Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 13:04:29
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Guitarfest 2007 - postrehy, nazory, dakovacky, ...  (Prečítané 58675 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #45 kedy: 22. Máj , 2007, 09:03:23 »

Taktiež si myslím, že Henry bol jednoznačný vrchol festu, Misho a rudy by si mali vyčistiť uši keď idú niečo počúvať, alebo sa nezošrotovať s borovičky...tvrdiť že to nemalo ani hlavu ani patu je prinajmenšom odvážne... inak keď už ste sa tak rozpísali fest bol výborný, možno mi sem tam niečo žánrovo nesedelo, ale to už je o inom, čo mi fakt žánrovo nesedelo bola plichovsého disco kapela, ale samotný plichovský váľal jedna radosť...a čo sa mi ešte veľmi páčilo bol goodman
« Posledná zmena: 22. Máj , 2007, 09:18:54 od marrtin » Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #46 kedy: 22. Máj , 2007, 09:20:27 »

inac fakt velmi rad citam, ze niekomu zanrovo nico nesedelo, to znamena, ze tam bolo zastupenych dost zanrov a kazdy si mohol vybrat, co chcel  Žmurk
A este by som sa chcel vratit k tomu henrymu, ze cital som tu nieco v tom zmysle, ze "nepoznal som skladby, tak sa mi zdali...." On nedosiel zahrat Nedevedov ku ohnicku, ze kazdy musi poznat slova, inak sa tam nudi. AJ ked tieto skladby clovek nepozna, vobec to nevadi  Žmurk
Zaznamenané

Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #47 kedy: 22. Máj , 2007, 09:28:49 »

Borovicku som nepil a usi boli ciste. Predpokladal som, ze sa mi tie skladby od Totha nepacili preto, ze som sa v nich nevedel zorientovat, lebo ich vobec nepoznam. Tak teraz, ked pisete, ze tie skladby netreba poznat a maju sa pacit, tak v tom pripade mi to vystupenie "pride este viac", ze nemalo ani hlavu ani patu.    Žmurk
Zaznamenané
RobG
Hosť
« Odpoveď #48 kedy: 22. Máj , 2007, 09:31:09 »

...hlavne že sa v nich vyzná Henry  Som frajer
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #49 kedy: 22. Máj , 2007, 10:32:51 »

...aspon ze bola ta tliaskacka kocka...aspon bolo na co pozerat..sak teply nejsme Na zdravie! Som frajer Bavím sa skvele
Reina Gitana, v preklade ciganska kralovna.
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #50 kedy: 22. Máj , 2007, 10:47:47 »

To co tu pise rudy, ze nevie napisat normalnu skladbu, sa divim ze mu este nikto nic nepovedal. To je ako tvrdit, ze M. Schumacher nevie soferovat len preto, ze jazdi rychlo.

Je pravda, ze na poslednom albume sa mi pacia mozno tak zotri skladby, ostatne je strasne psycho a moc nepocuvatelne pre mna. Ale tie tri a obzvlast Return To Memories je nadherna akusticka vec. Album spirit of memories pozostava iba z takychto veci. Kde nieje jediny rychly ton....paradny album na prijemne pocuvanie.

Prvy je typycky henry kde je kopec melodickych napadov a prave tie hral aj na koncerte + ich rozvijal do dalsich solovych exhibicii.

Otazka: ta pomala skladba co venoval pre otca, to je od Ursinyho, ak si dobre pamatam? nema to niekto?
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
rudy
Hosť
« Odpoveď #51 kedy: 22. Máj , 2007, 10:52:40 »

a rudy by si mali vyčistiť uši keď idú niečo počúvať, alebo sa nezošrotovať s borovičky...

Uška mam čiste a borovičku nepijem. A moj nazor zostava nezmeneny: Henryho skladby su "z každeho rošku trošku " a dohromady nič moc. Tym samozrejme nespochybnujem jeho gitarovu hru /aj ked tie jeho "bujačiny" na elektriku nie su tiež nič moc/.A mam dojem,že začina byt kapánek precenovany. Na zdravie!
Zaznamenané
rudy
Hosť
« Odpoveď #52 kedy: 22. Máj , 2007, 11:06:06 »

ze nevie napisat normalnu skladbu

Je pravda, ze na poslednom albume sa mi pacia mozno tak zotri skladby, ostatne je strasne psycho a moc nepocuvatelne pre mna. Ale tie tri a obzvlast Return To Memories je nadherna akusticka vec.
  Napisal som -poriadnu-skladbu..............   Mne sa tiež z toho 2CD pačia zo tri skladby,ale to je z 23 skladieb trošku malo.
Zaznamenané
RobG
Hosť
« Odpoveď #53 kedy: 22. Máj , 2007, 11:08:10 »

