Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 09:09:53
Anketa
Otázka: Ktorý mód preferuješ
integrovaný - 9 (56.3%)
samostatný - 1 (6.3%)
je mi to jedno - 6 (37.5%)
Celkovo hlasov: 15

Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Wrapped (integrovaný) mód  (Prečítané 2652 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« kedy: 04. Január , 2007, 14:23:44 »

takže ide o tento mód a zobrazovanie je to už len vec nastavení v globále sú oba mody rovnaké akurát treba upraviť šírku tabuľky a
aj wrapped bude na celú šírku. A upraví sa aj grafika rátam aj s možnosťou štatistického panelu hore a jeho zobrazovanie neustále,
ale bude to ako ďalší skin nech si môžete vybrať.
Len to nechcite za týždeň už chodím do práce mať doma normálny net je to už dávno hotové, ale skor sa mi to preklopiť nepodarilo.

Práve mi kolegiňa povedala že vyzerám ako po fláme a na žiadnom som nebol.  Nechajte ma vydýchať
tak sa vyjadrujte, ale chcem aby fórum bolo súčasťou systému takže hlasovanie bude aj tak viac menej informačné, ale možnosť vyjadriť sa treba.

1.možnosť
http://gitaristi.sk/index.php?option=com_smf&Itemid=72
2.možnosť
http://forum.gitaristi.sk

 Zdravíčko

prosím adminov nevypínať wrapped nech sa majú možnosť vyjadriť viacerí
« Posledná zmena: 04. Január , 2007, 14:54:44 od guitman » Zaznamenané

tatko fóra
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 04. Január , 2007, 14:45:50 »

Nie je to zlé, keď sa doriešia chybička krásy, bude to fajn. Ale v podstate je mi to jedno.

Skús dať  preč tých 10 posledných, lebo ako som písal, v tejto podobe mi pripadajú zbytočné, keď sa nezobrazujú bubliny s obsahom správ. Radšej by som tam dal odkaz na posledné príspevky: http://forum.gitaristi.sk/index.php?action=recent
Teraz si čítam posledné správy iba cez ne.
Alebo ich daj aspoň menším písmom, ale odkaz na posledné príspevky tam v každom prípade daj.

Vymaž z horných odkazov zbytočné a nechaj tam napr len uvod,forum,články. Ostatné odkazy sú na fóre v nižšej hlavičke.
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #2 kedy: 04. Január , 2007, 14:52:29 »

mne viac sedi to co mame teraz :) Fuuha zíram
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 04. Január , 2007, 14:54:08 »

Samozrejme ak by to bolo v tomto môde čo na 90% bude nastaví sa všetko čo treba a vyhodí nepotrebné odhlasovať sa tiež nik nepotrebuje len nájsť kde to všetko je v kóde a postarať sa aby to aktualizácia nepobabrala.
 Na zdravie!
Zaznamenané

tatko fóra
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 05. Január , 2007, 00:23:15 »

Som za integrovany, ked sa vyriesia problemy. A nie je to len sirka tabulky. Pismenka su mensie, linky ako "Citacia Zmenit Odstanit" maju inu, hnusnejsiu farbu a Opera to zobrazuje s vacsim poctom chyb, mnohe veci centruje na stred.
Zaznamenané

guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 05. Január , 2007, 12:42:10 »

No ved áno ono to berie štýly z joomly a robí kraviny to sa ale bude dať nastaviť samozrejme kompaktne pre všetky browsery.
Vo Firefoxe to tiež robí hlúposti
Zaznamenané

tatko fóra
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 05. Január , 2007, 19:21:16 »

Hlavne to neprehadzuj, kým to neprestane robiť problémy a bude to dobre aj vyzerať. Žmurk
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 26 otázok.