Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 05:47:48
Strán: [1] 2 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: CUNDO-Zvucka  (Prečítané 5889 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Cundo
nováčik
*
Príspevkov: 38


« kedy: 05. Júl , 2007, 12:03:32 »

Posielam dalsiu ukazku tvorby. Banska Bystrica kandiduje na titul "Hlavne mesto europskej kultury 2013"(spolu s jednym francuzkym mestom) a toto je zvucka,ktora ma sprevadzat kampan. Su tam asi 3 gitarove tracky,ale len "beglajtove". Zadavatel mal viziu vyjadrit za 1                                                    min.tradicie,historiu,sucastnost,prirodu,tlkot srdca Europy....cim je kusok znacne preplneny a tazko zmixovatelny.(Toto je asi 4. dufam posledny pokus) Za povsimnutie stoji live akordeon Michala Cervienku.Privitam konstruktivnu kritiku,uz nemam odstup.

* Zvucka_BB_New.mp3 (2751.84 KB - stiahnuté 200 krát.)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 05. Júl , 2007, 12:09:01 »

uplne v poriadku, neviem, co by si chcel k tomu este pocut. zvuk terazu neposudim, ale aj na tom hovne co pocuvam to zneje OK, takze predpokladam, ze aj tam bude vsetko v uuuplnom poraaaadku :)
Zaznamenané
Cundo
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #2 kedy: 05. Júl , 2007, 12:45:15 »

Vdaka za reakciu,niekedy je dobre pocut"odobrenie usilia",hlavne ked clovek citi prehnanu zodpovednost za nejaky pocin a ma pochybnosti.
Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #3 kedy: 05. Júl , 2007, 12:48:50 »

Vdaka za reakciu,niekedy je dobre pocut"odobrenie usilia",hlavne ked clovek citi prehnanu zodpovednost za nejaky pocin a ma pochybnosti.
mne sa to tiez paci.prijemne.
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 05. Júl , 2007, 12:54:33 »

celku dobre az na to ze na gitarach mas malo gainu  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Cundo
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #5 kedy: 05. Júl , 2007, 12:58:19 »

Gain je na fujare....
Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 05. Júl , 2007, 15:36:10 »

je to fajn podla mna,pripomina mi to Yanniho..akurat na tu fujaru by som skusil dat este delay..pocul som niekde taku skladbu,kde bola fujara s delayom a bolo to super..len neviem,ci by sa to sem hodilo,skus..a ked skonci cela skladba,tak tam uplne na konci /1:26/ je nejaky divny zvuk..neviem,ci je to zamer,ale posobilo to na mna rusivo.
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #7 kedy: 05. Júl , 2007, 17:19:27 »

Super spravene, ako sme u teba uz zvyknuty.
Zaznamenané

Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #8 kedy: 05. Júl , 2007, 17:53:58 »

Super, proste super. Niet co vytknut, zadanie si splnil.
Zaznamenané
Cundo
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #9 kedy: 05. Júl , 2007, 19:07:16 »

je to fajn podla mna,pripomina mi to Yanniho..akurat na tu fujaru by som skusil dat este delay..pocul som niekde taku skladbu,kde bola fujara s delayom a bolo to super..len neviem,ci by sa to sem hodilo,skus..a ked skonci cela skladba,tak tam uplne na konci /1:26/ je nejaky divny zvuk..neviem,ci je to zamer,ale posobilo to na mna rusivo.

Na fujare je synchronizovany delay,uplne nenapadny,obavam sa toho ze vyrazny delay na fujare=klise,kazda fujara,ktoru som kedy pocul nahratu, mala na sebe kopec delayov a hallov,tak preto som taky opatrny...Vdaka za upozotnenie na ruch na konci,skontrolujem.
Zaznamenané
Cundo
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #10 kedy: 05. Júl , 2007, 19:09:59 »

Super, proste super. Niet co vytknut, zadanie si splnil.

Vdaka za pozitivny nazor,vazim si o to viac,lebo som si vypocul Tvoju tvorbu...
Zaznamenané
stagemaster
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 444



« Odpoveď #11 kedy: 05. Júl , 2007, 22:04:59 »

super, fakt bomba, klobuk dole Zdravíčko Bravooo
Zaznamenané

urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #12 kedy: 06. Júl , 2007, 08:48:25 »

Je to super, kompaktne, fakt sa to dobre pocuva Žmurk
Zaznamenané

METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #13 kedy: 10. Júl , 2007, 23:16:15 »

je to fajne.....nieco medzi dream theater....about the crash...a michael jackson..liberian girl.....a kedzse sa mi obidve pesnicky pacia tak je to super.....ten delay na fujaru by som aj ja ocenil...a podla mna to neni klise..ale osvedzeny sposob...akym to fest pekne zneje vychadza sa z prirodzenej ozveny dade na gruni.....ale je to krasna skladba..je velmi vyvazena....pomery su skvele.... neni ani moc tvrda..ale ani caj to neni....je to velmi citlive....bravo
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #14 kedy: 11. Júl , 2007, 01:23:49 »

Hlavne mesto europskej kultury 2013

Zaspal si dobu kamo. Minimalne Ti tam chybaju zvuky arabskej hudby. Ved dnes predsa leti etno, worldmusic, multikulti, tesme sa, vsetci sa majme radi aj ked nam (alebo zatial aspon zabozrutom) horia auta a obcas aj nieco vybuchne..., uvitaj velkodusne ine kultury v spiacej a humanistickej Europe.

Minimalne si tam mal hodit zvuky ktore idu z mesity od nejakeho frustrovaneho skryto-agresivneho muezina v centre Berlina rano o osmej. Takto inak - tradicne to uz nie je vobec Europa.

Bud aspon trosku moderny, tak sa vyser na europsku (rozumej povodnu hudbu) Žmurk. O par rokov budes inak takto oznaceny za politicky nekorektneho hudobnika a budes mat zakazane hrat, pripadne Tvoju kapelu budu napadat hordy laviciarskych psedohumanistov alebo pristahovalcov.
« Posledná zmena: 11. Júl , 2007, 01:37:49 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: [1] 2 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.059 sekund, 22 otázok.