Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 11:41:57
Strán: [1] 2 3 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Guitarfest 2007 - postrehy, nazory, dakovacky, ...  (Prečítané 58671 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« kedy: 19. Máj , 2007, 01:05:54 »

tak dnesny program bol fakt dost dobry, aj ked to casove posunutie...no nemuselo byt...ale nejak extra nevadilo si myslim, vsetci ucinkujuci predviedli zaujimave a kvalitne vystupenia, aj ked Fermata bola o kusok lepsia, aspon u mna Popiskujem si
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #1 kedy: 19. Máj , 2007, 15:45:16 »

piatok bol skvely. burian mal pekelne dobreho basaka. fermata bola super. vsetci sa mi pacili. som zvedavy na dnesny program. podla mna by to malo byt lepsie ako vcera aspon podla papierovych predpokladov:)
Zaznamenané
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 20. Máj , 2007, 09:57:00 »

Heloooou
Takze asi vsetci ucasnici Guitarfestu este spia (len moja mam si mzslela, ze od 4 rana budem do pol deviatej vyspany  ha ha ha ) tak musim napisat, ze fakt perfektna akcia, perfektna muzika, naozaj sa to vydarilo.
Takze zasa po druhy krat "smejkam klobouk" pre pitom  Zdravíčko  Zdravíčko  Zdravíčko  a tym, ako vsetko zorganizoval a ako sa mu to vseetko podarilo,.
Zo vsetkeho tam bolo nieco, velmi kvalitni muzikanti.
Aj ked ma troska zamrzelo, ze kto sa podakoval oficialen za pozvanie pituovi bol len Flamenco clan a nieco Zdenek Fischer. Ale to ma len tak napadlo.
Cize kto z hocijakeho dovodu nebol moze lutovat.
Zaznamenané

Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #3 kedy: 20. Máj , 2007, 11:55:36 »

Ja som sa omnoho viac zabaval minuly rok. Ale nebudem nic konkretne zatial pisat. Sa vyjadrim, az ked sa rozvinie debata.   
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #4 kedy: 20. Máj , 2007, 11:59:28 »

Paradna akcia, piatok bol vynikajuci, sobota taktiez, ale jeden koncert bol podla mna ten,co bol vrcholom celeho festu, a pre mna to bol osobne koncert Henryho Totha. Henry je fakt vynikajuci gitarista, a znamenite to predviedol aj v sobotu vecer. A hlavne bolo na nom vidiet, ze sa dobre zabava, takze to este dodavalo lepsi dojem z jeho vystupenia. Kazdy koncert bol vyborny, kazdy bol o cniecom inom, takze kazdy si tam mohol najst to svoje... az na nejakych metalistov... Žmurk  Super akcia, takze velka vdaka Pituovi, ze to takto dobre zorganizoval.

PS: Klobasy v bufete boli genialne...ale to uz je trosku OT Beeee
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
shuni
nováčik
*
Príspevkov: 43



« Odpoveď #5 kedy: 20. Máj , 2007, 12:10:55 »

Ja sa vyjadrim iba k prvemu dnu, kedze na druhom som sa bohuzial nemohla zucastnit. Skvele kapely, vyborna muzika, kazdy si tam urcite nasiel to svoje. Ja mam najvacsi zazitok  z Fermaty!!! Z ich vystupenia som bola uplne nadsena Bravooo Vdaka patri Pituovi za zorganizovanie a tiez Mr. Procklovi, ktory to vsetko (ako vzdy) perfektne nazvucil.  :)
Zaznamenané

Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 20. Máj , 2007, 12:32:08 »

bol som tam ale len v sobotu, lebo v sobotu bol nabitejsi program a mal som pernamentky..a spat v Blave nemam kde... A musim povedat ze som bol spokojny, ako s workshopmi tak aj koncertami, najviac by som asi ozelel flamenco miesto ktoreho by som si dal Fermatu  ?§!. ale to by asi v piatok chybal headliner... Inak kanadan bol dobry bavic a samozrejme aj makac, Henry to dobre rozbalil ale vadil mi ze stale sedel, a bol v pozadi a nevynikol. Miestami sa mi trochu nepozdaval jeho zvuk ale neviem, mozno som este neni dozrety na take veci...Inak ten flamengac mi pripadal ako v kuse nastvany, vam nie??  Bavím sa skvele
Zaznamenané

