Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 18:05:44
Strán: 1 [2] 3 4 ... 19 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Andrej Urminský  (Prečítané 60370 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 16. Jún , 2007, 00:06:33 »

clovece az sa mi nechce verit ze niketo ma v 17tich zjedeneho celeho Vaia..aspon tak mi to pripada z nahravok, tie tahy su jak jeho rukami zahrate  :) .
Zaznamenané

vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 16. Jún , 2007, 07:20:40 »

clovece az sa mi nechce verit ze niketo ma v 17tich zjedeneho celeho Vaia..aspon tak mi to pripada z nahravok, tie tahy su jak jeho rukami zahrate  :) .

veru tak..nebyt toho konca,tak si myslilm,ze sem niekto hodil Vaiovu nahravku z nejakeho live vystupenia a taha nas za nos :)
Zaznamenané
urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 16. Jún , 2007, 07:39:23 »

no prave tohot tendera som mal v plane urobit s par chalanmi teraz cez porazdiny komplet + este petrucciho damage control. Mozem poslat este satrianiho midnight, len ho musim z videa vytiahnut... Žmurk
Zaznamenané

MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #18 kedy: 16. Jún , 2007, 07:43:25 »

no prave tohot tendera som mal v plane urobit s par chalanmi teraz cez porazdiny komplet + este petrucciho damage control. Mozem poslat este satrianiho midnight, len ho musim z videa vytiahnut... Žmurk
ved daj to rovno na youtube  Žmurk
Zaznamenané

FALLGRAPP
urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 16. Jún , 2007, 08:30:28 »

no prave tohot tendera som mal v plane urobit s par chalanmi teraz cez porazdiny komplet + este petrucciho damage control. Mozem poslat este satrianiho midnight, len ho musim z videa vytiahnut... Žmurk
ved daj to rovno na youtube  Žmurk

este som to nikdy neerobil, ale dam to tam hned ako sa k tomu dostanem
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #20 kedy: 16. Jún , 2007, 10:10:03 »

Na Vaia ani Satrianiho by som to zatiaľ ešte netipoval podľa hry :)  , ale si šikovný, urmo, tak pekne makaj na sebe ďalej, nezaspi na polceste na vavrínoch.. Žmurk  Nech nám tu vyrastajú dobrí gitaristi..
Zaznamenané

urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #21 kedy: 16. Jún , 2007, 10:12:08 »

Na Vaia ani Satrianiho by som to zatiaľ ešte netipoval podľa hry :)  , ale si šikovný, urmo, tak pekne makaj na sebe ďalej, nezaspi na polceste na vavrínoch.. Žmurk  Nech nám tu vyrastajú dobrí gitaristi..

Diky Pitu, velmi si to vazim Zdravíčko, snazim sa a budem sa snazit Bavím sa skvele
Zaznamenané

vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #22 kedy: 16. Jún , 2007, 10:46:22 »

blazej - jasne,ze ked si to clovek vypocuje viackrat a fakt sa na to sustredi,najde tam par veci,ktore su slabsie..ale zas videl som dost vela Vaiovych zivych vystupeni a nie na vsetkych zahral vsetko dokonale a tiez mu par krat vselico uslo :)...ale tento chalan mna osobne fakt velmi prekvapil a aj vzhladom na jeho vek,ak bude poctivo cvicit,tak o par rokov moze byt skutocne pan gitarista..tak mu drzme palce  Žmurk
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #23 kedy: 16. Jún , 2007, 12:21:17 »

velmi pekne, dobra praca...
pravdu povediac, ked som prvy krat videl tvoju sivcakovku (drzal som ju v rukach este pred tebou), mysles som si ze si ju dal robit nejaky imidzovy pankac (nepaci sa mi naozaj), ale tato nahravka ma presvedcila o opaku. klobuk dole  Zdravíčko
Zaznamenané

stoka!
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #24 kedy: 16. Jún , 2007, 13:17:28 »

Vyborne, na 17 rokov uplne supis. Makaj na sebe a daleko to dotiahnes. Dodam len: klobuk dole  Zdravíčko
Zaznamenané
urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #25 kedy: 16. Jún , 2007, 16:24:29 »

zdravim, rad by som pridal tiez moj nazor, ak teda mozem.
 nechcem teraz nejako podrypavat a tvarit sa tu ako majster sveta, ale myslim si, ze to nie je take dobre ako pisu niektrori tuto nizsie.

