Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. Apríl , 2024, 10:39:13
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Guitarfest 2007 - postrehy, nazory, dakovacky, ...  (Prečítané 58646 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
RobG
Hosť
« Odpoveď #60 kedy: 22. Máj , 2007, 12:19:00 »

Marrtin: Yes

Rud: Nič...psy brešú a karavána ide ďalej.. Som frajer
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #61 kedy: 22. Máj , 2007, 12:27:42 »

jasne RoboG  Na zdravie!  Henry bol macher
« Posledná zmena: 22. Máj , 2007, 12:28:08 od marrtin » Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
katarina
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 725


spanilá deva


« Odpoveď #62 kedy: 22. Máj , 2007, 12:39:12 »

No, konecne aj ja mozem prispiet svojou malickostou a skromnymi nazormi... :)
Bola som len v piatok, a cely vecer som si "uzila" bez alkoholickej posily Popiskujem si a so strasnymi bolestami zuba Smútim, ale skvele vykony kazdeho interpreta mi sem tam pomohli zabudnut...hehe.
Andrej Hruska s kolegami predviedli velmi prijemny koncert na pocuvanie, aj ked cakala som, ze Andrej sa predvedie aj trochu viac, lebo sa mi zda, ze ked som ho pocula hrat napriklad s Funkastc, tak ukazal ovela viac...ale aj tak sa mi velmi lubilo..
Fermatu mozem vzdy a vsade, nemusim zvlast komentovat... Fero Griglak, gitarova legendas na Slovensku, je proste so svojou krasnou melodickou gitarou s krasnym tonom nenahraditalny... Žmurk
Rybu som pocula prvy krat...velmi sa mi pacilo..
Na Juraja Buriana som sa tesila asi najviac a preto mali odpustene technicke a rozne ine pauzy Žmurk Prvykrat som ho videla hrat sameho na akustickej gitare, a celkovo sa mi viac pacilo, ked hral na nej, nez na tej Cort-ke, ...Burianova hra sa mi vzdy velmi pacila...asi aj viac ako henry toth(ale to neznamena,ze henryho hra by sa mi nepacila, aby som sa nikoho nedotkla,ok Na zdravie!), kedze je viac postavena na peknych harmoniach nez na rychlych behoch, pricom si myslim, ze pohodlne by ich tiez zvladol Žmurk
Pilichowskeho som tiez pocula prvy krat..a silne mi pripominal Marka Kinga a vobec cela kapela mi pripominala Level 42 v 80.rokoch...mam velmi rada Level 42, ale musim priznat, ze skor tvorbu z 90.rokov, preto mi tato hudba az tak nevonala a po 4.skladbe sa mi koncert Pilichowskeho zdal uz monotonny az ma z toho zase silne rozbolel zub :) a tak som ukoncila pocuvanie a odisla.... No hanbím sa..
Celkovy dojem bol vynikajuci, parky ani ine dobroty som neochutnala, len mineralku No hanbím sa..
Pituovi a ostatnym patri velka poklona vdaka, ze mali nervy na zorganizovanie takehoto podujatia a uz sa velmi tesim na buduci rok, hadam uz aj na obidva dni a workshopy. Este raz VELKA POKLONA! Bravooo Bravooo Zdravíčko
Zaznamenané

marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #63 kedy: 22. Máj , 2007, 13:03:03 »

ja osobne si myslím, že sa dalo všetko, keď som bol unavený šiel som na pivo
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #64 kedy: 22. Máj , 2007, 14:11:56 »

rudy ale píšeš také veci ktoré dehonestujú a veľmi skresľujú, ten kto nebol na feste, ten si načrtne uúplne skreslený obraz, po takých vetách aké používaš a po videu, ktoré je robené mobilom...keď sa ti nepáči tento typ muziky radšej napíš čo sa ti tam páčilo, bude to lepšie a pozitívnejšie

1.Nikde som si nevsimol, ze by rudy napisal nieco dehonestujuce.
2.Tie videa urcite nie su tocene mobilom, skor by som povedal, ze nejaky "lepsim" dig. fotakom a je na nich vsetko dobre vidiet a pocut, takze ti, co neboli na fest si mozu spravit obraz. Ja len nechapem naco spominas to video, ked prave na nom je vidiet, ake to bolo vystupenie.
3.Preco by mal pisat, co sa mu pacilo? Ja tiez radsej pisem vacsinou, co sa mi nepacilo - lebo toho je menej.
4.Je demokracia, takze z toho titulu si dovolim : "HENRYHO VYSTUPENIE MA ANI ZDALEKA NEZAUJALO TAK, AKO SOM OCAKAVAL, ZE MA VZHLADOM NA JEHO SKUSENOSTI A POPULARITU TU MEDZI GITARISTAMI NA FORE, ZAUJME."

