Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 08:38:16
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Megadeth Arena Wien 28.6.2007  (Prečítané 3213 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« kedy: 29. Jún , 2007, 20:37:20 »

vyborny koncert, dorazil som po 18stej o hodinku pol aj daco som uz mal aj listok, vosiel som dnu ani som nestihol kupit pivo ktore malo sehr gut aussehen po tom stani vonku a uz sa spustilo into zo sleepwalkera, samotne miesto na prvy pohlad velmi male sa mi nakoniec zapacilo lebo som sa hned predral skoro pred podium kde som stretol mageza a swordyho (pozdravujem a dik za odvoz Cmuk chlapci), kapela slapala, dave spieval a hral na 100% vobec sa nerozkecaval zbytocne potom to aj vysvetlil, odspieval som s nim cely koncert sa cudujem ze mam este hlas Bavím sa skvele drover soloval jak divy, som len kukal jak vypletal tie friedmanove ?§!. no obcas som ho nepocul..
lomenzo robil peknu show ta jeho basa ma prekliate dlhy hmatnik, tiez tam daco postrikoval obcas  Som metlak celkovo tam dobre zapadol, ked nabehol a zacal peace sells som sa skoro posral, bubny som si skoro vobec nevsimal niesom isty kto im teraz bubnuje (shawn drover?) vsimol som si ho az ked mi 2centimetre chybali k palicke  Bacha na vec kamo!
taky setlist som si ani v najlepsich mokrych snoch nepredstavoval navyse hrali dost vela skladieb si myslim,
tricko sa mi este teraz susi na balkone
davam 10/10 a odteraz kupujem vzdy v predpredaji a nikdy nepochybujem o megdaethe!...  ha ha ha Som za vodou kámo

jak som ratal tak som ratal, naratal som 18 cisel (neni to spravne zoradene)
sleepwalkwer
take no prisoners
skin o my teeth
she wolf
gears of war
never walk alone
tornado of souls
reckoning day
in my darkness hour
kick the chair
blackmail the universe
a toute le monde
mechanix
holy wars
hangar 18
peace sells..but whose buying
wake up dead
symphony of destruction

edit:haha 19 ha ha ha.. washington is next

tot som nieco pofotil, kvalita pokulhava bolo to v druhej rade od podia totiz Na zdravie!
http://fotky.azet.sk/jsAlbum.phtml?i9=853509f35b84&al=3783928

« Posledná zmena: 03. Júl , 2007, 17:10:14 od hangar_18 » Zaznamenané
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 29. Jún , 2007, 22:43:23 »

ta diskogula je tam uplne najlepsia  ?§!.
Zaznamenané

ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #2 kedy: 30. Jún , 2007, 00:37:30 »

 ha ha ha ha ha ha ha ha ha tak ta gula je parada
Zaznamenané
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #3 kedy: 01. Júl , 2007, 15:54:32 »

..vobec sa nerozkecaval zbytocne potom to aj vysvetlil..
tu je to Beeee

kusok zo she-wolf Som metlak


in my darkness hour alebo spieva cela rodina ha ha ha



Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 01. Júl , 2007, 22:43:27 »

totaaalne namakany koncert, setlist uz hadam ani lepsi nemohol byt....teda este keby bolo take Ashes In Your Mouth, tak to by bol uz  koniec.   Nechajte ma vydýchať  Nechajte ma vydýchať
« Posledná zmena: 01. Júl , 2007, 22:44:03 od MageZ » Zaznamenané

swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 03. Júl , 2007, 13:36:12 »

Heej hej;) konecne to sem niekto dal  Ja som čert..  Ja som čert..
Fakt velmi vydareny koncertik :) Koncertik preto, ze kapacita ako Megadeth a hrala v klube presne ako byvaly Babylon, az na par rozdielov... Len skoda, ze uz vyse tyzdna pred koncertom sa nedali zohnat na Slovensku listky a tyzden pred megadethom uz ani v Rakusku neboli ziadne. Asi ich troska podcenili co sa tyka navstevnosti, na to ze to nebola skoro vobec propagovana akcia. U nas len na internete niekde a ani vo Viedni som nevidel najaky plagat... No nevadi, lebo ja mam rad klubove koncerty:)
Lomenzo sa tam k nim fakt celkom hodi, hoci povodnu legendarnu zostavu s Friedmenom a Elefsonom by som chcel vidiet Žmurk
Sa mi paci, ze muzikanti sa ukazali ako muzikanti, nie ako imidzovi sasovia, ako to u metalu dost casto byva. Ziadne zbytocne kecy, ale sama hudba:)  Spomenuty setlist bol velmi dobry, potesili ma hlavne tie 4 veci z Rust in peace.
Baby tam boli dost skarede.
Glan Drover je vyborny gitarista hral velmi cisto a tak lahko, ziadne zapasenie, az sa mi zdalo dst chcmie v tom. Ale kazdopadne, mal nacvicene vsetko dokonale. Mustain soloval ako vzdy len tie svoje  veci, ale v kazdom pripade zasa klobuk dole pred tym cim je megadeth charaktreisticky : Dost tazke zosuladenie spevu s hrou. Ich nove veci su taktiez velmi dobre, paci sa mi ze sa neopicia po novych trendoch ale drzia si svoj charakter Žmurk
Bici obsluhoval vyssie spomenuty Shawn Drover , samozrejme ziadna sdvojslapka , ale poctive dva kopaky :) ako sa na megadeth patri, znacka bolaDB ci jak sa to volalo.
Boxove hradby boli z Line6 a obaja gitaristi stridali nastroje od Deanu. Hoci v niektorych veciach by som im najradsej videl v paprci LP Gibson   Bavím sa skvele  Bavím sa skvele
Mustain hral cez rocktron preamp. Malo to dost slusny zvuk, uz ma to dlhsiu dobu zaujima tato vecicka.

Kedze bolo pivo drahe, mal som len nejakych 5, no zial v hube ani jedno Smútim Smútim  No hanbím sa..
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.08 sekund, 22 otázok.