Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 13:41:20
Strán: 1 ... 6 7 [8] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Guitarfest 2007 - postrehy, nazory, dakovacky, ...  (Prečítané 58211 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #105 kedy: 24. Máj , 2007, 10:46:26 »

ja si ten čas na mikrak vždy najdem.Stereo hrat netreba lebo vo velkych priestoroch to nieje počut.Ked hram vo svete davaju minimalne dva mikraky každy do inej polohy.Hra to super.škoda že u nas dost minimalizuju zvukary problem snimania zvuku....

Jasne, suhlasim. Ale je to o kapele - gitara nie je na podiu jediny nastroj na nazvucenie. Len bicie zoberu viac casu / prostriedkov. A ak sa este strieda viac kapel...

Ako to ten Fero teda isiel ? Z Triaxisu alebo mal ten speak. sim ?  Palmer - toto je ono ? :

http://www.palmergear.com/recording_studio.shtml
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #106 kedy: 24. Máj , 2007, 10:49:49 »

čou PITUKA ako bolo na pive?strašne som chcel dojst,ale čakal som na Vadima.hrali s Marianom G.potom už bolo vela hodin .Nabuduce zoberiem šofera a si svami prasknem....NEJAK TU ZAMRZLA konverzacia muzikologov

Nazdar, skúšal som ti volať, ale bol si nedostupný furt.  Žmurk  Dobre bolo - http://forum.gitaristi.sk/index.php?topic=40940.msg79780#msg79780

Nabudúce už sa zastav.

S tým speaker simulátorom, ako vidím, Fero vybabral so všetkými muzikológmi na fóre.  ha ha ha
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #107 kedy: 24. Máj , 2007, 11:10:19 »


S tým speaker simulátorom, ako vidím, Fero vybabral so všetkými muzikológmi na fóre.  ha ha ha

 :) Som frajer Na zdravie! Zdravíčko
Zaznamenané
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #108 kedy: 26. Máj , 2007, 02:14:51 »

Akcia skvela, Pitu si sikovny clovek.A co sa tyka interpretov osvecili sa stary pistolnici Henry Toth, Frantisek Griglak a Juraj Burian.Celkom som sa zabavil aj na tom polskom basakovi. Ostatne bola podla mna vata, nic vynimocne. Musim vsak podotknut, ze som nevidel vsetko. Bol som tam oba dni, ale od 20.00 hod.
Co sa tyka flamenca, minuly rok to bolo fantasticke a ta 100000-ova gitara mi znela ako CREMONA za 2,50,-
To ako sa ten gitarista tvaril mi je jedno (kazdy sa tvari, ako uzna za vhodne), toz len mal smolu, lebo nastupil po velmi veselom gitaristovi (neviem ako sa vola,myslim, ze bol anglan) a ten dal vsetkym skolu, ako rozdavat naladu medzi ludi a netvarit sa ako pako co zedol svet a vlastne neukazat nic  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Pitu drzim palce v dalsej SERII Guitarfestov  Žmurk Žmurk
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
jozef sivák
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 164



« Odpoveď #109 kedy: 26. Máj , 2007, 08:01:41 »

super to bolo dik  Som frajer
Zaznamenané
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #110 kedy: 26. Máj , 2007, 13:38:15 »


Co sa tyka flamenca, minuly rok to bolo fantasticke a ta 100000-ova gitara mi znela ako CREMONA za 2,50,-

Vadiem mas pravdu, ze minuly rok flamenkaci ukazali viac a ko sa hra  Ja som čert..
A k tej gitare :) rad by  som vedel tvoju predstavu o kvalitnej flamenco gitare:)
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #111 kedy: 27. Máj , 2007, 19:07:23 »

vadim mas pravdu.Inak ten CANADAN sa volal myslim GOODMAN čaf.Treba si strelit na javisku pivko a možno bude lepšia zabava
Zaznamenané

Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #112 kedy: 28. Máj , 2007, 18:40:35 »

Pitu, nejake zhrnutie festu nebude? By ma zaujimalo, s cim s bol/nebol psokojny. Nejake cisla a tak.     :)
Zaznamenané
Strán: 1 ... 6 7 [8] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 23 otázok.