Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 22:26:00
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Paul GILBERT - Get Out Of My Yard  (Prečítané 3992 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« kedy: 06. Júl , 2007, 16:06:56 »

Aby tu nebolo 90% tem len o DT tak prihadzujem nieco ine. Co poviete na toto CD? Ide o prvy instrumentalny album tohto gitaristu. Obsahuje tieto songy:
 1. Get Out Of My Yard
  2. Hurry Up
  3. Curse Of The Castle Dragon, The
  4. Radiator
  5. Straight Through The Telephone Pole
  6. Marine Layer
  7. Twelve Twelve
  8. Rusty Old Boat
  9. Echo Song, The
  10. Full Tank
  11. My Teeth Are A Drumset
  12. Haydn Symphony No. 88 Finale
  13. Three E's For Edward
  14. You Kids
 tu je link: http://www.paulgilbert.com/
Pocul som ho iba raz a mal som trocha zmiesane pocity, prekvapil ma castym pouzitim flangeru na ktory som tu minule kydal.., ale tusim len v 2 pesnickach, a trochu mi to prislo prehnane prekombinovane v aranzmanoch, ale co sa tyka gitar, super, ako inak :) .
Zaznamenané

MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #1 kedy: 06. Júl , 2007, 16:10:58 »

podla mna je to skvely album, paci sa mi  :)
Zaznamenané

bigbadbrad
stály hosť
*****
Príspevkov: 866



« Odpoveď #2 kedy: 04. August , 2007, 14:56:50 »

ano mam ho, Paul sa mi paci, dostal ma v skladbe Racer X - Technical Difficulties.. je to pecka, nic lepsie instrumentalne som nepocul a preto sa mam otazku, ze ako to ze je to jeho prvy instrumentalny album ked mal vlastnu kapelu Racer X?
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 13. August , 2007, 06:57:45 »

tento album som este nepocul, ale gilbert hra na novej doske neala morsa - sola scriptura, kde podal super "vykon", takze si asi zozeniem i toto
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
Kruspe
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 365



« Odpoveď #4 kedy: 05. Február , 2008, 21:18:52 »

Supnem to do jednej temy.

Co takto novy Paulov album " SILENCE FOLLOWED BY A DEAFENING ROAR " ? Akurat mi to hra, zatial sa to prijemne pocuva, jasny Gilbert  Zdravíčko

Este par slov rovno od autora albumu " If I had to use one word to the describe the new album... well, that would be impossible. And actually, so is most of the guitar playing. But above all, my goal was to make the album ROCK so I can have more good tunes to add to my LIVE show. "
 
Zaznamenané

... all life is future to past ...
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #5 kedy: 07. Február , 2008, 20:41:02 »



Co takto novy Paulov album " SILENCE FOLLOWED BY A DEAFENING ROAR " ?
 

Stiahol som si ho a fajna muzika  Zdravíčko najviac sa mi paci skladba Suite Modale  Na zdravie!
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 07. Február , 2008, 20:47:34 »

Stiahol som si ho a fajna muzika  Zdravíčko najviac sa mi paci skladba Suite Modale  Na zdravie!

si prudko veriaci a takto kradnes? Exorcistuuuu!  Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
Kruspe
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 365



« Odpoveď #7 kedy: 08. Február , 2008, 16:48:49 »

najviac sa mi paci skladba Suite Modale  Na zdravie!

U mna zase jednoznacne vedie The Gargoyle, uplne ppc skladba  :G
Zaznamenané

... all life is future to past ...
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #8 kedy: 09. Február , 2008, 22:19:22 »

si prudko veriaci a takto kradnes? Exorcistuuuu!  Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo!

a to akoze keby som nebol veriaci a kradnem tak je to akoze v pohode ale ked som tak je to na pohorsenie?  Žmurk
ak sa ti nepaci ze kradnem tak mi povedz ci mas doma vsetko originaly... asi sotva... tak potom si podobne vyroky nechaj  Na zdravie!
Zaznamenané
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #9 kedy: 10. Február , 2008, 01:05:38 »

Intro z Norwegian Cowbell je uplne bozske. Ale aj tak je Paul najlepsi s Racer X a hlavne prve dva albumy. Som metlak

Norwegian Cowbell (od 2:30):


Eudaimonia Overture:


I Cannot Tell A Lie:


Bronx 1971:
Zaznamenané

Kruspe
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 365



« Odpoveď #10 kedy: 10. Február , 2008, 01:14:09 »

juuu, dalsi PG fan, super, urcite si budeme rozumet  Na zdravie!
Zaznamenané

... all life is future to past ...
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #11 kedy: 10. Február , 2008, 20:56:30 »

Paula mam rad. Je to bezpochyby moj najoblubenejsi gitarista. Nikto ho uz u mna neprekona. Paci sa mi jeho feeling, ked robi glisando, benduje a robi vibrato. A velmi dobre sa na neho pozera, ked hra. On dokaze aj ten najjednoduchsi lick zahrat s uplne inym feelingon, ako by to zahral niekto iny.
Zaznamenané

yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #12 kedy: 11. Február , 2008, 09:08:54 »

Paula mam rad. Je to bezpochyby moj najoblubenejsi gitarista. Nikto ho uz u mna neprekona. Paci sa mi jeho feeling, ked robi glisando, benduje a robi vibrato. A velmi dobre sa na neho pozera, ked hra. On dokaze aj ten najjednoduchsi lick zahrat s uplne inym feelingon, ako by to zahral niekto iny.

nikto ho u teba neprekona? a poznas Jara Mrenicu? nie robim si srandu :-) Ja len, ze mi to zaznelo ako keby si mal 89 rokov a vypli ti aj pripojenie k internetu :-)

jasne, aj ja ho mam rad, je to silenec...
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #13 kedy: 11. Február , 2008, 09:21:13 »

je to vynikajuci gitarista...ale nikto ho neprekonaa?Huh! Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele 
« Posledná zmena: 11. Február , 2008, 09:23:49 od joe » Zaznamenané

mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #14 kedy: 11. Február , 2008, 12:16:04 »

Nemyslel som zrovna, ze ho nikto neprekona po technickej stranke, ale u mna uz ostane urcite najoblubenejsi. Videl som rozne rychlobezky este pred tym nez som spoznal Gilbertovu tvorbu. Mne sa proste velmi paci jeho feeling a jeho osobnost. Hlavne vyzera byt rovnako uleteny ako ja. Bavím sa skvele A mam radsej gitaristov co na podiu nevyzeraju ako sochy (napr. aj Joe Satriani) a je vidno ze ich to bavi. Staci pozriet jeho web stranku a hned je vidno, ze je dost v pohode.  Na zdravie!
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 22 otázok.