Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
30. September , 2024, 22:30:46
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Zamŕzanie počítača  (Prečítané 24707 krát)
0 užívateľov a 8 Hostí prehliada túto tému.
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #45 kedy: 17. Január , 2009, 10:51:37 »

ved pise ze mu to robilo aj s inou grafikou
Zaznamenané

stoka!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #46 kedy: 17. Január , 2009, 11:04:04 »

- skusal si ten proces vypnut?
- nainstaloval si nieco, co teoreticky moze potrebovat vacsi vykon z grafickej karty a kedze nestiha tak zatazuje system?
- s akou kartou to robilo aj pred tym?
- mas moznost vyskusat tuto kartu na inom stroji?
- skus flashnut bios s najnovsou verziou (vystrel do prazdna)
- drivery su v poriadku? skus nejaku inu verziu driverov ku grafike

edit: ako pozeram, ten bios som radil uz davnejsie...

misko: skusal si aspon nieco z toho, co sa ti radilo predtym?
« Posledná zmena: 17. Január , 2009, 11:07:47 od styrioci » Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #47 kedy: 17. Január , 2009, 11:05:53 »

vies, komponenty sa kazia, takze je mozne, ze mas chybovu zakladovu dosku, nieco s portami...ale najprv zajdi za kamosom, co ma tak o 100W silnejsi zdroj a vyskusaj, ak to bude stale, tak to zdrojom nebude. skus sa spytat kamosov, ci nemaju aj DDRI RAM a vyskusaj. nemas nejaky virus naaaahodou v systeme ? skus si nainstalovat security task managera a kukni, ci Ti nieco nehlta tam nieco CPU
Zaznamenané

Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #48 kedy: 17. Január , 2009, 11:12:26 »

- skusal si ten proces vypnut?
- nainstaloval si nieco, co teoreticky moze potrebovat vacsi vykon z grafickej karty a kedze nestiha tak zatazuje system?
- s akou kartou to robilo aj pred tym?
- mas moznost vyskusat tuto kartu na inom stroji?
- skus flashnut bios s najnovsou verziou (vystrel do prazdna)
- drivery su v poriadku? skus nejaku inu verziu driverov ku grafike
edit: ako pozeram, ten bios som radil uz davnejsie...
misko: skusal si aspon nieco z toho, co sa ti radilo predtym?
-Ten System Idle proces myslim len oznamuje kolko CPU ma byt volneho....cize ak mi to ukazuje hodnotu okolo 90% tak to znamena ze CPU usage by som mal mat 10%.
-neinstaloval som nic....a dal som system restore z 13 januara, kedy bolo este vsetko ok, ale nepomohlo
-mam moznost vyskusat kartu inde, ale to mi nic nevyriesi - co by som tym zistil?
-bios mam najnovsi stabilny (novsie su iba beta)
-drivery su najnovsie a skusil som graf. drivre aj komplet odinstalovat ale stale bolo 100% CPU zatazenie

vies, komponenty sa kazia, takze je mozne, ze mas chybovu zakladovu dosku, nieco s portami...ale najprv zajdi za kamosom, co ma tak o 100W silnejsi zdroj a vyskusaj, ak to bude stale, tak to zdrojom nebude. skus sa spytat kamosov, ci nemaju aj DDRI RAM a vyskusaj. nemas nejaky virus naaaahodou v systeme ? skus si nainstalovat security task managera a kukni, ci Ti nieco nehlta tam nieco CPU
Idem skusit toho security task managera, ze co to je.  Pustil som uz parkrat soft Spyware doctor a spyware scan co je integorvany vo Outpost Firewalle ale nic nenasli.
« Posledná zmena: 17. Január , 2009, 11:17:43 od Misko » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #49 kedy: 17. Január , 2009, 11:12:40 »

este taka opticka kontrola - skus skontrolovat maticnu, ze ci nie su na nej nafuknute kondiky..

