Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. Apríl , 2024, 14:37:12
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ozzy Osbourne, Black Label Society, Korn - PRAHA sazka arena 26.6.  (Prečítané 3677 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« kedy: 29. Jún , 2007, 23:09:18 »

BLS je jednou z mojich srdcoviek, cize ucast na tomto podujati bola v podstate samozrejmostou.
koncert zacinal pomerne skoro (18:00), s trochou vtipu sa da predpokladat, ze je to vdaka ozzymu vysiemu veku Žmurk

hned na zaciatku som si vsimol, ze podium je proklate nizko a ludia predomnou proklate vysoki, cize som po zbytok vecera stal na spickach.
prvi isli BLS. wylde spieval presne a cisto a hral dvakrat tak dobre, energie kopec. vobec nebolo na nom vidiet, ze ma 40 - vyvadzal ako za mlada s ozzym.
super show, dobry zvuk, zaznelo bleed for me, new religion, fire it up... vytknut sa dal hraci cas, 45minut bolo pre mna sakra malo... ale vsak zahraju este s ozzym....



po cca 15minutach nastupil korn. tuto cast nebudem komentovat, toto vobec nieje moja salka kavy, preto som si akurat drzal moje tazko vybojovane miesto a nudil sa.
ich tvorbu nepoznam, ale spoznal som ich prvy hit freak on a leash a tusim "posledny hit" twisted tranzistor.

nastal ozzyho cas. ako intro bol pouzity uvod carminy burany od karla orffa, znela to ozaj efekte - hlavne subwoofre pekne prdkali.
ozzy zacal pekne falosne, normalne som rozmyslal, ako prezijem cele vystupenie. k necistemu spevu sa neskor este niekolkokrat vratil a v istych momentoch vyzeral,
ze skutocne uz ani nevladze - holt je to stary panko Žmurk
este ze to zachranoval wylde so svojimi chlapcami, hrali opat paradne a dali do toho vsetko.
podla mna by si ozzy mal vymysliet uz konecne ine hlasky, ako stale dokola trepat "i love you all" a "i can't fuckin' hear you".
po 20. opakovani mi to uz pekne liezlo na nervy.
mr. wylde nesklamal a prislo aj na jeho solo. tak, ako ma doteraz nebavili jeho 8-minutove vystupy na youtube, este vacsou mierou ma toto bavilo. paradicka, sou, ako sa patri.
zazneli pecky ako mr. crowley, crazy train, mama i'm coming home, war pigs, paranoid, suicide solution, i don't know, z noveho albacu not going away....



zhrnutie: vdakka zakkovy to stalo za to.
Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 29. Jún , 2007, 23:14:54 »

paraaada. zaujimave je ze ja som pocul ze vraj ozzy spieval dobre a ze nebol vobec ako dedo :) zajimaveeee
Zaznamenané
ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #2 kedy: 30. Jún , 2007, 00:34:58 »

no ak viem tak nema vnucata ......  Bavím sa skvele    ps: po tak jeblch detoch ze ....  Bavím sa skvele
Zaznamenané
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 01. Júl , 2007, 01:35:57 »

paraaada. zaujimave je ze ja som pocul ze vraj ozzy spieval dobre a ze nebol vobec ako dedo :) zajimaveeee

tak potom ma tvoj informator dost tupy sluch  Bavím sa skvele
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #4 kedy: 03. Júl , 2007, 16:55:09 »

toto bol najhorsi koncert aky som kedy videl.
zvuk som na takomto podujati este horsi nepocul, ozzy robil vsetko len nespieval. neskore nastupovanie, otrasna intonacia, viacmenej len rozpraval a ked zmenil ton tak komplet vypadol. zvukar zvolil taktiku viac volume, viac metal, hala buracala, ozzy bol vytiahnuty najviac zo vsetkych, takze ked zareval tak to obcas az zabolelo. verim ze kapela slapala, vdaka tej zvukovej guly co sa valila von som postrehol asi viac negativneho ako pozitivneho, ale ked sa treaja ludia snazia vsemozne zaplnit priestor aby to ozzy ustal so ctou, tak to moze dopadnut velmi zle. to nahustovanie a trilkovanie co tam zakk predvadzal kailo dojem hlavne pri sabbathovskych songoch, ktore su jednoduche a priamociare, mike bordin snad rovny rytmus ani nezahral a basak iba dunel. takze popici, na ozzyho uz v zivote nejdem.
v porovnani so sabbathom doslo k zaujimavej zmene, tam ozzy ledva chodil a celkom rozumne spieval, zvuk bol omnoho lepsi, tuto ozzy lietal a neuspieval ani hovno, kapela kombinovala a kombinovala a zvuk bol velmo zly.
Zaznamenané

o-yep sro
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #5 kedy: 04. Júl , 2007, 22:23:26 »

to asi bolo nieco ako DVD Ozzfest 2003 ze ano lebo to sa mi stahovalo mesiac aj nieco.. a ked sa stiahlo som hned napalil a nadrzany bezal strcit do playera a Bleee jak tak citam sa za 4 roky nic moc nezmenilo Bavím sa skvele ani prvu skladbu som nemohol dopocuvat, ja neviem ci ti ludia co tam chodia su hluchy abo co, to je moc :)
Zaznamenané
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 18. Júl , 2007, 23:21:03 »

toto bol najhorsi koncert aky som kedy videl.
zvuk som na takomto podujati este horsi nepocul, ozzy robil vsetko len nespieval. neskore nastupovanie, otrasna intonacia, viacmenej len rozpraval a ked zmenil ton tak komplet vypadol. zvukar zvolil taktiku viac volume, viac metal, hala buracala, ozzy bol vytiahnuty najviac zo vsetkych, takze ked zareval tak to obcas az zabolelo. verim ze kapela slapala, vdaka tej zvukovej guly co sa valila von som postrehol asi viac negativneho ako pozitivneho, ale ked sa treaja ludia snazia vsemozne zaplnit priestor aby to ozzy ustal so ctou, tak to moze dopadnut velmi zle. to nahustovanie a trilkovanie co tam zakk predvadzal kailo dojem hlavne pri sabbathovskych songoch, ktore su jednoduche a priamociare, mike bordin snad rovny rytmus ani nezahral a basak iba dunel. takze popici, na ozzyho uz v zivote nejdem.
v porovnani so sabbathom doslo k zaujimavej zmene, tam ozzy ledva chodil a celkom rozumne spieval, zvuk bol omnoho lepsi, tuto ozzy lietal a neuspieval ani hovno, kapela kombinovala a kombinovala a zvuk bol velmo zly.

neviem kde si stal ty, ale z mojho pohladu bol zvuk ok. samozrejme, arena nebola uplne idealna na takyto koncert, ale takych idealnych je malo. ozzy spieval dost zle, kapela hrala super.
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #7 kedy: 19. Júl , 2007, 05:58:15 »

stal som pri zvukarovi.
Zaznamenané

o-yep sro
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 19. Júl , 2007, 07:48:07 »

počul som od ľudí, čo tam boli, že zvuk bol príšerný. Na Ozzym už málinko lepší, lenže ten nevedel vôbec spievať a len lietal a tešil sa jak malé decko, keď vylieval vedrá vody na ľudí.. :)
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.132 sekund, 22 otázok.