Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
23. Apríl , 2024, 12:13:35
Strán: [1] 2 3 ... 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: John Petrucci - Suspended Animation  (Prečítané 23655 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« kedy: 24. Máj , 2007, 21:36:59 »

Dostal som sa k tomuto albumu len nedavno, a celkom som sa tesil, lebo jedine co mi v DT vadilo a dost, bol spev...Aky mate nazor na album?
Zoznam skladieb:
1 Jaws of Life
2 Glasgow Kiss
3 Tunnel Vision
4 Wishful Thinking
5 Damage Control
6 Curve
7 Lost Without You
8 Animate-Inanimate
viac info na: http://www.johnpetrucci.com/
Moj nazor: Pacia sa mi tam asi 4-5 pesniciek dost, myslim ze Petrucci ukazal vsetko co mal a mohol, obcas mi niektroe sola pripadaju ako nie spravne vygradovane a iba "technicke" ale samozrejme je to kvalita.
Zaznamenané

Mejmo
nováčik
*
Príspevkov: 37



« Odpoveď #1 kedy: 24. Máj , 2007, 21:50:49 »

Mne sa niektore songy tam zdali maximalne nemastne-neslane, miestami chybala normalna tema... Ale celkovo to bolo v poho :)  i ked glasgow kiss bol ovela lepsi live na g3-ke, damage control bolo fajne, a napr. pri wishful thinking petrucci pridaval konecne nejake melodie. A druha vec je urcite ta, ze tam nie je LaBrie-ho skriekanie a tie jeho nechutne rezonujuce frekvencie ... Nepocul si tam miestami trocha Satrianiho ? :)
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #2 kedy: 24. Máj , 2007, 22:01:22 »

Podla mna ja super ten album. Na to ze je instrumentalny je celkom zazivny. Mi to pripomina chodelkov Adrenaline Invasion semtam. 
Zaznamenané
Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 24. Máj , 2007, 22:04:23 »

satrianiho tam mozno trochu pocut co je len dobre...  Beeee
Zaznamenané

rudy
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 24. Máj , 2007, 22:09:56 »

satrianiho tam mozno trochu pocut co je len dobre...  Beeee
A to už prečo ?  / je dobre  /
« Posledná zmena: 24. Máj , 2007, 22:13:07 od rudy » Zaznamenané
Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 24. Máj , 2007, 22:29:58 »

lebo sa mi asi lubi  :)
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 25. Máj , 2007, 09:43:16 »

Uz sa tu kedysi preberal tento album v petrucciho fore. Je to fajn album. Podla mna tam Johny hra napaditejsie ako na poslednych Dreamoch. Dal dost velky doraz na melodiku aj v techickych solach.
Toto video tu uz bolo pred rokom, ale pripomenieme.

Je fakt, ze tam pocut trochu satrianiho, ale to nevadi.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #7 kedy: 25. Máj , 2007, 11:32:10 »

ved satriani je fajn :-)

ja som pocul iba par skladieb z toho albumu (neviem sa dokopat k tomu aby som si to zohnal cele) a pacili sa mi  :)
Zaznamenané
Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 25. Máj , 2007, 12:35:24 »

to solo je jedno z najkrajsich na albume a ze tam pocut Satrianiho sa mne tiez zda v pohode, ved kde pocut melodiu tam to hned evokuje k spajaniu s nim..
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #9 kedy: 25. Máj , 2007, 16:33:07 »

ja som sa k tomuto albumu dostal uz davnejsie ale teraz som si ho znovu pustil a velmi sa mi pacil... hlavne Lost Without You ale da sa vypocut fakt cely v pohode... dalsia vec sa mi velmi paci zvuk gitary a aj bicich... podla mna co sa zvuku tyka perfektne odvedena praca  Na zdravie! ale samozrejme aj Johnov styl sa mi velmi paci... taky melodicky a sem tam aj "trochu" onanovaciek ale tak co aj to treba   Bavím sa skvele
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #10 kedy: 27. Máj , 2007, 11:34:47 »

Petrucci ma zial jednu zvlastnu schopnost - dokaze zabit vyborne solo blbym shredovanim, ktore pokazi dojem
Zaznamenané
rudy
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 27. Máj , 2007, 11:55:08 »

ze tam pocut Satrianiho sa mne tiez zda v pohode, ved kde pocut melodiu tam to hned evokuje k spajaniu s nim..
To akože Satrian je jediny "melodik" medzi gitaristami ?  Lebo nechapem,že ked počujem melodicke solo,hned sa mi musi vybavit Sat.   Na zdravie!
Zaznamenané
Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« Odpoveď #12 kedy: 27. Máj , 2007, 12:16:14 »

jasne ze nie, len ked tu niekto povedal ze ci tam nepocujem obcas Satcha a toto... a myslim ze aj preto ze boli spolu na G3 a celkovo ak sa nemylim je to jeho prvy solovy pocin...Tak si mozno vzal trosku priklad so Satrianiho a dal tam nejake tie melodicke veci...ale to su len dohady...Neukrizuj ma za to  Smútim
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 28. Máj , 2007, 20:27:01 »

rudy, vypocuj si to, niektore skladby sa tam vyrazne podobaju na satrianiho, dokonca by som ti vedel menovat konkretne songy
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
rudy
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 28. Máj , 2007, 20:35:04 »

rudy, vypocuj si to, niektore skladby sa tam vyrazne podobaju na satrianiho, dokonca by som ti vedel menovat konkretne songy
O to sa nepriem. Mna zaujalo to slovne spojenie........kde počut melodiu,tam to evokuje k spajaniu snim......./ Satri./   Ako keby.druhi gitaristi nevedeli hrat melodicky,len on.    A pokial sa to podoba na Satr.......Nemožem posudit: mam len staršie dvd Dream T. a Petrucciho na G3 /a tam ma moc nezaujal/.
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.076 sekund, 22 otázok.