Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 06:58:57
Strán: 1 ... 4 5 [6] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: On Board Music Bratislava  (Prečítané 28035 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
alain_caron
nováčik
*
Príspevkov: 29


On Board Music Rožňavská 1


WWW
« Odpoveď #75 kedy: 05. November , 2008, 14:05:35 »

sry ale mate asi najhorsi web co som videl. chcem si pozriet kable a struny elixir a mozem si ich nakreslit na stenu akurat tak.. zle zle zle. vyhladavanie nula bodov, v kategorii gitarove prislusenstvo nie je vobec nic, tak isto ani struny/spotrebny tovar neobsahuju ziadny artikel.. odporucam updatenut veci raz za pol roka az rok, ak uz vobec.. hlavne ze reklamu na PRS si tam date.. :D zabavna firma.. odporucam zmenit nazov: ON BOARD - Vitajte na palube potapajucej sa lode.


na webe riesime v prvom rade prioritne veci a pracuje sa na nom neustale. chyba vyhladavaca nenastala u nas. PRS sme samozrejme na stranku dali hned, pretoze sme jediny obchod v Bratislave, ktory ich ma a ktory ich ma takmer vsetky. gitarove prislusenstvo sa na web urcite dostane, ale neviem kedy. nieje nas tu dvadsat, tak sa v prvom rade starame o zakaznikov. a poznamky o potapajucej sa lodi pokladam za trosku nezmyselne a nevidim dovod, preco je portebne ociernovat meno predajne, ktora sa snazi robit pre muzikantov maximum.
Zaznamenané

ON-BOARD MUSIC
traffic_juzz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 157


« Odpoveď #76 kedy: 24. August , 2009, 15:05:38 »

rad by som sa spytal..ta gitara na fotkach z prezentacia na stranke je sebanova vlastna, alebo zapozicana? popr. co je to za model..vdaka..!  :)
Zaznamenané
cutaj
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 175


« Odpoveď #77 kedy: 16. Marec , 2010, 20:32:23 »

No bol som pozriet v predajni ON BOARD  - Bratislava a vsimol som si ze maju cerstvo nove nastroje od sivcaka , vraj ich bol  nedavno vymenit  ,, taka zelena basa je skvost "" hned mi tahalo oci  :)  aj ostatne .....
Zaznamenané
cutaj
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 175


« Odpoveď #78 kedy: 17. Marec , 2010, 10:28:13 »

ne ,ne su tam vsetko nove aj zelena je nova ...  :),, 
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #79 kedy: 17. Marec , 2010, 11:24:12 »

a hra?

tie co tam boli povodne mi moc do paprc nesadli, tusim opacim znova  :)
Zaznamenané

o-yep sro
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #80 kedy: 03. Február , 2012, 12:34:38 »

Dlho som sem nič nedal, tak pri príležitosti noviniek od PRS čo máme v predajni sem dám linku:

http://www.on-board.sk/produkty-23.aspx?productsalerts=2&manufactr=24&productsfilter=1

Popozerajte stránku, alebo najlepšie aj do obchodu čo je nové 

Tí čo chodíte na fasabuk, tak lajknite prosím:
http://www.facebook.com/pages/Hudobn%C3%A9-n%C3%A1stroje-On-Board/209310189085221
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Strán: 1 ... 4 5 [6] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.078 sekund, 22 otázok.