Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 16:12:46
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Guitarfest 2007 - postrehy, nazory, dakovacky, ...  (Prečítané 58199 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #90 kedy: 22. Máj , 2007, 23:17:25 »

ano, mato koleda, pozname sa, tiez vyborny gitarista

Ludia, zajtra to tu dobre premazem, tie vase offtopicy a nekonecne dohadovacky preco si myslis ze bol napicu/preco si myslis, ze bol super...takze este mate chvilu cas na nezmyselne kecy.

Ja mam inu otazku. Neviete ako bol nazvuceny Fero Griglak do PA? Pred bednou nemal ani jeden mikrofon, ktory by ju snimal. Dik
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #91 kedy: 22. Máj , 2007, 23:23:38 »



Ja mam inu otazku. Neviete ako bol nazvuceny Fero Griglak do PA? Pred bednou nemal ani jeden mikrofon, ktory by ju snimal. Dik
On bol normalne z linky zvuceny. Ani poriadne neviem co vsetko tam mal, no Marshall bedna:)  a zosilovac mesa boogie a nejake multaky...
Zaznamenané

RobG
Hosť
« Odpoveď #92 kedy: 23. Máj , 2007, 06:28:41 »

Fero používa FURMAN POWER, čo slúži jednak ako stabilizátor napätia, ale aj ako speaker simulátor.
Zaznamenané
rudy
Hosť
« Odpoveď #93 kedy: 23. Máj , 2007, 06:55:47 »

Furman je LEN stabilizator napätia,nie simulator. Na koncertoch ide Fero väčšinou linkou z Triaxisu. Inač použiva speaker sim. PALMER. /podla info,ktore mam/
« Posledná zmena: 23. Máj , 2007, 07:00:02 od rudy » Zaznamenané
RobG
Hosť
« Odpoveď #94 kedy: 23. Máj , 2007, 07:11:14 »

Jo. Beriem späť. Má myslím PALMER PGA 04, čo je laod box, môže sa hrať napr. aj z gitarovej hlavy bez pripojenia boxu no a samozrejme speaker simulator. FURMAN je samozrejme napájač napätia. Chybička se vloudí.. Popiskujem si
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #95 kedy: 23. Máj , 2007, 07:48:23 »

naco to je dobre? Nieje predsa lepsie pouzit klasicky sposob zvucenia? Ta Marshall bedna hra asi ako marshall bedna a sp. simulator nehra ako marshall bedna. Preco nepouzit ten zvuk, ktory sa mi tvori po ceste vratane repro ?
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #96 kedy: 23. Máj , 2007, 10:13:11 »

simulator ma daleko konkretnejší zvuk a pri rýchlom hraní je viac rozumieť tomu, čo sa hrá. Ale pri snímaní z reproduktora je zvuk prirodzenejší, farebnejší, krajší... ideálne je používať oba súčasne ( napr. Van Halen).
Zaznamenané

katarina
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 725


spanilá deva


« Odpoveď #97 kedy: 23. Máj , 2007, 12:20:01 »

Midnightstranger: JA som ta tam videla pobehovat, aj som na teba chcela zamavat, ked si isiel okolo nasich miest, ale vyzeral si, ze mas co robit, tak som neotravovala radsej...  Žmurk Popiskujem si
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #98 kedy: 23. Máj , 2007, 13:15:00 »

podla ma bol henry uplne famozny...neviem co proti nemu mate..bol proste uzasny... Bravooo
Prečo myslíš že bol famózny a pod. ?
  lebo mam strasne rad henryho hudbu..a sice som videl iba tento prvy koncert.(grexabat a tak som bol ale este ne s kapelou na elktrickej gitare)tak si myslim ze bol perfektny..sice mohol vinechat tu pesnicku ktoru hral pre otca ci prekoho..ale asi ju zahrat chcel
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #99 kedy: 23. Máj , 2007, 13:16:44 »

Ten song bol jeden z najsilenjsich zazitkov festivalu a isteze ju chcel zahrat, asi tak isto aj ostatne, nikto mu setlist nediktuje.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #100 kedy: 23. Máj , 2007, 13:18:25 »

Ten song bol jeden z najsilenjsich zazitkov festivalu a isteze ju chcel zahrat, asi tak isto aj ostatne, nikto mu setlist nediktuje.
no podla mna bola dobra na corrida a mr.lee a este h...a v podstate secko ale hento sa mi nepacilo
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #101 kedy: 23. Máj , 2007, 14:51:24 »

Furman je LEN stabilizator napätia,nie simulator. Na koncertoch ide Fero väčšinou linkou z Triaxisu. Inač použiva speaker sim. PALMER. /podla info,ktore mam/

Zaujimave. Pred zvukom klobuk dole, ale keby mi niekto tvrdil, ze je to linka (ja som si to nevsimol, ako Imbus), aj by som sa dohadoval o tom...

Vyhody ? Napada ma, ze urcite hral stereo, takze 2 kable hotoveho signalu z multaku rovno do mixu je asi jednoduchcsie, ako  stavat 2 mikrofony k 2 reprakom, riesit ich polohu, do mic preampu v mixe, hladat korekcie... Nic ine ma uz ako vyhoda nenapadne...
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #102 kedy: 23. Máj , 2007, 15:41:19 »

Midnightstranger: JA som ta tam videla pobehovat, aj som na teba chcela zamavat, ked si isiel okolo nasich miest, ale vyzeral si, ze mas co robit, tak som neotravovala radsej...  Žmurk Popiskujem si

Tak to si ma kludne mohla zastavit, ja by som si na teba cas urcite nasiel... Cmuk chlapci Žmurk
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #103 kedy: 24. Máj , 2007, 10:33:29 »

ja si ten čas na mikrak vždy najdem.Stereo hrat netreba lebo vo velkych priestoroch to nieje počut.Ked hram vo svete davaju minimalne dva mikraky každy do inej polohy.Hra to super.škoda že u nas dost minimalizuju zvukary problem snimania zvuku.Ferovi to hra super je to aj v prstoch.Skoda že som to v piatok nevidel
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #104 kedy: 24. Máj , 2007, 10:37:44 »

čou PITUKA ako bolo na pive?strašne som chcel dojst,ale čakal som na Vadima.hrali s Marianom G.potom už bolo vela hodin .Nabuduce zoberiem šofera a si svami prasknem....NEJAK TU ZAMRZLA konverzacia muzikologov
Zaznamenané

Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 22 otázok.