Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 01:55:19
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: On Board Music Bratislava  (Prečítané 28033 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
alain_caron
nováčik
*
Príspevkov: 29


On Board Music Rožňavská 1


WWW
« Odpoveď #60 kedy: 10. Jún , 2008, 15:46:13 »

Ahoj Alain Caron.

Mate momentalne Oktavu 319 ?
Ahoj. Máme mic   OKTAVA MK - 319 BL. To by mal byť on. A len pre poriadok...otázky tohto typu je lepšie adresovať na   shop@on-board.sk   hlavne kvôli tomu, že dostaneš odpoveď podstatne rýchlejšie   Žmurk
Zaznamenané

ON-BOARD MUSIC
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #61 kedy: 22. August , 2008, 11:15:13 »

On-Board:

Čafte šeci. V pondelok 25.08.2008 v predajni hudobných nástrojov ON BOARD MUSIC na Rožňavskej 1 bude prezentácia zameraná na basgitary SIVČÁK, basové aparáty MARK BASS a basgitarový multiefekt BOSS GT-10B. Prezentáciu bude viesť Tomáš Singhofer a nápomocnú ruku pri predvádzaní podajú: gitara - MILAN MEDEK a bicie EMIL FRÁTRIK. Mimo scenára: účasť nám potvrdil aj Juraj Griglák a iní ...tak ak hviezdy budú naklonené, bude veľa muziky. Celé sa to začína o 18:30 a forma prezentácie bude asi taká, že popredvádzam, povysvetľujem, poukazujem pár drobností, potom bude nasledovať zvuková ukážka v rámci kapely, ktorá bude formou jamky a následne si každý bude môcť poskúšať, zajamovať a bude samozrejme prebiehať neviazaná zábavička. Hlavná myšlienka prezentácie je sretnúť sa, zahrať si, niečo sa dozvedieť a hlavne sa zabaviť. Samozrejme nebude chýbať free pivečko, kávička, minerálka a dobrá nálada. Pre to vás všetkých srdečne pozývame a radi vás tu uvidíme. Akcia je síce zameraná na basgitaristov, ale keďže bude aj jamka, tak radi uvidíme aj gitaristov a bubeníkov. Dúfam, že sa nás tu stretne čo najviac a veľmi sa tešíme na stretnutie. SEE YOU
« Posledná zmena: 22. August , 2008, 12:43:01 od Pitu » Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #62 kedy: 22. August , 2008, 12:05:11 »

teraz si to Pitu domotal, teraz to si budu mysliet, ze si niekto iny  ha ha ha
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #63 kedy: 22. August , 2008, 12:42:29 »

teraz si to Pitu domotal, teraz to si budu mysliet, ze si niekto iny  ha ha ha

 :)   už je to napravené. Žmurk
Zaznamenané

Zuzka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 542



« Odpoveď #64 kedy: 25. September , 2008, 11:55:40 »

Prosim, mate u vas aj Ernie Ball RPS? Konkretne by som chcela hybridy 9/10.
Zaznamenané

Suit up! I'ts gonna be legendary.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #65 kedy: 26. September , 2008, 13:30:12 »

sry ale mate asi najhorsi web co som videl. chcem si pozriet kable a struny elixir a mozem si ich nakreslit na stenu akurat tak.. zle zle zle. vyhladavanie nula bodov, v kategorii gitarove prislusenstvo nie je vobec nic, tak isto ani struny/spotrebny tovar neobsahuju ziadny artikel.. odporucam updatenut veci raz za pol roka az rok, ak uz vobec.. hlavne ze reklamu na PRS si tam date.. :D zabavna firma.. odporucam zmenit nazov: ON BOARD - Vitajte na palube potapajucej sa lode.
« Posledná zmena: 26. September , 2008, 13:32:48 od kaolko » Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #66 kedy: 26. September , 2008, 13:33:38 »

sry ale mate asi najhorsi web co som videl. chcem si pozriet kable a struny elixir a mozem si ich nakreslit na stenu akurat tak.. zle zle zle. vyhladavanie nula bodov, v kategorii gitarove prislusenstvo nie je vobec nic, tak isto ani struny/spotrebny tovar neobsahuju ziadny artikel.. odporucam updatenut veci raz za pol roka az rok, ak uz vobec.. hlavne ze reklamu na PRS si tam date.. :D zabavna firma

choď pozrieť priamo do obchodu, majú aj struny Elixir, aj rôzne gitarové príslušenstvo, aj fajn gitary..
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #67 kedy: 26. September , 2008, 13:37:14 »

choď pozrieť priamo do obchodu, majú aj struny Elixir, aj rôzne gitarové príslušenstvo, aj fajn gitary..

