Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Apríl , 2024, 10:06:47
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Guitarfest 2007 - postrehy, nazory, dakovacky, ...  (Prečítané 58492 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #30 kedy: 20. Máj , 2007, 23:47:42 »

A keby bol v kuse taky nastvaty, nedal by mi vyskusat si jeho gitarku Hernano Conde za najkych 10 000 euro;)


Swordy, nebola to náhodou Conde Hermanos? ...Za 300-400 litríkov to musí hrať samo :) Tuším má takú aj Paco. Aký mala zvuk? V čom bola iná(okrem ceny  Beeee )? ...Nemáte náhodou niekto video z jeho vystúpenia?
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #31 kedy: 20. Máj , 2007, 23:51:37 »

Kebyze nieco take pocujem v 70tych rokoch, tak sa asi namieste poserem.
By si sral asi v kuse vtedy, kedze takejto hudby sa vtedy hralo obrovske kvanta. Žmurk
Progac, mas vobec sajn, co teraz hra Fermata? Moc 70's mi to nepride. Mnohe songy su skor take Satrianovky.

V 70's hrala Fermata daleko lepsie veci :)
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #32 kedy: 21. Máj , 2007, 00:10:43 »

ale martin, ved pre progaca akoby true seventy-ista ina fermata ako ta z pred 1980 ani nieje fermatou :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #33 kedy: 21. Máj , 2007, 08:06:46 »

Swordy, nebola to náhodou Conde Hermanos? ...Za 300-400 litríkov to musí hrať samo :) Tuším má takú aj Paco. Aký mala zvuk? V čom bola iná(okrem ceny  Beeee )? ...Nemáte náhodou niekto video z jeho vystúpenia?
No jasne tak sa to vola:) len som si to uz davno zapamatal zlr, tak mi to ostalo  Žmurk
Hrala vinikajuco, len skoda, ze som ju skusal v zadu na schodoch, kde nebolo ticho  Je mi do plaču
ale akoze, bolo dost citit, ze ta gitka je niekde uuuplne inde.
Ale taktiez vzhladom na moje flamencove schopnosti, som pre tu gitaru nebol plnohodnotny  ha ha ha
Zaznamenané

Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #34 kedy: 21. Máj , 2007, 09:07:20 »


Hrala vinikajuco, len skoda, ze som ju skusal v zadu na schodoch, kde nebolo ticho  Je mi do plaču

Lol. To si bol ty? Sme sa s kamosom smiali, ze bies si este po workshope vzadu mal chut zabrnkat.      ha ha ha
Uplne to bolo pocut v hladisku. 
Zaznamenané
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #35 kedy: 21. Máj , 2007, 10:53:27 »

Lol. To si bol ty? Sme sa s kamosom smiali, ze bies si este po workshope vzadu mal chut zabrnkat.      ha ha ha
Uplne to bolo pocut v hladisku. 
ano?  ha ha ha   ha ha ha  ha ha ha hej to som bol ja .... sme konzultovali zvuk este. Martin chcel vedet nayor odbornika  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele
este by som si ju rad skusil, fakt nastroj taky, ze konec, silny zvuk, ked si zahral bas, tak ti este rezonoval aj palec v bote. Kraasa
Zaznamenané

Male Pivo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 199



« Odpoveď #36 kedy: 21. Máj , 2007, 12:44:58 »

jooooj napisem aj ja nieco ... v piatok som si uzil hlavne fermatu ( dakujem za spomienku na amsterdam , nikdy tej piesne nemam dost  Beeee ) boli skveli ... pamatam si este PJ rybu ... ktory bol uuzasny aj s tym jeho saxofonistom som siel do kolien ......... asi o 10 minut na jeho vystupenie som siel do kolien pri stromceku za budovov zakricat si do travy  Bleee

sobotne workshopy boli fajn ked si odmyslim domace nahravanie a tu skvelo propagovanu kompatibilitu  ha ha ha pricom tam furt nieco nefungovalo ... najviac mi z WS dal asi ten basgitarista polsky ( zabudol som meno - sorry ) a goodman ...

z vystupeni ma najviac potesil goodman , ktory hral krasne srdcom a nadherne spieval , pobavil a asi ako jediny zahral trosicka bluesikovejsie :-P ... ako som sa tesil na totha tak ma sklamal ... nemam rad skladby bez hlavy a bez paty . ta druha baladka bola fajn ale inac na nejake pretekarske kakofonicke schyzofrenicke vylevy som naozaj naladu nemal ... juraj griglak s kapelou boli absoluuutne namakani ( j. griglaka povazujem za basoveho genia ) a to bolo premna asi v sobotu najlepsie ... ostatne ma nijako nezaujalo ... to flamenco co sa tam hralo bolo naozaj nudne ( nepochybujem ze je namakany gitarista ) ale chybala mi v tej hudbe nejaka nalada resp.  nejaky vyraz.
inac zhanam tlieskacku do kapely , musi mat vlastny aparat ( posobila mi tam dost chuudatko len tak sedela kukala do blba a tlieskala si )

inac sa mi este pacil iggy na akustike a imbus na elektrike v stanku mada  :-D

pitu , dakujem velmi pekne ... stalo to za kazdy halier z toho listka ( este aj pivo naviac by si si zasluzil ;-) ) v konecnom dosledku to bolo super  
Zaznamenané

