Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
26. Apríl , 2024, 22:24:08
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Guitarfest 2007 - fotky a videa  (Prečítané 45106 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
ondro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 253



« Odpoveď #15 kedy: 21. Máj , 2007, 20:58:56 »

mne tie videa idu,neseka mi to vobec,mozno za to,ze som na drate..a bol som naozaj milo prekvapeny kvalitou,ocakaval som omnoho horsi zvuk..inak,ak sa dakomu zda,ze ma daky cudny chrchlavy sound,proste to tak bolo aj naozaj,fender na singloch do marshallika...uz to tu dakto spominal,ze mu ten sound moc nesmakoval..(reagujem na tie videjka,na ktorych aj je fenderka,nech ma tu nikto nezvozi,ze nech si pustim dake kde ma trebars tu akustiku alebo gibsna Popiskujem si ps:nepozeral som si vsetkych 5..)
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #16 kedy: 21. Máj , 2007, 21:01:47 »

Neni zac. Problemom je to youtube video samotne, ze je najskor natocene mobilom, co mne trocha vadi. Ale inak diky autorovi za snahu.  Som frajer

Nech ma ebola skoli, ked tie videa su tocene mobilom.
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 21. Máj , 2007, 21:12:22 »

Nikoho tu nezaujimaju vase technicke problemy, rieste si ich prosim cez postu.
Dakujem
Neni zac. Problemom je to youtube video samotne, ze je najskor natocene mobilom, co mne trocha vadi. Ale inak diky autorovi za snahu.  Som frajer

to je tvoj problem ze ti to vadi, nema to co robit v teme o guitarfeste...asi to tu premazem opat trosku
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Prasito
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 127



« Odpoveď #18 kedy: 21. Máj , 2007, 21:19:38 »

to je tvoj problem ze ti to vadi, nema to co robit v teme o guitarfeste...asi to tu premazem opat trosku
Aaach NIEEE ! Zadrz Imbusko, vládce náš, slunce naše jasné !  Smútim
Zaznamenané

Podľa všetkých známych fyzikálnych zákonov čmeliak nemôže lietať. Našťastie čmeliakovi fyzika nič nehovorí.
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #19 kedy: 21. Máj , 2007, 21:53:30 »

myslim že zvuk na nahravke netreba komentovat lebo je velmi skresleny a polovicu zvuku ani neprenesie ten kamerovy mikrofon.Každy ma svoju predstavu o zvuku a čo sa jednemu pači druhy neznaša...Kto sa hlavne živy hranim to dobra pozna,dalši problem je vediet zosnimat určity zvuk myslim aky mikrofon použit vela koncertujem po svete(hlavne zap.europa)a zvukary nemaju problem zosnimat fender s marshallom.Znie im to dobre.Henry bol na javisku nie v hladisku.Je taške ked umelec vie že todopredu nejde moc dobre (on to vedel) a ked hraš to ta dost sere a ked ta niečo sere narušuje ti to tvoj hud.vykon.Myslim že to bolo cele (koncerty) dobre a každy si tam našiel čo ho zaujalo.VDAKA organizatorom
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #20 kedy: 21. Máj , 2007, 23:17:42 »

Henry bol na javisku nie v hladisku.Je taške ked umelec vie že todopredu nejde moc dobre (on to vedel) a ked hraš to ta dost sere a ked ta niečo sere narušuje ti to tvoj hud.vykon.
Hop - tak tomuto som nerozumel..  Popiskujem si
Henry bol so zvukom veľmi spokojný, hneď po koncerte aj ďakoval Proklovi. Žmurk
Zaznamenané

RobG
Hosť
« Odpoveď #21 kedy: 21. Máj , 2007, 23:18:27 »

