Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
02. Október , 2024, 01:39:18
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: nadmerne cistenie  (Prečítané 4636 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« kedy: 11. Júl , 2007, 16:24:09 »

mam strata asi 3 tyzde...a za tu dobu ho cistim 2 krat za den dunlop formula 65 a strunynejakym pripravkom ghs alebo take neco...iked som do teraz nevedel poriadne dat ani struny a nastavit tremolo..musim povedat ze gitara je v 100 percentnom stave....ale..neviem ci taka aj ostane pri mojom choroboplodnom cisteni(dokonca aj vysavam kufor predtym ako tam dam gitaru)....mozu pipravky pri prehnanom pouzivany poskodit gitaru Huh! diki Pomoooc! Pomoooc!
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Samuelo
nováčik
*
Príspevkov: 27



« Odpoveď #1 kedy: 11. Júl , 2007, 21:47:16 »

 ha ha ha ha ha ha Vies tak toto som este nepocul tak casto cistit gitaru, podla mojho nazoru gitare by sa nemalo nic stat pretoze je nalakovana, ale jedno ti poviem fakt to trocha prehanas  ha ha ha ha ha ha ale mat origo strata staral by som sa aj ja ale nie az tak ha ha ha ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 11. Júl , 2007, 21:54:29 »

trochu sa kludni. pochopitelne je este cistit struny po kazdom hrani pripravkom (hlavne teraz v lete). pokial su vsak hral dokopy 15minut a su ciste, nechaj tak....
to lestenie/vysavanie ta prestane bavit  ha ha ha casom...
Zaznamenané

Samuelo
nováčik
*
Príspevkov: 27



« Odpoveď #3 kedy: 11. Júl , 2007, 22:04:05 »

Ja si myslim ze aj struny je zbytocne cistit kamarat mi vravel ze to skusal a aj tak to nebol zazrak ja si radsej utratim 2 kila mesacne na nejake dadaria ha ha ha Popiskujem si Na zdravie!
Zaznamenané
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 11. Júl , 2007, 22:20:54 »

kebyze si necistim struny, tak po mesiaci mam pod nimi, na nich a na hmatniku take vrstvy spiny, ze by som to mohol davat dole smirgel-papierom...
tazko povedat, ci to struny ovplyvnuje zvukovo, podla mna trochu, ale spina musi ist prec urcite.... fuj fuj....

lacrosse: ale ne, len sa o gitku pekne staraj... rozbijanie nechaj na inych  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 11. Júl , 2007, 22:34:12 od shanike » Zaznamenané

Samuelo
nováčik
*
Príspevkov: 27



« Odpoveď #5 kedy: 11. Júl , 2007, 22:40:39 »

 Popiskujem si Na zdravie! ha ha ha sak toto ale aj tak vies nemam nejaku slavnu gitaru a ak budem mat tak sa budem aj viac starat teraz len cvicit hrat a hrat do zosalenia Popiskujem si
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #6 kedy: 12. Júl , 2007, 09:19:23 »

cize 2x cistenie tela a strun nemoze poskodit gitaru Huh!
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #7 kedy: 12. Júl , 2007, 09:45:19 »

Skor z toho zblbnes ako by sa gitare volaco stalo ...
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #8 kedy: 12. Júl , 2007, 09:46:54 »

Skor z toho zblbnes ako by sa gitare volaco stalo ...
preco..ja to robim s takou laskou
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Samuelo
nováčik
*
Príspevkov: 27



« Odpoveď #9 kedy: 12. Júl , 2007, 09:58:56 »

vies asi si sa zblaznil do nej  ha ha ha chod cistit dievcata a nie gitaru ha ha ha
Zaznamenané
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #10 kedy: 12. Júl , 2007, 10:02:16 »

je uplne zbytocne robit to takto prehnane iba si skor minies pripravky na cistenie tot vse Žmurk ha ha ha ale aj ja som bol taky nadrzany ked som mal prvu gitaru ha ha ha No hanbím sa..
« Posledná zmena: 13. Júl , 2007, 10:29:23 od guitman » Zaznamenané

AETHERON.SK
Samuelo
nováčik
*
Príspevkov: 27



« Odpoveď #11 kedy: 12. Júl , 2007, 14:20:51 »

heart in fingers mat take gitari ako mas ty cistili by aj ja  Zdravíčko  Popiskujem si  ha ha ha  ha ha ha  ha ha ha
Zaznamenané
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #12 kedy: 12. Júl , 2007, 18:22:19 »

heart in fingers mat take gitari ako mas ty cistili by aj ja  Zdravíčko  Popiskujem si  ha ha ha  ha ha ha  ha ha ha

kto povedal ze ich necistim ???cistim ich pravidelne ale nie tak prehnane.
Zaznamenané

AETHERON.SK
zakky
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 12. Júl , 2007, 19:29:07 »

pravi rockeri sa sami moc neumyvaju nieto este cistit gitaru  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Cundo
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #14 kedy: 12. Júl , 2007, 22:11:22 »

Asi v roku 91 som si doniesol do barovej kapely krasny hand made od Milosa Klasa.Bol to taky nadherne vyzerajuci a hrajuci kus,ze kapela ubytovana na izbe  mi nedovolila v noci zhasnut svetlo,aby sa na nu dalo pred spanim pozerat.Cistil som ju a lestil ako blazon prakticky stale a ked mi do nej mafiani na ksefte zahryzli(vraj ci je prava),letel som hned 300km do Blavy tie otlacene zuby retusovat.Milos ma od toho odhovaral,ze je to aspon poriadny bigbeat,ale ja som sa nepoucil.Dalej som blbol na kvadrat a pucoval.Az raz po pauze,vracajuc sa z hajzlika,uz z dialky mi ten moj nastroj pripominal headless.A neblahe tusenie sa potvrdilo po prichode blizsie.Partia nadrbanych Madarov podla ocitych svedkov vyvalila na tu nalestenu gitaru 50kg vaziaci reprobox Solton.Napriek niekolkym opravam uz to nikdy nebolo ono a isla z  domu prec.Odvtedy nelestim.
Zaznamenané
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.045 sekund, 23 otázok.