Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 09:38:27
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: harley benton bedne  (Prečítané 37490 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pidri
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 251



« Odpoveď #45 kedy: 24. September , 2011, 11:40:01 »

takže myslíš používaný. jasné to sa dá. benton sa dá používaný kúpiť aj za 200-250€. hrušky s hruškami. jabĺčka s jabĺčkami
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #46 kedy: 25. September , 2011, 14:22:11 »

ja som myslel, ze pouzivany tiez, lebo si to pisal tak, ze " idem si pren ... ", tak potom ano Na zdravie! to sa oplati uz len za cenu tych reprakov, samotne V30 by vysli viac ako cela bedna
« Posledná zmena: 25. September , 2011, 14:22:46 od mario bross » Zaznamenané

pidri
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 251



« Odpoveď #47 kedy: 26. September , 2011, 08:41:28 »

no včera sme to porovnávali s mesou (neviem presne či stiletto alebo recto), hralo sa cez bogner twinjet a zvukovo to bolo až prekvapivo podobné. mesa hrala trochu uhladenejšie, teda benton trochu viac škriekal ale ozaj len minimálne. aj na vysokej hlasitosti to tlačilo bez zaváhania. k zvuku nech sa vyjadria aj miso_kolo a semish, mne osobne to prišlo tak že tie rozdiely boli minimálne a vzhľadom na cenu sa dá povedať s čistým svedomím, že oba boxy sú zvukovo rovnako kvalitné.

na čom číňan ušetril sú chrániče rohov (príliš malé, plechové) a kolieska, ktoré sú uchytené v plastových závitoch a teda sa veľmi rýchlo dojebkajú. rúčky sú klasika, štandard, ktorý je drahšie podliezť ako dodržať. Príjemne ma prekvapila vnútorná kabeláž, ktorá zodpovedá takisto štandardu. na fotkách ma pomýlil obrovský magnet V30 a káble sa mi zdali byť úplne tenučké. naživo môžem zodpovedne prehlásiť, že káble sú presne tak hrubé ako v line6 V30 boxe a prekáblovanie je skôr otázkou puntičkárstva ako nutnosti.
ako bonus dokonca zadná stena obsahuje tlmiaci matroš - nejaká syntetická "vata".

uvidíme ako sa boxu bude dariť v našej skúšobni, ale ja osobne by som sa nebál ani dokúpenia straight boxu a prevádzkovania fullstacku. v tomto prípade cena nekorešponduje výkonu tým správnym spôsobom. Vôbec sa nečudujem že sa tieto boxy v thomanne predávajú jak teplé rožky ale v inzerátoch sa veľmi nepredávajú. asi nie je veľmi dôvod
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #48 kedy: 26. September , 2011, 08:44:02 »

Porovnavany bol tento box s Mesa Recto boxom, hralo to uplne v pohode, ak niekto hlada funkcne a lacne riesenia, toto je jedna z moznosti ktore su uplne ok.
Zaznamenané
Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1031



WWW
« Odpoveď #49 kedy: 29. December , 2012, 22:10:00 »

Nepocul niekto HB basove boxy?
Napr.
http://www.hudobne-nastroje.sk/produkty/detail/harley-benton-bb210t-2530.html
abo
http://www.hudobne-nastroje.sk/produkty/detail/harley-benton-bb115t-437.html
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #50 kedy: 01. Január , 2013, 02:36:16 »

....v Thomanne sú tie boxy 115 za 159 a 210 za 139, Hartke TP je ešte lacnejšie, skô by som ale riešil by som Ashdown MAG....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1031



WWW
« Odpoveď #51 kedy: 01. Január , 2013, 19:50:13 »

....v Thomanne sú tie boxy 115 za 159 a 210 za 139, Hartke TP je ešte lacnejšie, skô by som ale riešil by som Ashdown MAG....

Hartke su nahovno, hladam sice nieco lacne, ale dobre. Skusim popozerat tie Ashdowny, dik.
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #52 kedy: 01. Január , 2013, 21:29:30 »

Lacne a dobre  ha ha ha
« Posledná zmena: 01. Január , 2013, 21:30:03 od PanTau » Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #53 kedy: 02. Január , 2013, 08:27:01 »

Hartke su nahovno, hladam sice nieco lacne, ale dobre. Skusim popozerat tie Ashdowny, dik.

hm, na tie hartke TP bedne som videl hrat kadekoho a hralo to v pohode. je to skor vecou vkusu, ale ze by boli nepouzitelne, to nie. kedysi som mal vx410 a tiez to nebol nejaky uber pruser.
Zaznamenané

o-yep sro
Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1031



WWW
« Odpoveď #54 kedy: 02. Január , 2013, 12:20:22 »

Lacne a dobre  ha ha ha

Gitarova HB212V je lacna a dobra, tak predpokladam, ze musi existovat nieco podobne aj na basu, nechapem co je na tom smiesne. V dnesnej dobe cena uz nie je zarukou kvality. Ja si vyberam uchom a nie podla cenovky ako niekto  Žmurk

hm, na tie hartke TP bedne som videl hrat kadekoho a hralo to v pohode. je to skor vecou vkusu, ale ze by boli nepouzitelne, to nie. kedysi som mal vx410 a tiez to nebol nejaky uber pruser.

Na nejakej Hartke 410 som hral cez 2 aparaty a bolo to fakt zle...
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #55 kedy: 02. Január , 2013, 13:55:59 »

Ja si vyberam uchom a nie podla cenovky ako niekto  Žmurk




Ako kto?


Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #56 kedy: 02. Január , 2013, 16:39:33 »

tak predpokladam, ze musi existovat nieco podobne aj na basu

....keby existovalo aj na basu niečo ako V30tky tak možno hej, ale takto skôr predpokladám prúser, rovnako ako Peavey TVX alebo Kustom Deep End....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1031



WWW
« Odpoveď #57 kedy: 03. Január , 2013, 12:43:17 »


Ako kto?


ako zial vela ludi
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
pidri
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 251



« Odpoveď #58 kedy: 03. Január , 2013, 13:05:07 »

a nie je to teda hlavne otazka kvalitnych repro? fajnšmekerské poučovania o dôležitosti kvality samotného boxu prosím vynechať, lebo nejaké sračkové repráky budú hrať nahovno aj v najvymakanejšom boxe.
Zaznamenané
Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1031



WWW
« Odpoveď #59 kedy: 03. Január , 2013, 13:30:20 »

ved to... v tej gitarovej bedni je Celestion a mam u pici ci z GB ci z Ciny, proste ta bedna hra vymakane. ale v basovych bedniach Celestion nie je...
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.049 sekund, 22 otázok.