Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. Apríl , 2024, 15:32:04
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 19 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Andrej Urminský  (Prečítané 60408 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
stagemaster
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 444



« Odpoveď #45 kedy: 05. Júl , 2007, 22:05:43 »

parada, fakt dobre ti to hra Bravooo
Zaznamenané

Male Pivo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 199



« Odpoveď #46 kedy: 06. Júl , 2007, 06:10:40 »

uf ... uf uf uf ...   Zdravíčko

ako dlho prosim ta hras a pod koho taktovkou ?? :-O
je to perfektne ... darmo ti budem hovorit ze par chyb tam bolo , kedze ja by som takuto vec aj keby som sa neviem ako snazil nezahral :-) ... drzim palec nech ti to vydrzi , dufam ze ako talentu mas aj kreativity poskladas nejake vlastne veci a spravis dieru do sveta ...  Bravooo  Bravooo  Bravooo
Zaznamenané

Smith & Wesson: the original point and click interface Si píš!!!
urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #47 kedy: 06. Júl , 2007, 08:36:33 »

dakujem stagemaster aj male pivo.

hram...ani to neratam, ale na elektrike tak cca 5-6 rokov, ale vobec prvy krat som chytil nastroj volaky do ruky asi pred 8-9 rokmi. Taktovku si udavam iba sam po skusenostiach na ZUS RADSEJ sam Žmurk a nejak to doslo zatial do takehoto stadia. Skor sa chcem dostat k vlastnym veciam, len nie a nie chytit slinu na to Smútim
Zaznamenané

Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #48 kedy: 06. Júl , 2007, 08:57:55 »

Je to fajne, ale zaujimama ako si tocil gitaru. Viem, ze ten tvoj box ma velmi netradicnu konstrukciu, tak ma zaujima, ako si ju snimal a cim.
Zaznamenané
urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #49 kedy: 06. Júl , 2007, 09:17:06 »

Je to fajne, ale zaujimama ako si tocil gitaru. Viem, ze ten tvoj box ma velmi netradicnu konstrukciu, tak ma zaujima, ako si ju snimal a cim.

kamerovym mikrakom od Hamy Beeee, dal som ho pre reprak, mimo stredu magnetu skor kraju a tesne k tej vrecovine, pred tym som este par poloh vyskusal ale tato bola relativne najlepsia. No a potom cez obycajnu notebookovu zvukovku realtec do nuenda. Latenciu to malo velku, musel som to zdelayovat, aj tak to neni presne ale ked je spomaleny HW tak si nepomozem. Cize je to stale len take improvizacne, inakmam objednanu tu E606, som na to velmi zvedavy.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #50 kedy: 06. Júl , 2007, 09:26:37 »

impro na crying machine od vaia ,ani som nevdel ze sa to nahrava ale ujde

http://www.divshare.com/download/1160583-579

prave som to zacal pocuvat. hras dobre, mas talentu, zneje ti to, ALE PRETAHUJES a tym obcas neladis. Pretahovanie je horsie, ako nedotahovanie...
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #51 kedy: 06. Júl , 2007, 09:29:35 »

impro na crying machine od vaia ,ani som nevdel ze sa to nahrava ale ujde

http://www.divshare.com/download/1160583-579

Pretahovanie je horsie, ako nedotahovanie...


Tak ja zasadne radsej pretahujem  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #52 kedy: 06. Júl , 2007, 09:30:08 »

impro na crying machine od vaia ,ani som nevdel ze sa to nahrava ale ujde

http://www.divshare.com/download/1160583-579

prave som to zacal pocuvat. hras dobre, mas talentu, zneje ti to, ALE PRETAHUJES a tym obcas neladis. Pretahovanie je horsie, ako nedotahovanie...

myslis bendy?...viem o tom, snazim sa na tom robit, vlastne dosiel som na to az ked som sa zacal nahravat a viac pocuvat. Dakujem Žmurk
Zaznamenané

Cundo
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #53 kedy: 06. Júl , 2007, 10:20:41 »

Skoro nic mi nechcelo zahrat,(has expired?)ale co som pocul je velmi presvedcive.V Tvojom veku sme pocuvali a hrali Katapult a nahravali sme sa do dvojstopaku Sonet Duo. Ako asi bude vyzerat tvoja hra o 10 rokov?Ak nahodou dozijem,a ty vydrzis makat,dude to mozno veeelmi zaujimave...
Zaznamenané
urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #54 kedy: 06. Júl , 2007, 10:25:33 »

Skoro nic mi nechcelo zahrat,(has expired?)ale co som pocul je velmi presvedcive.V Tvojom veku sme pocuvali a hrali Katapult a nahravali sme sa do dvojstopaku Sonet Duo. Ako asi bude vyzerat tvoja hra o 10 rokov?Ak nahodou dozijem,a ty vydrzis makat,dude to mozno veeelmi zaujimave...

no uz je to tahet, tam to vydrzi 7 dni len. Napisem adminovi nech mi to sem hodi na ftpcko a bude to snad funkcne uz dlhsie. No moje moznosti tiez niesu uplne najlepsie, ale malo by sa onedlho zmenit, mali by dojst volake drobnosti na home recording, tak to snad zacne dostavat poriadnu tvar. A makat snad vydrzim, a ty za dozijes urcite Popiskujem si
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #55 kedy: 06. Júl , 2007, 10:44:57 »

Je to tam.

http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,62169.msg84551.html#msg84551
Zaznamenané

urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #56 kedy: 06. Júl , 2007, 10:56:44 »

uz to tu raz bolo, nefunguju linky, dam to sem este raz

* tender_surrender.mp3 (1811.02 KB - stiahnuté 660 krát.)
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #57 kedy: 06. Júl , 2007, 10:57:02 »

Pekne zahrate veru, si talent, klobuk dolu. :)
Zvuk sa mi ale nepaci - zahuhlane, skomprimovane, nema to vobec gule. Na com si to hral?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #58 kedy: 06. Júl , 2007, 10:59:31 »

Pekne zahrate veru, si talent, klobuk dolu. :)
Zvuk sa mi ale nepaci - zahuhlane, skomprimovane, nema to vobec gule. Na com si to hral?

no na tom co vidis dole, ale snimane mikrofonom z kamery takze tazko z toho vydolovat nieco poriadne  Je mi do plaču
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #59 kedy: 06. Júl , 2007, 11:00:20 »

To je fakt, doma sa toho moc vydolovat neda, poznam velmi dobre.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 19 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.11 sekund, 22 otázok.