Smith & Wesson: the original point and click interface Si píš!!!
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #37 kedy: 21. Máj , 2007, 17:42:33 »

jooooj napisem aj ja nieco ... v piatok som si uzil hlavne fermatu ( dakujem za spomienku na amsterdam , nikdy tej piesne nemam dost  Beeee ) boli skveli ... pamatam si este PJ rybu ... ktory bol uuzasny aj s tym jeho saxofonistom som siel do kolien ......... asi o 10 minut na jeho vystupenie som siel do kolien pri stromceku za budovov zakricat si do travy  Bleee

sobotne workshopy boli fajn ked si odmyslim domace nahravanie a tu skvelo propagovanu kompatibilitu  ha ha ha pricom tam furt nieco nefungovalo ... najviac mi z WS dal asi ten basgitarista polsky ( zabudol som meno - sorry ) a goodman ...

z vystupeni ma najviac potesil goodman , ktory hral krasne srdcom a nadherne spieval , pobavil a asi ako jediny zahral trosicka bluesikovejsie :-P ... ako som sa tesil na totha tak ma sklamal ... nemam rad skladby bez hlavy a bez paty . ta druha baladka bola fajn ale inac na nejake pretekarske kakofonicke schyzofrenicke vylevy som naozaj naladu nemal ... juraj griglak s kapelou boli absoluuutne namakani ( j. griglaka povazujem za basoveho genia ) a to bolo premna asi v sobotu najlepsie ... ostatne ma nijako nezaujalo ... to flamenco co sa tam hralo bolo naozaj nudne ( nepochybujem ze je namakany gitarista ) ale chybala mi v tej hudbe nejaka nalada resp.  nejaky vyraz.
inac zhanam tlieskacku do kapely , musi mat vlastny aparat ( posobila mi tam dost chuudatko len tak sedela kukala do blba a tlieskala si )

inac sa mi este pacil iggy na akustike a imbus na elektrike v stanku mada  :-D

pitu , dakujem velmi pekne ... stalo to za kazdy halier z toho listka ( este aj pivo naviac by si si zasluzil ;-) ) v konecnom dosledku to bolo super  
   aspon ze bola ta tliaskacka kocka...aspon bolo na co pozerat..sak teply nejsme Na zdravie! Som frajer Bavím sa skvele
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #38 kedy: 21. Máj , 2007, 18:04:25 »


... skoda technickych problemov basgitaristu  ... ampeg kombo ktore sa mu pokazilo ...
 

Nepokazilo sa mu kombo, ale odisla mu baterka v jednom efekte...  Je mi do plaču  Ale ked som mu to kombo pocas koncertu vymienal tak som sa citil ako technik v boxoch Formuly 1  Bavím sa skvele
 

naco potom uprostred pesnicky vymienal aparat? ci na baterku ako dovod problemu prisiel az po vymene aparatu? lebo bastrngoval tam v jednom kuse po vymene ampega.

On na to dosiel este pocas koncertu. Preto bubenik {inak bohovsky typek} zacal davat: He is from Norway, that´s the whole problem... Je to frajer Bavím sa skvele
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #39 kedy: 21. Máj , 2007, 18:11:45 »

ja som nakoniec nemohol dojst,ale ani to nelutujem :)..som sa tesil akurat na Henryho,ale co som zhliadol tie videa,tak to jeho vystupenie bolo dost "nestandardne" :D...inak buduci rok by to chcelo viac rocku. A mozno by nezaskodila aj nejaka metalova kapela.
Zaznamenané
ondro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 253



« Odpoveď #40 kedy: 21. Máj , 2007, 20:40:35 »

a mne sa henry pacil a bodka..ako sa tu tak pozeram na nazory,zrejme patrim k mensine,ale ved to je uplne jedno.a tie songy mali aj hlavu aj patu,mam jeho albumy a dalo sa v tom bez problemu orientovat..ale uznavam,ze ak to dakto nepoznal,mohol to vnimat inak..
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #41 kedy: 21. Máj , 2007, 20:46:11 »

suhlas s ondrom, podla mna Henry Toth bol najlepsi na feste, a za tym si jednoznacne stojim Som frajer
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #42 kedy: 21. Máj , 2007, 21:52:30 »

a sakra zase som to zmeskal Ja som čert.. Fuuha zíram ha ha ha
Zaznamenané
Male Pivo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 199



« Odpoveď #43 kedy: 22. Máj , 2007, 07:28:54 »

inac niesom proti co tu padol nazor ze nabuduce viac roku porpipade jedna metla ... ale ak by sa nasiel niekto bluesovy :-P to by bolo to prave orechove :-)))

alebo skus pitu presvecit erica johnsona nech dojde ... on zahra aj rockove aj bluesove :-D
Zaznamenané

Smith & Wesson: the original point and click interface Si píš!!!
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #44 kedy: 22. Máj , 2007, 08:29:33 »

jooooj johnsona to by bolo pre mna :evil:podla mna henry nemal chybu zo soboty sa mi pacil najviac spolu s durim Je to frajer
Zaznamenané

AETHERON.SK
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.05 sekund, 23 otázok.