Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
19. Apríl , 2024, 19:54:58
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Guitarfest 2007 - postrehy, nazory, dakovacky, ...  (Prečítané 58503 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #75 kedy: 22. Máj , 2007, 16:17:48 »

podla ma bol henry uplne famozny...neviem co proti nemu mate..bol proste uzasny... Bravooo
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #76 kedy: 22. Máj , 2007, 16:39:49 »


Andrej Hruska s kolegami predviedli velmi prijemny koncert na pocuvanie, aj ked cakala som, ze Andrej sa predvedie aj trochu viac, lebo sa mi zda, ze ked som ho pocula hrat napriklad s Funkastc, tak ukazal ovela viac...ale aj tak sa mi velmi lubilo..


Andrej vravel, ze momentalne nema moc casu cvicit, tak to bolo mozno sposobene aj tym. INak KAtka ma mrzi, ze som sa s tebou nestihol stretnut.  Smútim Danku tu som stretol v bufete, ale ty si sa niekde schovavala... Žmurk

asi neboli take vyrazne, ktore by som si zapamatal...neviem

alebo si bol viac v bufete. :)

Aaaaale cez Buriana sedel vedla mna. NO vies to su ti metlaci, oni tie jazzove melodie nepocuju... Bavím sa skvele


Osobne sa mi vyber kapiel pacil, naozaj mi tam nic nechybalo.
« Posledná zmena: 22. Máj , 2007, 16:40:19 od midnightstranger » Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
rudy
Hosť
« Odpoveď #77 kedy: 22. Máj , 2007, 17:54:10 »

rudy ale píšeš také veci ktoré dehonestujú a veľmi skresľujú, ten kto nebol na feste, ten si načrtne uúplne skreslený obraz, po takých vetách aké používaš a po videu, ktoré je robené mobilom...keď sa ti nepáči tento typ muziky radšej napíš čo sa ti tam páčilo, bude to lepšie a pozitívnejšie
marrtin si j.......y,alebo nepoznaš 5 korun ?  Čo je dehonestujuce,čo velmi skreslujem,ake vety použivam ? Sa preber,aj medvede sa už prebrali zo zimneho spanku. /a hlavne pozorne čitaj prispevky a nepchaj sa druhemu do riti/
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #78 kedy: 22. Máj , 2007, 18:23:28 »

No pokial sa budem drzat tejto citacie:

...A moj nazor zostava nezmeneny: Henryho skladby su "z každeho rošku trošku " a dohromady nič moc. Tym samozrejme nespochybnujem jeho gitarovu hru /aj ked tie jeho "bujačiny" na elektriku nie su tiež nič moc/.A mam dojem,že začina byt kapánek precenovany. Na zdravie!

tak nechapem, co sa vsetci ohradzujete, ak niekto napise svoj nazor, ktoremu mimochodom osobne celkom rozumiem, a nie je mi prilis vzdialeny.
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #79 kedy: 22. Máj , 2007, 18:52:18 »

Ja sa ani nedivim rudymu, ze vybuchuol. To co mu napisal robg a marrtin podla mna nebolo ok. A tymto priospevkom v tejto teme uz koncim.    Je mi do plaču
Zaznamenané
RobG
Hosť
« Odpoveď #80 kedy: 22. Máj , 2007, 19:16:59 »

Ja som tiež len napísal svoj názor. Jedna vec je pravda, doma nikto nie je prorokom a úspech sa neodpúšťa, zvlášť na Slovensku a zvlášť medzi muzikantami. Keď to nikdy nezahrám, aj keby som si zodral prsty po lakte, aspoň si rypnem, veď som anonymný.. Pa-pa  Som frajer

Poznám sa s Henrym aj Ferom, sú to dobrí chlapíci a super muzikanti a to čo robia, robia dobre...

Ak chce so mnou niekto polemizovať, nech to už prosím robí osobne, moj tel je: 0915/955404 alebo mailom: rob1@pobox.sk

Keep on rock

 
Zaznamenané
ewerfile
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 146



« Odpoveď #81 kedy: 22. Máj , 2007, 19:44:23 »

podla ma bol henry uplne famozny...neviem co proti nemu mate..bol proste uzasny... Bravooo
Prečo myslíš že bol famózny a pod. ?
Zaznamenané

Slavo
samojed
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 101



« Odpoveď #82 kedy: 22. Máj , 2007, 19:50:12 »

Prosím vás, nevie niekto, ako sa volajú muzikanti, ktorí hrali s Henrym na GF (prosím uviesť aj s nástrojmi)?
Zaznamenané

Kam by som chodil? Na dvor...
Roztancujem ja týmto publikum? Roztlieskam ja týmto publikum?
rudsat
nováčik
*
Príspevkov: 6


« Odpoveď #83 kedy: 22. Máj , 2007, 20:27:00 »

bicie,jozef banyak,klaves eugen botos,basa prezivka singo,alebo tak nejako,gitara neviem
Zaznamenané
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #84 kedy: 22. Máj , 2007, 20:40:14 »

Kto je to ten Henry Tóth? :)
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
samojed
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 101



« Odpoveď #85 kedy: 22. Máj , 2007, 20:45:58 »

brmbolec

To je trestuhodná otázka, keďže si na gitarovom fóre. :)
Zaznamenané

Kam by som chodil? Na dvor...
Roztancujem ja týmto publikum? Roztlieskam ja týmto publikum?
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #86 kedy: 22. Máj , 2007, 20:52:33 »

Aj som si myslel, len som nechcel vypadať ako hlupák. Tak predsa to on piekol tie klobásky? :)
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
samojed
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 101



« Odpoveď #87 kedy: 22. Máj , 2007, 20:58:19 »

brmbolec

Tak to zas neviem ja, nebol som tam.
Zaznamenané

Kam by som chodil? Na dvor...
Roztancujem ja týmto publikum? Roztlieskam ja týmto publikum?
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #88 kedy: 22. Máj , 2007, 21:00:16 »

Kto je to ten Henry Tóth? :)
toto bol pokus o vtip, alebo vazna otazka??? Pomoooc! bo ak to bolo vazne...tak potom koneeeec Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #89 kedy: 22. Máj , 2007, 22:39:08 »

bicie,jozef banyak,klaves eugen botos,basa prezivka singo,alebo tak nejako,gitara neviem
pokial sa nemylim tak gitara bol Mato Koleda
Zaznamenané

Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 23 otázok.