Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
19. Apríl , 2024, 11:21:41
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kustom Reprobedňa  (Prečítané 11373 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
virus
nováčik
*
Príspevkov: 57


« kedy: 18. Jún , 2007, 08:07:27 »

Vmuzikeri sa objavilo toto http://www.muziker.sk/Default.aspx?Kustom-QADST412B&nid=20016&nparams=kod_id;8766 vie niekto o tom daco??? Co to je za znacku? Ako to hra?

Nejak sa mi to nezda ze je to az tak lacne ked hovoria ze su v tom celestiony.
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #1 kedy: 18. Jún , 2007, 08:16:21 »

http://www.kustom.com/amps/guitar/quadstack/quad412cabs.asp

Kustom QUAD Series 412 speaker cabinets are the perfect match for QUAD 100 and QUAD 200 amp heads. Utilizing four Celestion™ Super 65 speakers, QUAD cabinets are built to provide rock-solid tones with tight lows, rich mids and perfectly voiced highs. The overall effect is a 412 that dishes out everything you can throw at it!

prekladat to nebudem.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #2 kedy: 18. Jún , 2007, 19:22:35 »

Dnes sa uz nedivime, ze cinske texasky stoja 200,- Sk oproti znackovejsim za 2000,-. Je tu doba, ze noname "znackovo" osadene bedne stoja jak tie cinske gate. Berme to ako fakt a kazdy nech si kupi za tolko, ako sa citi bohaty, parafrazujuc to stare Werichove řčení...
Zaznamenané
virus
nováčik
*
Príspevkov: 57


« Odpoveď #3 kedy: 19. Jún , 2007, 07:58:40 »

no jo by som rad vedel ze ci sa to vobec oplati kupovat
je pravda ze momentalne som v hmotnej nudzi a chcem 4x12 no nema 23litrof na marshall 1963

ale zasik mam takeho tusaka ze to nebude nic extra
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #4 kedy: 19. Jún , 2007, 21:00:34 »

jasne - ale tu neni co radit, je to o prioritach a kazdeho nazerani na vec. cinske gate za 2 kila mi nevadia, ale bednu bud znackovu alebo kvalitny home made, ale takuto cinsku lacnu radsej nie. ale to som ja. niekto iny cinske lacne gate ogrca, ale cinska lacna bedna mu bude vyhovovat. tolko moja filozoficka uvaha  :)
Zaznamenané
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 22. Júl , 2007, 22:40:21 »

rastik ale v tych gatach sa potia gule Žmurk
No ja by som zobral hlavu a siel to skusit do obchodu:) tiez som na to kukal, ale nemam z toho 100x dobry pocit, hoci sa mozem mylit:)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #6 kedy: 22. Júl , 2007, 23:00:49 »

kvalitna preglejka nieco stoji, repraky tiez. tie ceny cinskych bedni su prudko nizsie - jasne, robia to cinske deti pod samopalom, ale aj tak mi tam nieco nesedi...
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #7 kedy: 24. Júl , 2007, 16:00:53 »

tazko sa nad tym polemizuje, proste to treba vyskusat v obchode, lebo dohady niesu dokazy Žmurk
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #8 kedy: 24. Júl , 2007, 16:45:19 »

pocul som tu bednu a ostal som prekvapeny. Hra to za tu cenu paradne, ma to gule, vyzera to fajn
Zaznamenané

stoka!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #9 kedy: 24. Júl , 2007, 16:59:54 »

otazka je aj taka, ci to vydrzi napriklad 2 roky vlacenia po podiach... ak to bude stat cely zivot dokopy na 3 miestach, dobre to hra, tak neni co riesit samozrejme...
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #10 kedy: 15. Marec , 2012, 18:39:38 »

....mám otázku, tradične z kategórie lacných šuntov Bavím sa skvele aj keď pri tomto Kustom boxe http://muziker.sk/gitarove-reproboxy/gitarove-bedne-4x-repro/kustom_kg412.html veľa nenarozmýšľam rád by som sa spýtal, či náhodou niekto nemá s tým boxom skúsenosti a ak hej či z toho lezie aspoň ako tak použiteľný sound, prvotný nápad bol box 2x12" HB Vintage ale vedľa Laney LC30 s Vintage 30tkou sa ten Ibanez TSA15H lepšie presádza s tým Hartke boxom než s tým 2x12" HB tak dumám nad týmto, nech to aspoň robí riadny rámus....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #11 kedy: 15. Marec , 2012, 19:37:28 »

otazka je aj taka, ci to vydrzi napriklad 2 roky vlacenia po podiach... ak to bude stat cely zivot dokopy na 3 miestach, dobre to hra, tak neni co riesit samozrejme...
Videl som čínske reprobedne, ktoré sa rozpadli za niekoľko rokov, ale neboli prepravované, viseli v diskotéke. Ale boli vyrobené z tvrdeného papiera!!!
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #12 kedy: 19. Marec , 2012, 19:10:44 »

....mám otázku, tradične z kategórie lacných šuntov Bavím sa skvele aj keď pri tomto Kustom boxe http://muziker.sk/gitarove-reproboxy/gitarove-bedne-4x-repro/kustom_kg412.html veľa nenarozmýšľam rád by som sa spýtal, či náhodou niekto nemá s tým boxom skúsenosti a ak hej či z toho lezie aspoň ako tak použiteľný sound, prvotný nápad bol box 2x12" HB Vintage ale vedľa Laney LC30 s Vintage 30tkou sa ten Ibanez TSA15H lepšie presádza s tým Hartke boxom než s tým 2x12" HB tak dumám nad týmto, nech to aspoň robí riadny rámus....

mal som ju a nepacila sa mi. som rad, ze je prec Na zdravie! strasne strkovity zvuk z toho liezol. teraz mam marshall 1960A a nemozem sa nabazit, vzdy ked to znapnem, tak ma to prijemne prekvapi :) a teraz jazdenu zozenies za 350Eur, cize si dosetri a nemas co riesit.

Ale mohlo to byt aj aparatom samozrejme...mam SLO100
« Posledná zmena: 19. Marec , 2012, 19:11:28 od mario bross » Zaznamenané

PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #13 kedy: 19. Marec , 2012, 20:28:25 »

Mas origo. SLO100?
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #14 kedy: 19. Marec , 2012, 22:28:48 »

nemam, spravil som si kopiu - ale to nehra nejaku rolu , nie ?
Zaznamenané

Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 22 otázok.