Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 04:56:19
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Silent Duo: v NO"5 Pruske  (Prečítané 3493 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rudy
Hosť
« kedy: 09. Jún , 2007, 08:43:43 »

Par viet:Vystupenie začalo s oneskorenim /hold Blavaci-že vraj sa im pokazilo auto- ha ha/,ale naštastie sa dlho "neparali" s pripravou,rozložili aparat a začali hrat.Zvuk bol dobry,hlavne že to nerevalo a dalo sa aj pokecat.Repertoar bol roznorody: Beatles,Ozborne,Roll.Stones,Eagles,G"n"R,Clapton.Jethro Tull atd.,skratka "všehochut".Gitaristi /akustika+elektrika/hrali v pohode,spievali a pili pivo.Ten hrajuci na el.gitaru a zob.flautu je fakt dobry,zvladal bass,doprovod a vystrihol aj pekne solička.Skratka,bolo ho tam "plno".Čo ma najviac potešilo,že hrali moje oblubene "pecky":Hotel California,Angie,Satisfaction,Layla,Locomotive Breth atd.A pačil sa mi aj Montyho čardaš.Zaverom:Prijemne straveny piatkovy večer.   Na zdravie!   P.S.Podla info od majitela Roba,čoskoro bude The Brothers Band.Tak dondite. Na zdravie!
« Posledná zmena: 09. Jún , 2007, 08:48:40 od rudy » Zaznamenané
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #1 kedy: 09. Jún , 2007, 09:19:13 »

...Ten hrajuci na el.gitaru a zob.flautu je fakt dobry...
Hehe, keby si vedel že to je Piťu ...
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #2 kedy: 09. Jún , 2007, 09:22:56 »

on to moc dobre vie Žmurk
Zaznamenané

o-yep sro
rudy
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 09. Jún , 2007, 09:30:03 »

...Ten hrajuci na el.gitaru a zob.flautu je fakt dobry...
Hehe, keby si vedel že to je Piťu ...
Hehe,viem to.Ale nejake "osobne antipatie"  neovplyvnuju moj "hudobny pohlad".
Zaznamenané
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #4 kedy: 09. Jún , 2007, 10:12:21 »

skoda ze som hral do riti mam to na skok Smútim
Zaznamenané

AETHERON.SK
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 11. Jún , 2007, 00:32:33 »

No čo Rudy, hanbil si sa prihovoriť?? Čakal som, že keď tam budeš, ozveš sa, si ma prekvapil, že si nič na mieste nepovedal. Ty si bol ten, čo sedel naľavo pred nami pri bare? :)

Inak som rád, že sa ti páčilo, hádam niekedy nabudúce aj pokecáme..  Žmurk  A osobné antipatie z fóra už konečne daj bokom. Žmurk

Čo sa týka pokazenia auta, nečakal som, že k tomu bude mať niekto pripomienky.. Keby si ostal stáť o 19::00!! na hlavnej ceste pred výjazdom na most SNP za zastávkou autobusu v BA, kde ťa má každý autobus problém obchádzať a o 21:00 by si mal hrať v Pruskom, tak neviem, čo by so robil... Žmurk
Po polhodine som presvedčíl jedného kamoša, aby nás prišiel odtiahnuť, Richie presvedčil švagra, aby mu požičal iné auto a všetko sme stihli tak, že pred 22:00 už sme hrali v Pruskom pri Ilave. Aj keď sme tam volali a chceli to predtým zrušiť, lebo to vyzeralo nereálne, že by sme vôbec prišli..  Zdravíčko
Zaznamenané

rudy
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 11. Jún , 2007, 06:16:24 »

Nehanbil som sa /prečo by som mal?/,len som necitil potrebu sa prihovarat /aj ked sme "nepriamo" spolu hovorili o Klemovkach-Robo,Richie,Ty a JA/.     Osobne antipatie-  to maš tak,na niektore veci mam pamät ako " slon".      A s tym autom som to myslel skor usmevne-ha ha- take veci sa stavaju / Murphyho zakon-"Nahoda je blbec a ked sa ma niečo ...........,tak sa to ............"/.   A ak budete  hrat v  mojom "akčnom radiuse",pridem zas,bo ked som čital   "play list",tak 95 % veci poznam, su to moje oblubene skladby a ako ich hrate sa mi pači.     Tak: " Někdy přište,sejdou se a.............".
« Posledná zmena: 11. Jún , 2007, 06:25:55 od rudy » Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #7 kedy: 11. Jún , 2007, 08:22:06 »

Ok Rudy, tak už budem vedieť nabudúce. Žmurk
Zaznamenané

opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 11. Jún , 2007, 09:39:50 »

No kua, som nevedel, že Silent Duo boli v Pruskom...ja to nemám ďaleko. A na tých Bratov bych sa aj išiel mrknúť...
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.033 sekund, 22 otázok.