ondro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 253



« Odpoveď #7 kedy: 20. Máj , 2007, 12:50:09 »

mne idu vsetky..ale nie ako odkazy..
kazdopadne,bolo velice fajn...VDAKA vsetkym,ktory to maju na svedomi,hlavne teda petovi,podakovanie patri aj "sprievodnemu teamu"(midnightstrangerovi,iggimu,swordimu,....)
Nech vam zdravie sluzi a sponzory nech su uz len stedrejsi,aby sme sa takto kazdym rokom mohli stretavat a vychutnat fajn muzicku..
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #8 kedy: 20. Máj , 2007, 12:52:51 »

uz ide prvy a posledny...musel si nieco zmenit  Na zdravie!

mne idu vsetky
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #9 kedy: 20. Máj , 2007, 12:55:51 »

uz ide prvy a posledny...musel si nieco zmenit  Na zdravie!

mne idu vsetky
to som rad... Som frajer
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 20. Máj , 2007, 13:06:44 »

najviac by som asi ozelel flamenco miesto ktoreho by som si dal Fermatu  ?§!. ale to by asi v piatok chybal headliner......Inak ten flamengac mi pripadal ako v kuse nastvany, vam nie??  Bavím sa skvele

No tak toto s tebou vobec nemozem suhlasit, Martin chcel mat taktiez dobry zvuk a mal svoju predstavu, takze asi sa zdal drsnejsi trocha, no bol nacas na workshope aj pripraveny na podiu, nic nenatahoval. A keby bol v kuse taky nastvaty, nedal by mi vyskusat si jeho gitarku Hernano Conde za najkych 10 000 euro;)
Mne skorej ten jazz  nejako nesekne... nemamt to volako rad  ?§!.
A je dobre, ze tam bolo z kazdeho stylu, a aj koli tomu, ze ked cloveka nieco nebavilo, siel na pifko a oddychol si ,lebo furt pocuvat nieco, aj ked je to dobre je namahave  Žmurk  Žmurk
Ja som sa najviac modlil cez fermatu, henryho a flamenco, aby ma niekto niekam nezavolal bedne vlacit  Ja som čert..
Zaznamenané

Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #11 kedy: 20. Máj , 2007, 13:11:40 »

Ja som bol iba v piatok, keďže celú sobotu som bol zas akýsi rozlietaný a páčilo sa mi. Budem sa opakovať, ale zaujala ma najmä Fermata (neviem, či sa v týchto dňoch píše s dĺžňom na "a", alebo nie) a Juraj Burian.

Bohužiaľ, musím spomenúť aj jednu negatívnu stránku - bufet v piatok večer skolaboval!! Pivo a cigánska boli fajn, ale keď som si po vystúpení P.J. Rybu chcel dopriať klobásu, tak bufet bol vybrakovaný a ponúkal už len pitie. Organizátor Guitar Festu za to samozrejme nemôže a aj ja mu skladám poklonu.  Na zdravie! Zdravíčko
Nech žije Guitar Fest!
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #12 kedy: 20. Máj , 2007, 13:14:25 »

Moja vďaka ľuďom z fóra patrí hlavne Borisovi (midnightstranger), Maťovi (Swordymu), Iggymu, z ďalších kamarátov ani neviem, či je niekto na fóre. A vlastne aj marrtin, z mojich kamarátov hlavne Vladovi!!, bubovi, Imbus zas niečo nafotil (tie 2 fotky, čo prihodil, sú fajn), babám, ktoré dosť pomáhali - Zuzka, Janka, Maja, ďalej sloníkovi, dĺžňovi, Mirovi s jeho kamarátom, Ondrejovi, Danovi. Ak som v rýchlosti na niekoho zabudol,  hlboko sa ospravedlňujem a hneď ho sem doplním, ako sa zas pripojím. Žmurk

Ďakujem Palovi Proklovi a jeho tímu za skvelý zvuk, Robovi a jeho ľuďom z On-boardu, Gabovi a celej Made, Jožovi a firme Sunteq, Tomášovi Brichtovi za peknú výstavku nástrojov, Peťovi a ostatným bufetárom za výborný bufet...

