Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 16:15:30
Strán: 1 ... 16 17 [18] 19 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Andrej Urminský  (Prečítané 60369 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #255 kedy: 10. Október , 2009, 15:54:43 »

kompozicia je super, len mi tam nieco chyba a neviem ani za tu cicku ruzovu ze co.. v istych momentoch mam proste pocit, ze hra naraz malo nastrojov resp ze to je niekde prazdne

s tymto mam problem vždycky ked dačo robim, ale ono niekedy neni ani chyba v tom ze je tam malo nastrojov, ale zalezi hodne aj od kvality daneho nastroja. Tu som mal tiez problem posunut to trocha do priestoru, aby to nebolo tak pred ksichtom.
Zaznamenané

much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #256 kedy: 12. Október , 2009, 10:12:52 »

pride mi to ako taky tuctovy funk trosku jak z albumu jura griglaka, mozno by to chcelo zaujimavejsiu temu henta je taka moc jednoducha...a popripade nejaku gitarovuonaniu este do toho ha ha ha...ale ako pracicka je to kvalitna....tu basu si ako hral ty?
Zaznamenané
urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #257 kedy: 12. Október , 2009, 18:33:12 »

pride mi to ako taky tuctovy funk trosku jak z albumu jura griglaka, mozno by to chcelo zaujimavejsiu temu henta je taka moc jednoducha...a popripade nejaku gitarovuonaniu este do toho ha ha ha...ale ako pracicka je to kvalitna....tu basu si ako hral ty?

presne ten tuctovy tisickrat ohrany funk som chcel :) Gitarka do toho pride časom, to je len groove, chcel by som tam aj pianko, Ano hral som všetko - na klavesoch Žmurk Mam v priprave este par dalsich veci RnB, pop-rock, uvidime kedy uzru svetlo sveta. Kompozicie mam plus minus hotove len sound je zly, potreboval by som zajst k cloveku, co to umí s tymito studiovymi vecami, ja na to nemam nervy.
Zaznamenané

urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #258 kedy: 03. Marec , 2010, 17:27:27 »

http://soundcloud.com/urminsky-andrej/sets/jazz

3 nove jazz nahravky v triu zo studia, kto chcete vypocujte   Žmurk
Zaznamenané

much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #259 kedy: 03. Marec , 2010, 22:46:29 »

http://soundcloud.com/urminsky-andrej/sets/jazz

3 nove jazz nahravky v triu zo studia, kto chcete vypocujte   Žmurk

paradicka... ked uz hrate how high the moon mali ste radsej dat ornithology, to ma lepsiu temu a kila rovnake:) super hras velmi stylovo lubi sa mi to!
Zaznamenané
urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #260 kedy: 03. Marec , 2010, 23:09:13 »

ornitology sa mi az tak nepači ked sa hra v triu takto, ale dalo by sa poskusat nejak poaranzovat temu aj s kontrabasom najma tie tralalakania tam Zdravíčko
Zaznamenané

urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #261 kedy: 21. Júl , 2010, 18:08:56 »

Čafte, tušim som sa tu ešte nepochválil, v máji som spravil skúšky do Grazu, takže po prázdninách nastupujem. Žmurk

BTW túto sobotu t.j. 24.7. hrám s R. Opatovským na vínnom festivale v Strekove, niekde v blízkosti Nových Zámkov. Vy čo ste tam z okolia dojdite popiť dobré vínko a zabaviť sa na hlavný stage večer. Na zdravie!
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #262 kedy: 21. Júl , 2010, 18:15:22 »

oficialne gratulujem aj tu :) ty si uplny pan, nech sa ti dari
Zaznamenané

reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #263 kedy: 21. Júl , 2010, 18:52:04 »

Čafte, tušim som sa tu ešte nepochválil, v máji som spravil skúšky do Grazu, takže po prázdninách nastupujem. Žmurk

BTW túto sobotu t.j. 24.7. hrám s R. Opatovským na vínnom festivale v Strekove, niekde v blízkosti Nových Zámkov. Vy čo ste tam z okolia dojdite popiť dobré vínko a zabaviť sa na hlavný stage večer. Na zdravie!
hmm to mám asi blízko kuknem kde to je presne a keď budem doma tak možno skočím kuknúť.
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #264 kedy: 21. Júl , 2010, 20:31:49 »

Čafte, tušim som sa tu ešte nepochválil, v máji som spravil skúšky do Grazu, takže po prázdninách nastupujem. Žmurk

BTW túto sobotu t.j. 24.7. hrám s R. Opatovským na vínnom festivale v Strekove, niekde v blízkosti Nových Zámkov. Vy čo ste tam z okolia dojdite popiť dobré vínko a zabaviť sa na hlavný stage večer. Na zdravie!

Tusim si sa tam minuly rok nedostal. Obdivujem ludi s pevnou volou, ze si zamakal a si tam. Respekt!!!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #265 kedy: 21. Júl , 2010, 21:42:18 »

Čafte, tušim som sa tu ešte nepochválil, v máji som spravil skúšky do Grazu, takže po prázdninách nastupujem. Žmurk

BTW túto sobotu t.j. 24.7. hrám s R. Opatovským na vínnom festivale v Strekove, niekde v blízkosti Nových Zámkov. Vy čo ste tam z okolia dojdite popiť dobré vínko a zabaviť sa na hlavný stage večer. Na zdravie!
jasny dokaz ze ked clovek maka tak nieco dokaze ,velmi sa mi to paci ...gratulujem  Na zdravie!  Zdravíčko
Zaznamenané
urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #266 kedy: 29. Január , 2014, 19:57:50 »

Čaute, nahral som svoje prvé jazzové EP so svojim bandom. Vypočujte! Dve moje veci a dva štandardy. Díky :)

https://soundcloud.com/urminsky-andrej/sets/four-1-2014

A.
Zaznamenané

stagemaster
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 444



« Odpoveď #267 kedy: 29. Január , 2014, 22:18:49 »

Cau Andrej,

 super je to, hra vam to vyborne vsetkym, radost pocuvat!
Dakujem za prijemne straveny cas Na zdravie!
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #268 kedy: 30. Január , 2014, 00:59:14 »

famozne, ako sa zo skusobne s Dizlom dostal do pro ligy a hotovej muziky. skvele, fandim! odhliadnuc od fandenia, skvela muzika a vyborne pocuvanie
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #269 kedy: 30. Január , 2014, 09:04:39 »

Velmi pekne, pocuvam to uz hodinku a vyborna muzicka :)
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Strán: 1 ... 16 17 [18] 19 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.049 sekund, 22 otázok.