Rudy, možno Ty by si sem mal dať nejakú svoju skladbu a možno Ťa Piťu na budúci GUITARFEST zaangažuje namiesto Henryho. Bola by fakt škoda, ak si vytvoril nejaký skvost, alebo ovládaš nejakú neznámu super gitarovú techniku, skrývať to a nepodeliť sa s tým s gitaru chtivými poslucháčmi.  ha ha ha Som frajer
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #54 kedy: 22. Máj , 2007, 11:11:58 »

Henry si hrá tak, ako sa mu to páči, prečo ho nenechať..? Na Jura Buriana si tu tiež niektorí napísali, že to bola nuda a nič moc, nezaujímavé, je to ich vec, pritom mne sa práve Juro Burian páčil veľmi a asi čo ma najviac na Guitarfeste dostalo, že som ostal s ušami a očami v pozore, pomaly som ani nedýchal a tak vyzerala aj celá sála, keď Juro Burian spustil sám na akustike svoje prevedenie Imagine. To bola pohladenie na duši. Žmurk

Ja som rád, že si Henry priniesol dobrú kapelku, že boli zohratí, že skladby nabrali nový rozmer, že hral aj dosť pocitovo pomalé veci, aj sa vybláznil. Pravdupovediac moc som si potom z jeho koncertu nepamätal, lebo som mal dosť iných starostí, určite hral aj veľa tzv "kukurice", proste sa bláznil a robil show, ako je vidno aj z videí na youtube, ale bolo to jeho vystúpenie a veľa ľuďom sa páčilo. Tým, ktorým nie, kľudne nech si na to napíšu názor, ale netreba sa o ňom zaryto hádať.

Ešte raz zopakujem aj to, že Henry je so zvukom a prácou Pala Prokla veľmi spokojný. Žmurk
« Posledná zmena: 22. Máj , 2007, 11:13:01 od Pitu » Zaznamenané

Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #55 kedy: 22. Máj , 2007, 11:14:31 »

Rudy, možno Ty by si sem mal dať nejakú svoju skladbu

Uz som cakal, kedy sa tu nieco podobne objavi.   ha ha ha
Zaznamenané
rudy
Hosť
« Odpoveď #56 kedy: 22. Máj , 2007, 11:17:56 »

Rudy, možno Ty by si sem mal dať nejakú svoju skladbu a možno Ťa Piťu na budúci GUITARFEST zaangažuje namiesto Henryho. Bola by fakt škoda, ak si vytvoril nejaký skvost, alebo ovládaš nejakú neznámu super gitarovú techniku, skrývať to a nepodeliť sa s tým s gitaru chtivými poslucháčmi.  ha ha ha Som frajer
RobG-stale melieš o tom istom /moje skladby/. Toto nie je tema o mne.A či sem dam svoju skladbu o tom rozhodnem ja. Ja tiež od Teba nežiadam,aby si sem dal svoje.Pokial je Henry Tvoj kamoš a si precitliveny na to,že nie každy ho uznava ako SUPER gitaristu a skladatela,je to Tvoj problem.      A dej mi už "svátek".
Zaznamenané
RobG
Hosť
« Odpoveď #57 kedy: 22. Máj , 2007, 11:56:35 »

Ak ma chceš spoznať osobne, uvidíš, že nie som precitlivelý, rád Ti potrasiem rukou..  Som frajer
Precitlivelý som na ľudskú blbosť, závisť a podobné veci. Henryho si vážim ako gitaristu, ktorý niečo dokázal, jeho hra sa mi páči a je to aj môj kamoš, no a čo ?
Zaznamenané
rudy
Hosť
« Odpoveď #58 kedy: 22. Máj , 2007, 12:10:39 »

Ak ma chceš spoznať osobne, uvidíš, že nie som precitlivelý, rád Ti potrasiem rukou..  Som frajer
Precitlivelý som na ľudskú blbosť, závisť a podobné veci. Henryho si vážim ako gitaristu, ktorý niečo dokázal, jeho hra sa mi páči a je to aj môj kamoš, no a čo ?
Nikde som nepisal,že Ta chcem spoznat osobne,nechcem nič vidiet,ruku Ti tiež nepodam.Ja som precitliveny na chvalenkarov a frajerov,zavist nepoznam.Henry je dobry gitarista,jeho skladby sa mi nepačia a nie je to moj kamoš,no a čo?
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #59 kedy: 22. Máj , 2007, 12:17:53 »

rudy ale píšeš také veci ktoré dehonestujú a veľmi skresľujú, ten kto nebol na feste, ten si načrtne uúplne skreslený obraz, po takých vetách aké používaš a po videu, ktoré je robené mobilom...keď sa ti nepáči tento typ muziky radšej napíš čo sa ti tam páčilo, bude to lepšie a pozitívnejšie
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.132 sekund, 22 otázok.