Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 01:19:34
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: John Petrucci - Suspended Animation  (Prečítané 23665 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 28. Máj , 2007, 20:42:38 »

nemyslel som to tak ako si to vysvetlujes...mozno to tak iba vyznelo, ak ano tak beriem spat...  Popiskujem si inak k tomu petruccimu, musim este povedat ze ho radsej pocuvam ako pozeram...
« Posledná zmena: 28. Máj , 2007, 20:44:09 od keps123 » Zaznamenané

feri
nováčik
*
Príspevkov: 60



« Odpoveď #16 kedy: 13. August , 2007, 19:46:51 »

na to ako dlho vznikal ten album a petrucciho odklady tohto cd sa celkom podarilo i ked niektory mozno cakali nieco viac ,kolki sme sa doma ucili glasgow kiss pre jeho technickost??? Na zdravie!
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 13. August , 2007, 19:47:32 »

na to ako dlho vznikal ten album a petrucciho odklady tohto cd sa celkom podarilo i ked niektory mozno cakali nieco viac ,kolki sme sa doma ucili glasgow kiss pre jeho technickost??? Na zdravie!
ja nie Popiskujem si Žmurk
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
feri
nováčik
*
Príspevkov: 60



« Odpoveď #18 kedy: 13. August , 2007, 19:53:12 »

no tak ja si to rad hravam pokial to viem ,pekna to vec ,vies co ma na petrucciovy najviac fascinuje??? jeho dokonalost me;lodiky a technickosti ,,,,sola ktorymi ma zabil doslaova bol napr budokan hollow years alebo co ja vjem aj solo glasgoww kiss cez tu vybrnakvacku alebo trebars endless sacrifice nepomozem si i ked moja srdcovica je spirit carries on from score dovidenia s melodiou ,,,ja som strasne na city emoocie a placlivo radostne melodie ktore ti cez hudbu chcu dat nahliadnut do vnutra

aj tak je portnoy namysleny viac ako petrucci!!!!!!!! Som metlak
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #19 kedy: 13. August , 2007, 19:59:06 »

no tak ja si to rad hravam pokial to viem ,pekna to vec ,vies co ma na petrucciovy najviac fascinuje??? jeho dokonalost me;lodiky a technickosti ,,,,sola ktorymi ma zabil doslaova bol napr budokan hollow years alebo co ja vjem aj solo glasgoww kiss cez tu vybrnakvacku alebo trebars endless sacrifice nepomozem si i ked moja srdcovica je spirit carries on from score dovidenia s melodiou ,,,ja som strasne na city emoocie a placlivo radostne melodie ktore ti cez hudbu chcu dat nahliadnut do vnutra

aj tak je portnoy namysleny viac ako petrucci!!!!!!!! Som metlak

Osobne poznam lepsich gitaristov, co sa melodiky tyka, ale budis... Popiskujem si Žmurk
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
feri
nováčik
*
Príspevkov: 60



« Odpoveď #20 kedy: 13. August , 2007, 20:01:09 »

Osobne poznam lepsich gitaristov, co sa melodiky tyka, ale budis... Popiskujem si Žmurk


ucite ano ale to bol len moj nazor a teraz nechem aby to vyznelo ze som posraty z petrucciho a konec ne to urcite nee mam aj ine oblubene kapely a to nie len z progresivnieho sudka
peace
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #21 kedy: 13. August , 2007, 20:04:41 »

ved v pohode, ale ja som si neodpustil trochu rypnut.  Na zdravie! Na to si na tomto fore za chvilu zvyknes...  Som za vodou kámo
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
feri
nováčik
*
Príspevkov: 60



« Odpoveď #22 kedy: 13. August , 2007, 20:07:00 »

ved v pohode, ale ja som si neodpustil trochu rypnut.  Na zdravie! Na to si na tomto fore za chvilu zvyknes...  Som za vodou kámo

dakujem za privitanie mladeho medzi seba ,rock on!
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #23 kedy: 13. August , 2007, 20:10:13 »

dakujem za privitanie mladeho medzi seba ,rock on!
 

 Ja som čert.. Som metlak Som metlak  Ja som čert..
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
feri
nováčik
*
Príspevkov: 60



« Odpoveď #24 kedy: 13. August , 2007, 20:11:39 »

 

 Ja som čert.. Som metlak Som metlak  Ja som čert..

aha
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #25 kedy: 13. August , 2007, 20:22:03 »

Chalan dojde na forum, paci sa mu Petrucci a neviem preco by si mal zvykat ze par ludi tu stale rype do DT a vsetko co s tym suvisi?
Boris a nepochopil som tu reakciu, ze poznas aj lepsich gitaristov...

feri vitaj na fore, snad sa budes citit fajn a nevsimaj si tamtie bezduche prispevky
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #26 kedy: 13. August , 2007, 20:23:01 »

Chalan dojde na forum, paci sa mu Petrucci a neviem preco by si mal zvykat ze par ludi tu stale rype do DT a vsetko co s tym suvisi?

A to este nemal cest so mnou. Žmurk ha ha ha Ale nie, vitaj u nas. Na zdravie!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
feri
nováčik
*
Príspevkov: 60



« Odpoveď #27 kedy: 13. August , 2007, 20:25:27 »

Chalan dojde na forum, paci sa mu Petrucci a neviem preco by si mal zvykat ze par ludi tu stale rype do DT a vsetko co s tym suvisi?
Boris a nepochopil som tu reakciu, ze poznas aj lepsich gitaristov...

feri vitaj na fore, snad sa budes citit fajn a nevsimaj si tamtie bezduche prispevky


diki za privitanie aspon niekto este vie pochopit mladez :) nie typci no hram 7 rokov a som rad ze som sa od maiden dopracoval k dreamu nehovorim ze koncimna nom ale este sa posuniem ku TOTO a bude oka.ale teraz ma velmi oslovuje petrucci svojim stylom
Zaznamenané
feri
nováčik
*
Príspevkov: 60



« Odpoveď #28 kedy: 13. August , 2007, 20:28:52 »

A to este nemal cest so mnou. Žmurk ha ha ha Ale nie, vitaj u nas. Na zdravie!

foto zavsetkoo  Cmuk chlapci
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #29 kedy: 13. August , 2007, 20:30:35 »

ty si moj clovek. Dream a TOTO!...yess :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.079 sekund, 23 otázok.