Musím končiť, padám z domu, ako sa zas pripojím, doplním...  Zdravíčko
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #13 kedy: 20. Máj , 2007, 13:35:57 »

bol som iba v piatok, hlavne som chcel vidiet basakov.
dorazil som akurat na zaciatok fermaty, prve pivo z bufetu oproti zachodom ok. fermata sa mi celkom pacila, videl som ich prvy krat, tak som bol zvedavy. trochu ma mrzi pomerne staticky prejav kapely, ale je to ich styl, takze to len pomimo. zvuk fedora mi prisiel ako z albumov ktore ssa mi velmi nepozdaval, sam o sebe nebol zly, ale nicim nevynikal a neuputal ma.
(fedor gibson thunderbird so zvlastnou hlavou, boxy dan acoustic tusim, zdalo sa mi ze mal boss multak)

p.j.ryba, pivo z bufetu v sale, otras. sadol som si do prvej rady aby som aj nieco pofotil. pavel ma nesklamal, je to basgitarova extratrieda, ma velmi pastoriovske citenie a zaroven je aj sam sebou. niekomu to mozno prislo ako jam na podiu, je pravda ze vela veci hrali iba ako kostry z albumovych pesniciek, ale kedze ich poznam, tak som sa v tom vedel orientovat. ci prazec alebo bezprazec, super hra. neviem ako dlho hrali, ale usiel mi pri nich velmi rychlo cas a tak ma mrzelo ked sa pobrali z podia a napriek potlesku sa uz nevratili.taktiez skoda ze kvoli casu nemali rozlozene bicie ale len perkusie (tak sa teda vyjadril pavel).
(warwick custom model prazec 5 strun a warwick custom model bezprazec 4ka, david eden tusim navigator zosilovac a david eden 4x10 box)

juro burian, pivo z bufetu oproti WC, pohoda. tento koncert ma dokonale uspal. nebol zly, ale dramaturgicky mi nezapadal na taku nocnu hodinu, po tom ako slapal pavel mi to prislo ako uspavanka. skoda technickych problemov basgitaristu a skoda toho, ze jurajovi trvali vymeny nastrojov a doladovanie pomerne dlho + pokec k pesnicka, no obcas som mal pocit ze viac nehrali ako hrali. imagine v jeho podani sa mi pacilo.
(basak hral na music man sterling 4str, ampeg kombo ktore sa mu pokazilo a dohral na hartke HA3500 + 410TP+415TP, mal este elektricky kontrabas, krabicky)

w. pilikovski, bez piva. uz som fakt zaspaval, ale zotrval som. nebyt otrasneho michal davidovskeho zvuku a prejavu klavesaka by to bol mozno pre mna vrchol vecera, ale klavesak to totalne potopil. wojto technicky nadupany, gulomet. rytmika fajn, gitarista tiez, hrac na druhy klaves ma tiez neotravoval. skoda ze bol wojto pomerne potichu, hlavne ked nastupil michal david tak to bol des, po troch pesnickam som bol z klavesaka tak znechuteny a unaveny ze som isiel domov.cestou z PKO som si vypocul (ja viem, nacuvat sa nepatri) este Viktora Hidveghiho s niekym kto mal podobny pocit ako ja a vyhlasil, ze to co hra wojto hral uz on s kapelou v ´85 Som frajer
(wojto mal basy mne neznamej znacky, Ashdown Mark King signature + dva Ashdown 4x10 boxy, naky multak)

vo vseobecnosti ma prekvapil zvuk, bol fajn, bufety (az na pivo v salovom - potvrdilo mi viac ludi jeho insiu kvalitu) boli v pohode ked sa zacalo hrat, takze nebol problem si odbehnut a nestat celu prestavku v rade. mam aj par fotiek, hlavne z vystupenia PJ Rybu.
mrzel ma ten obrovsky sklz, pitu snad vysvetli kde vznikol.
akcia prijemna, ak budu basaci aj o rok, rak pridem zas:-)
« Posledná zmena: 20. Máj , 2007, 13:38:43 od pista58 » Zaznamenané

o-yep sro
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #14 kedy: 20. Máj , 2007, 14:23:45 »

heeej, preco sa to presunulo sem, toto nie je predsa nic s koncertom. Normalne to malo ostat v teme  guitarfestu, na tanto ucel bola ta tema zalozena, tak ju netreba rozhadzovat po inych temach. Na 99 percent, ked chce niekto nieco napisat o GF, tak si otvori temu GF a nie reportaze z koncertov, takze to laskavo bambus supni naspat, alebo kto to sem dal  Ja som čert..  Ja som čert..  Ja som čert..
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.147 sekund, 23 otázok.