Je to moj nazor.        Zdravíčko
......karavana ide dalej...
« Posledná zmena: 22. Máj , 2007, 14:16:26 od Misko » Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #65 kedy: 22. Máj , 2007, 14:30:51 »

ehm, ludia kludnite sa. Prestante tu flejmovat laskavo, nikto na vase vylevy nieje zvedavy.

Katka, nieco som prepocil na burianovom koncerte? Ja som tam nepocul ani jednu melodiu, len jazzove postupy, jedno solo...no to okolo melodickej hry velmi neslo. Melodicka hra je Griglak.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #66 kedy: 22. Máj , 2007, 14:37:06 »

lacrosse - to si ty nasnímal?

Misko - nestačí si raz napísať svoj názor? Či ten tvoj považuješ za tak dôležitý, že ho musíš opakovať aj zvýrazňovať??

Imbus - ty si nepočul melódie v Burianovom koncerte??  Fuuha zíram
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #67 kedy: 22. Máj , 2007, 14:53:40 »

hjhj ..snimal som to ja..resp moj foter
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #68 kedy: 22. Máj , 2007, 14:54:15 »

asi neboli take vyrazne, ktore by som si zapamatal...neviem
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #69 kedy: 22. Máj , 2007, 14:55:09 »

asi neboli take vyrazne, ktore by som si zapamatal...neviem

alebo si bol viac v bufete. :)
Zaznamenané

Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #70 kedy: 22. Máj , 2007, 15:11:49 »

hjhj ..snimal som to ja..resp moj foter

Nemas aj nieco ine natocene? Lebo je to celkom v poho kvalita (len skoda, ze je natoceny akurat Toth - sorry, toto som si nemohol odpustit. Uz s tym koncim.  Na zdravie!)

Zaznamenané
hopík
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 217


« Odpoveď #71 kedy: 22. Máj , 2007, 15:33:52 »

Boli sme s Kubrielom v sobotu od rana. Bolo to super. Nenudili sme sa ani chvílu.  Bravooo Bravooo Bravooo Bravooo Bravooo Bravooo Bravooo Bravooo Bravooo Bravooo Bravooo Bravooo Bravooo Bravooo Bravooo Bravooo Bravooo Bravooo Bravooo Bravooo Bravooo Bravooo Bravooo Bravooo Bravooo Bravooo Bravooo Bravooo Bravooo Bravooo Bravooo Piťu a organiz. team,aj sponzorom a  muzikantom. Dalo sa vybrať.
Škoda že sa to tak natiahlo, po HT sme museli odísť, aj ked sme sa tešili na J. Grigláka
prídeme aj o rok, zorganizujeme  zajazdový autobus ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #72 kedy: 22. Máj , 2007, 15:49:02 »

hjhj ..snimal som to ja..resp moj foter

Nemas aj nieco ine natocene? Lebo je to celkom v poho kvalita (len skoda, ze je natoceny akurat Toth - sorry, toto som si nemohol odpustit. Uz s tym koncim.  Na zdravie!)



Keď máš nejakú averziu na Henryho, tak choď za ním a vysvetli si to s ním prípadne. Ale otravovať tu s niečim tak dlho, je už trochu nudné a otravné.
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #73 kedy: 22. Máj , 2007, 15:57:19 »

Som rád, že sa festival páčil, mne takisto, mrzí ma, že si všetci nepozreli všetko, keďže sa to naťahovalo. Väčšinou muzikanti boli neukáznení, čo sa týka limitu hrania. To si budem musieť nabudúce poistiť, teda zmluvne to vyriešiť. :)

Ale nakoniec som rád, všetci boli super, spokojní - aj účinkujúci, aj poslucháči. Za to všetkým ďakujem.

Hádam si každý našiel, to čo sa mu páči a tie ostatné veci ho neotravovali, len mu dali možnosť vidieť aj niečo iné.

A kedy bude GPC pivo  Huh! Neviem sa dočkať  Si píš!!!
Zaznamenané

swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #74 kedy: 22. Máj , 2007, 16:09:38 »

Inac vsimol som si , ze niektori hudobnici dosli s obrovskymi stackami (napr. Pilichowski), co boli vacsie ako samotni ucinkujuci a niektori dosli s malickzmi kombickami, aleno jen reprak a hlava (napr.Burian a J. Griglak).ale zvuk mali vsetci dobry:)
No najviac ma zaklinocovalo, ked Juro Burian dosiel s kombom mesa boogie a hral cez neho s LINE6   multiefektom Bavím sa skvele
Poto prisiel Fero griglak a spytal sa ho ze, "A ako sa kamarati ten Line6 s MB?"
Zaznamenané

Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.099 sekund, 22 otázok.