo a pesi pochod cez Lunik IX som  nechcel riskovat  ha ha ha )

medzi kapelami boli nejake sutaze pre divakov ako pitie piva cez 2 metrovu slamku  ha ha ha, rychlostne pitie piva z plechovky, vytrvalostne drzanie suda nad hlavou, pre damy - lastovicka s tym, ze v rukach mali dva plastove pohare s pivom (vitazka vyhrala spiatocnu letenku do amsterdamu cez BA) a samozrejme nesmelo chybat miss mokre tricko, prihlasilo sa 5 bab, bohuzial ziadna sa nechela predviest aj bez tricka  Beeee vitazka si odniesal vkladnu knizku od VUB - banky. inac sa vyhravali bazant tricka.

ludia sa bavili, s ubudajucim slnecnym svitom pribudalo aj ludi pri podiu. pivo bolo dobre, kofola tiez :-) celkom podarena akcia..o rok sa tam asi znova ukazem.
« Posledná zmena: 20. Máj , 2007, 11:10:20 od styrioci » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1 kedy: 20. Máj , 2007, 11:01:12 »

Martinlm - sorry, tato sekcia usla mojej pozornosti  No hanbím sa..
Zaznamenané
bigbadbrad
stály hosť
*****
Príspevkov: 866



« Odpoveď #2 kedy: 24. Máj , 2007, 17:25:34 »

ano, bol som tam, sice nie do konca, prisiel som asi v strede ked hrali RWRB a kratko po Prednej som siel prec. Bolo fajn, aj tak som sa nudil doma tak sme tam sli s kamosom pozriet, bratovi kamosi "boli jasní" a preto mam doma nejake tricka  ha ha ha ..chcel som ostat na Support Lesbiens ale ta som neostal. No neva, zbytok casu ked hrala Predna sme sa s kamosmi u*ebvali na tom ako ludia zakopuju o tu gumenu vec na ceste co ma akoze pribrzdovat auta, tzv. "spomalovac".. to je vsetko, ja len tolko.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #3 kedy: 24. Máj , 2007, 18:11:58 »

ako ludia zakopuju o tu gumenu vec na ceste co ma akoze pribrzdovat auta, tzv. "spomalovac".

ta gumena vec tam nebola len tak pre nic za nic. chranilo to "multikabel" (ci jak sa tomu nadava) co isiel k zvukarovi od podia.
Zaznamenané
bigbadbrad
stály hosť
*****
Príspevkov: 866



« Odpoveď #4 kedy: 25. Máj , 2007, 07:08:27 »

ako ludia zakopuju o tu gumenu vec na ceste co ma akoze pribrzdovat auta, tzv. "spomalovac".

ta gumena vec tam nebola len tak pre nic za nic. chranilo to "multikabel" (ci jak sa tomu nadava) co isiel k zvukarovi od podia.

nie nie, to bolo 100 % proti tym autam lebo my sme sedeli pri plote dalej od techniky
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #5 kedy: 25. Máj , 2007, 11:10:10 »

nie nie, to bolo 100 % proti tym autam lebo my sme sedeli pri plote dalej od techniky

aha..moze byt..ja som myslel tu srandu medzi podiom a zvukarom...
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.084 sekund, 22 otázok.