zvuk aj styl je uplne na nerozoznanie od Vaia podla mna..

clovece az sa mi nechce verit ze niketo ma v 17tich zjedeneho celeho Vaia..aspon tak mi to pripada z nahravok, tie tahy su jak jeho rukami zahrate  :) .


clovece az sa mi nechce verit ze niketo ma v 17tich zjedeneho celeho Vaia..aspon tak mi to pripada z nahravok, tie tahy su jak jeho rukami zahrate  :) .

neviem, ci ste to mysleli uplne vazne, ale ak ano, tak potom zjavne Vaia velmi nepoznate

tuto a par dalsich jeho pesniciek poznam do poslednej bodky.
tie rychlejsie pasaze su celkom v pohode, ale tie bendy su horsie. mne pripada zvlastne ked niekto vie hrat 6000not za sekundu a nevie pekne vytiahnut par tonov(teraz myslim vseobecne). samozrejme su tam aj chyby :)

ale kazdopadne je to podla mna slusne. zdaleka sa to nechyta na Vaia, ale myslim, ze je to dobre a ked sa na tom este poriadne pocvici, tak to moze byt fakt na urovni.
P.S.: preco si nezahral tie flazolety?:) tie su tam uplne paradne


takze nenahraval som to aby som bol druhy Vai, nahral som to po svojom so svojim najlepsim svedomim. Ak zahram 6000 not za minutu tak nie preto ze to zahral Vai, bendujem ako uvazi moje ucho za vhodne, nebendujem ako Vai. Kazdopadne, neni to zase volake prepracovane, to je jasne, zahral som to tak ako som to v danom momente zahral, zbalil som to a dal som to sem, nejake ine pokusy som nerobil. Dam si na tom sakra zalezat, ked uz to budem robit ako ozajtnu nahravku, toto je len ukazka, nic viac nic menej. A mne sa to tiez nepaci ked to pocuvam, pravdupovediac nerad pocuvam aj to co som zahral live, lebo live clovek nezahra nic podla toho ako by si predstavoval.

Flazolety, na tych si nejak nezakladam, ale pravda, tie to tam celkom ozivia, nabuduce si nabazirujem aj na nich:)

Ked budem mt zase volaaco, tak to som prihodim Zdravíčko
Zaznamenané

urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #26 kedy: 16. Jún , 2007, 16:26:53 »

velmi pekne, dobra praca...
pravdu povediac, ked som prvy krat videl tvoju sivcakovku (drzal som ju v rukach este pred tebou), mysles som si ze si ju dal robit nejaky imidzovy pankac (nepaci sa mi naozaj), ale tato nahravka ma presvedcila o opaku. klobuk dole  Zdravíčko

no ta gitara bola robena presne podla toho co mne sedelo najviac, tamten tvar mi sedel najviac snimace takisto. Obrazok kopec ludi odpudil, ale vyjadruje asi to co je vo mne ked nieco hram sty krat a stale to nejde Bavím sa skvele a dakujem aj Tebe :)
Zaznamenané

urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #27 kedy: 16. Jún , 2007, 16:28:24 »

blazej - jasne,ze ked si to clovek vypocuje viackrat a fakt sa na to sustredi,najde tam par veci,ktore su slabsie..ale zas videl som dost vela Vaiovych zivych vystupeni a nie na vsetkych zahral vsetko dokonale a tiez mu par krat vselico uslo :)...ale tento chalan mna osobne fakt velmi prekvapil a aj vzhladom na jeho vek,ak bude poctivo cvicit,tak o par rokov moze byt skutocne pan gitarista..tak mu drzme palce  Žmurk

ono clovek ked to hra tak az tie chyby nepocuje, prave ich pocuje az ked si to pusti sediaac na stolicke s vypnutym aparatom. Ja takisto pocujem tych chyb je tam hodne, ale aspon viem na com mam robit nabuduce :)
Zaznamenané

urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #28 kedy: 16. Jún , 2007, 16:29:19 »

Vyborne, na 17 rokov uplne supis. Makaj na sebe a daleko to dotiahnes. Dodam len: klobuk dole  Zdravíčko

dakujem je to pocta pre mna Zdravíčko, sak snad sa  na tej jamke stretneme :)
Zaznamenané

vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #29 kedy: 16. Jún , 2007, 16:37:19 »

prihod sem foto tej tvojej gitary  :)
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 19 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.039 sekund, 22 otázok.