-Ten System Idle proces myslim len oznamuje kolko CPU ma byt volneho....cize ak mi to ukazuje hodnotu okolo 90% tak to znamena ze CPU usage by som mal mat 10%.
jaj to som prehliadol :)
-mam moznost vyskusat kartu inde, ale to mi nic nevyriesi - co by som tym zistil?
minimalne to, ze mozes problem hladat inde ako v grafike Žmurk
« Posledná zmena: 17. Január , 2009, 11:15:53 od styrioci » Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #50 kedy: 17. Január , 2009, 11:16:52 »

este taka opticka kontrola - skus skontrolovat maticnu, ze ci nie su na nej nafuknute kondiky..
jaj to som prehliadol :)minimalne to, ze mozes problem hladat inde ako v grafike Žmurk
Hm, no len ako zistim, ze je to grafickou. Mas na mysli, ze ked ju zapojim do ineho kompu, tak ze tam CPU vyskoci na 100%?
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #51 kedy: 17. Január , 2009, 11:18:36 »

Hm, no len ako zistim, ze je to grafickou. Mas na mysli, ze ked ju zapojim do ineho kompu, tak ze tam CPU vyskoci na 100%?
ked zapojis graficku inde a stroj bude fachat bez problemov, tak vies ze problem je u teba v niecom inom a nie v grafike..

Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #52 kedy: 17. Január , 2009, 11:20:33 »

ked zapojis graficku inde a stroj bude fachat bez problemov, tak vies ze problem je u teba v niecom inom a nie v grafike..
No graf. bola zapojena u mna v kompe 3 tyzdne bez problemov. Mi napadlo, ze mozem skusit zapojit do mojho kompu moju staru graficku. A idem aj hned na to.
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #53 kedy: 17. Január , 2009, 11:21:48 »

Miško,ja sa ti čudujem. Čo to nezanesieš do firmy,ktora sa tym zaobera? Pripadne si nezavolaš človeka z tej firmy domov ? To,čo tu rieši X ludi ,X-hodin,človek čo sa tomu rozumie vyrieši za par minut.  Na zdravie!
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #54 kedy: 17. Január , 2009, 11:25:02 »

Miško,ja sa ti čudujem. Čo to nezanesieš do firmy,ktora sa tym zaobera? Pripadne si nezavolaš človeka z tej firmy domov ? To,čo tu rieši X ludi ,X-hodin,človek čo sa tomu rozumie vyrieši za par minut.  Na zdravie!
To je posledna moznost az ked vycerpam vsetky moznosti, ktore mam. Nemam na to peniaze aby mi to niekto diagnostikoval a opravoval za tazke prachy. Žmurk
A potrebujem na tom PC robit, nemozem si v ziadnom pripade dovolit ho mat tak dlho mimo domu.
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #55 kedy: 17. Január , 2009, 11:27:21 »

To je posledna moznost az ked vycerpam vsetky moznosti, ktore mam. Nemam na to peniaze aby mi to niekto diagnostikoval a opravoval za tazke prachy. Žmurk
A potrebujem na tom PC robit, nemozem si v ziadnom pripade dovolit ho mat tak dlho mimo domu.

podla toho co tu popisujes na nom aj tak moc neporobis...
Zaznamenané

stoka!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #56 kedy: 17. Január , 2009, 11:31:30 »

misko: disk ti stale pracuje? kolko mas vyuzitie pamate?

resp skus pozriet task manager a pozriet procesy ktore ti bezia, porovnaj s tymto http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;Q263201&ID=Q263201 ak mas poinstalovane nejake veci, ktore sa ti spustaju a vies, ze maju bezat (ten process ma vacsinou priznacny nazov), tak to nechaj, ak tam objavis nieco podozrive tak ho zrus..
« Posledná zmena: 17. Január , 2009, 11:36:20 od styrioci » Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #57 kedy: 17. Január , 2009, 11:36:15 »

misko: disk ti stale pracuje?
Nie, normalne je v klude, ked nic nerobim.
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #58 kedy: 17. Január , 2009, 11:59:12 »

Ok, takze antispyware a firewall scan mi nic nenasli ale posrany windiowsacky malicious software removal tool mi nasiel nejakeho Worma .....idem sa s tym pohrat. Snad je toto ta pricina toho 100% cpu zatazenia.
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #59 kedy: 17. Január , 2009, 12:14:58 »

flashovanie biosu pre cloveka co sa dotoho nevyzna a nevie co robit je megakokotina cislo 1.
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.083 sekund, 23 otázok.