Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
24. Apríl , 2024, 00:31:20
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Aké nakopávadlo k Peavey Jack Daniels?  (Prečítané 5710 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rudy
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 06. Jún , 2007, 15:45:12 »

Poradte aj mne.  Chcem nakopnut Fiat Punto.Rychlostou sa chcem dostat niekde k Schumacherovi.Ktorym smerom sa zamerat? Bridgestone alebo Michellin,Dunlop .... ?     Na zdravie!  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 06. Jún , 2007, 15:45:37 od rudy » Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #16 kedy: 06. Jún , 2007, 16:19:17 »

Poradte aj mne.  Chcem nakopnut Fiat Punto.Rychlostou sa chcem dostat niekde k Schumacherovi.Ktorym smerom sa zamerat? Bridgestone alebo Michellin,Dunlop .... ?     Na zdravie!  Bavím sa skvele

Môžme sa dohodnúť a všetci naraz ťa nakopneme, neboj sa, predbehneš aj Schumachera...   ha ha ha
Zaznamenané

rudy
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 06. Jún , 2007, 20:21:38 »

Poradte aj mne.  Chcem nakopnut Fiat Punto.Rychlostou sa chcem dostat niekde k Schumacherovi.Ktorym smerom sa zamerat? Bridgestone alebo Michellin,Dunlop .... ?     Na zdravie!  Bavím sa skvele

Môžme sa dohodnúť a všetci naraz ťa nakopneme, neboj sa, predbehneš aj Schumachera...   ha ha ha
Možeme to vyskušat v piatok.Nakopavat budem ja.  Ušetriš benzin na spiatočnej ceste do BA.  ha ha ha
Zaznamenané
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #18 kedy: 06. Jún , 2007, 20:38:56 »

Chcem nakopnúť skreslený kanál Peavey JD30 (calssic 30), zvukovo sa chcem dostať niekde k Zakkovi. Ktorým smerom sa zamerať? MXR ZW44 alebo BOSS, Ibanez... ?

boss sd-1
 Na zdravie!
Zaznamenané

rady
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 618


« Odpoveď #19 kedy: 09. Jún , 2007, 21:52:34 »

Noo, takže MXR ZW44 je doma Ja som čert..

odskúšal som a kúpil som nový za super cenu. Hrá to výborne, je pravda, že peavey si ten svoj zvuk podrží, ale keďže je dobrý sám o sebe, teraz je dobrý a nakopnutý... ešte som ale nemal možnosť dať to naplno.

zvukovo sa asi jd30 a classic 30 moc nelíšia, zdá sa, že jd30 je ručne robený (aspoň podľa letáčika s pečiatkami kontrôl), je dosť možné, že jd30 má reprák s iným voicingom. hral som na oboch, ale nemal som ich vedľa saeba a na kažý som hral inou gitarou....
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.068 sekund, 22 otázok.