casovo som uplne vytazeny, cize potrebujem si v klude aspon v praci najst veci na nete, ci su dostupne, pripadne si dopredu najst kategorie tychto zalezitosti a pod. :D sme v 21. storoci, preboha.. kazda druha takato spolocnost uz tam ma minimalne zobrazenie dostupnosti v style: na sklade ano/nie :D Pitu, vdaka, ide len o to ze na Roznavsku sa mi nechce trepat s tym ze neviem dopredu co tam najdem na predajni :D
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #68 kedy: 26. September , 2008, 13:53:39 »

casovo som uplne vytazeny, cize potrebujem si v klude aspon v praci najst veci na nete, ci su dostupne, pripadne si dopredu najst kategorie tychto zalezitosti a pod. :D sme v 21. storoci, preboha.. kazda druha takato spolocnost uz tam ma minimalne zobrazenie dostupnosti v style: na sklade ano/nie :D Pitu, vdaka, ide len o to ze na Roznavsku sa mi nechce trepat s tym ze neviem dopredu co tam najdem na predajni :D

ok, v pohode. Ale je to správna pripomienka pre predajňu, kam vždy rád zájdem.. Žmurk
Zaznamenané

Zuzka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 542



« Odpoveď #69 kedy: 26. September , 2008, 13:54:43 »

Suhlasim Kaolko!
Zaznamenané

Suit up! I'ts gonna be legendary.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #70 kedy: 26. September , 2008, 14:04:36 »

taktiez chcem podotknut, ze funkcia 'ukaz priatelovi' (este by mala prist otazka ci mu chcem ukazat a za kolko) nema absolutne ziaden vyznam, kedze ceny su vyssie ako u konkurencie a ten priestor sa da vyplnit aj lepsie, napr strucnym popisom (ktory sa zobrazi az clovek na produkt klikne..dal by som si viac prace spravit trocha podrobnejsi popis alebo aspon nieco)..cize.. ak teraz ukazem priatelovi, vzivote tam nepojde..
Zaznamenané

Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #71 kedy: 26. September , 2008, 14:22:53 »

Kaolko: Onboard nema internetovy obchod, predpokladam ze to je dovod preco nemaju na stranke kazdu prkotinu. Podla teba co je lepsie, internetovy obchod ktory ponuka tovar za super ceny na internete, ale realne nema pomaly ziaden tovar skladom (bezna prax u nas), alebo kamenny obchod kde tovar realne je, akurat nie je na stranke?
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #72 kedy: 26. September , 2008, 18:32:29 »

Kaolko: Onboard nema internetovy obchod, predpokladam ze to je dovod preco nemaju na stranke kazdu prkotinu. Podla teba co je lepsie, internetovy obchod ktory ponuka tovar za super ceny na internete, ale realne nema pomaly ziaden tovar skladom (bezna prax u nas), alebo kamenny obchod kde tovar realne je, akurat nie je na stranke?

ja napriklad najradsej chodim do obchodov, ktore maju aj internetovy obchod, aj siroku ponuku v predajni a vela tovaru skladom. Na zdravie!
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #73 kedy: 26. September , 2008, 18:33:54 »

ja napriklad najradsej chodim do obchodov, ktore maju aj internetovy obchod, aj siroku ponuku v predajni a vela tovaru skladom. Na zdravie!
tak to je najidealnejsia kombinacia
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #74 kedy: 04. November , 2008, 10:33:00 »

Myslim si ze slovo najidealnejsie tak isto ako najoptimalnejsie neexistuje. Lebo uz slovo ideálne a optimálne je superlatív.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.082 sekund, 22 otázok.