Servas SHREDER. Vítam Ťa na fóre. Dobre si dával, do plných, tak to má byť, Rock n Roll je zábava a život je rýchly....Ciao  Som frajer
Zaznamenané
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #22 kedy: 22. Máj , 2007, 00:05:38 »

imbus, mas pravdu, mohol by si zmazat tie blbosti o tom, kto ma aky internet  Žmurk
Milujem ludi, ktori nepodporia festival ani svojou navstevou a potom z mobilu, ci z coho natocenym videom idu hodnotit....
Henry podal skvely vykon, po citovej, aj po virtuoznej stranke, tak jak hra on, tak z daleka nebude hrat strasne vela ludi co ho hodnotia.
Berem, ze to co tam predviedol s kapelou nie pre kazdeho a treba bit asi trosku narocnejsi posluchac, no ja som poznal mozno dve veci, ale aj napriek tomu sa mi  ostatne voobec nezdali, ze by nemali hlavu , ani patu...
Mozno akurat, ze som cakal, ze jam z Jozefom Hajsom bude trosku inak vypadat.... som myslel, ze budu spolu s henrym hrat...
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #23 kedy: 22. Máj , 2007, 14:26:46 »

rudy ale píšeš také veci ktoré dehonestujú a veľmi skresľujú, ten kto nebol na feste, ten si načrtne uúplne skreslený obraz, po takých vetách aké používaš a po videu, ktoré je robené mobilom...keď sa ti nepáči tento typ muziky radšej napíš čo sa ti tam páčilo, bude to lepšie a pozitívnejšie

1.Nikde som si nevsimol, ze by rudy napisal nieco dehonestujuce.
2.Tie videa urcite nie su tocene mobilom, skor by som povedal, ze nejaky "lepsim" dig. fotakom a je na nich vsetko dobre vidiet a pocut, takze ti, co neboli na fest si mozu spravit obraz. Ja len nechapem naco spominas to video, ked prave na nom je vidiet, ake to bolo vystupenie.
3.Preco by mal pisat, co sa mu pacilo? Ja tiez radsej pisem vacsinou, co sa mi nepacilo - lebo toho je menej.
4.Je demokracia, takze z toho titulu si dovolim : "HENRYHO VYSTUPENIE MA ANI ZDALEKA NEZAUJALO TAK, AKO SOM OCAKAVAL, ZE MA VZHLADOM NA JEHO SKUSENOSTI A POPULARITU TU MEDZI GITARISTAMI NA FORE, ZAUJME."

Je to moj nazor.        Zdravíčko
......karavana ide dalej...

   mimochodom teda mobilom to fotene nebolo...bolo to cez kameru canon ktora stoji 60 litrov..takze tak no..a este by som chcel poznamenat ze tam bola dost tma..a vzhladom na podmienky natacania si myslim ze video je perfektne
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« Odpoveď #24 kedy: 22. Máj , 2007, 14:28:36 »

video je super, na to ze tma a pomerne velky hluk, tak zosnimalo aj zvuk aj obraz v pohode. Hned som si to stiahol do compu nech mam pamiatku...  Bravooo
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #25 kedy: 22. Máj , 2007, 14:29:29 »

video je super, na to ze tma a pomerne velky hluk, tak zosnimalo aj zvuk aj obraz v pohode. Hned som si to stiahol do compu nech mam pamiatku...  Bravooo
sak hej..ja len ze nekdo sem dal ze to bolo tocene cez mobil... Ja som čert..
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #26 kedy: 25. Máj , 2007, 12:48:21 »

nemate nahodov niekto video fermaty..bol by som velmy vdacny..dik
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #27 kedy: 25. Máj , 2007, 18:08:59 »

pitu dajte tam este nejake fotky a videa určite to maš zmapovane....
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #28 kedy: 28. Máj , 2007, 18:10:17 »

inac videa budu teraz chvilku odstavene...sa musim spoytat henryho ci vobec mozem sirit video..som bol zdrbany....a ze moze dat aj zalobu...a tahat zomna miliony..tak radsej sa ho najprv spytam...este newem ako ako...ale sak hadam Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« Odpoveď #29 kedy: 28. Máj , 2007, 18:38:17 »

ja uz som si to stiahol vtedy a uz sa to pomalicky siri po celej Nitre, berem 100 Sk za jedno CD, ak o to prides kludne npis a dam ti zlavu  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.077 sekund, 22 otázok.