Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 23:55:14
Strán: 1 ... 4 5 [6] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Komplet South Park  (Prečítané 18255 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
vid
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 141


« Odpoveď #75 kedy: 28. Október , 2007, 03:29:56 »

este som k tomu pohladal aj nejake vyjadrenia Gilliama:

Sharing the honours with Springfield's first family in Gilliam's 'great highlights of TV animation' is Trey Parker's South Park, which he described as, "not as smart or slick as The Simpsons, but much more dangerous - they've no fear. I met the guys at the Aspen Comedy Festival when South Park had really just got going and loved the fact that they were two guys just moving bits of paper around. Now of course it's done by 90 people out in South East Asia and all the shadows are put in by computer to make it look like bad cut-outs! The great triumph of course was the 90-minute film (Bigger, Longer & Uncut, 1999) which I was absolutely convinced they couldn't pull off and they did. It was extraordinary; the songs made it work... outrageous shit, it was great!

I'm actually very pleased that South Park are doing as well as they have, because I think they're closer to us than most others in their pure offensive manner.

 Beeee
Zaznamenané
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #76 kedy: 28. Október , 2007, 10:55:41 »

monty python filmy, monty python's flying circus, IT crowd, Black Books, Red Dwarf, Frasier, Simpsons, South Park  Na zdravie!  Na zdravie!
.
podla mna je south park v pohode, ci je precenovany neviem ani ma to velmi netrapi, nezvyknem si citat hodnotenia pred tym ako si nieco pozriem..to si dokazem spravit aj sam, isteze to je pomerne plytky a vulgarny humor, ale absurdnosti tam je na jeden diel neskutocne vela a preto ho mam rad. Monty Python to nie je ale preco nie ked mam naladu si pozriet nieco jednoduchsie. Myslim ze ulohu nenarocneho odreagovania to splna velmi dobre.
.
k step by step sa radsej nevyjadrujem:D..nechapem ze som ten serial mohol niekedy mat rad, ale tak...vyviijame sa  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele
co taky odpadlik? poznate?  Bavím sa skvele podla mna je to kral sitcomov, co scena to vrchol umenia  Na zdravie!  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #77 kedy: 28. Október , 2007, 10:59:45 »

co taky odpadlik? poznate?  Bavím sa skvele podla mna je to kral sitcomov, co scena to vrchol umenia  Na zdravie!  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele

Lorenzo Lamas ? Sitcom ? Takto som sa na to este nepozeral. Skusim, mozno z toho nejake caro vyleze.
Zaznamenané
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #78 kedy: 28. Október , 2007, 11:20:13 »

no..ono to nie je vylozene pisane ako sitcom..ale skus to, z toho vylezu take kuzla.. Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
(ok, ono to je iba strasne debilny serial na styl walker texas ranger, ale prave na tom sa da strasne zabavit, ked si das do kontrastu to ako to ma zrejme seriozne vyzniet a ako to nakoniec cele vyznie:D )
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #79 kedy: 28. Október , 2007, 11:28:15 »

Odpadlik je super.  ha ha ha
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #80 kedy: 28. Október , 2007, 11:49:10 »

keby mal tu motorku hovoriacu a ja som mal 12 rokov, asi by som to zral jak hovado.
Zaznamenané
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #81 kedy: 28. Október , 2007, 11:58:33 »

musia ti stacit jeho vejuce vlasy vo vetre  Bavím sa skvele
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #82 kedy: 28. Október , 2007, 22:23:35 »

ja by som len chcel podotknut, ze vid rastisa argumentacne totalne znicil. to sa tu casto nevidi  Bravooo Bravooo Bravooo  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
vid
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 141


« Odpoveď #83 kedy: 28. Október , 2007, 22:46:29 »

jj, uz sa chystam na ban, tesilo ma, dlho som tu s vami nepobudol  Zdravíčko  Je mi do plaču
Žmurk

PS: ale sak on mi to vrati ked bude tema suvisiaca s hranim...
Zaznamenané
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #84 kedy: 28. Október , 2007, 22:51:33 »

ostanes navzdy v nasich srdciach!  Bravooo  Bravooo  Bravooo  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #85 kedy: 28. Október , 2007, 23:07:54 »

ja by som len chcel podotknut, ze vid rastisa argumentacne totalne znicil. to sa tu casto nevidi  Bravooo Bravooo Bravooo  Bavím sa skvele

rastis ma na vec svoju nazor. uvedene texty necital lebo

po a: anglictina je pre neho podradny jazyk, ktory sa berie na vedomie len ked nie je vyhnutia

po be: je ignorant, ktory si mele svoje a nejake pastnute texty si nevsima

po ce: po a + po be

po de: ako znalec vsetkeho Monty Python, vsetkej Cleesovej tvorby, vsetkej Gilliamovej tvorby, Palinovej tvorby jednoducho akekolvek spolocne crty so South Park odmietam. ze typci sami seba povazuju za cosi podobne je ich vec. mna nepresvedcia ani ked spravia tribute na celeho Briana. a co to ? Gilliam ich vychvalil ? nebol nahuleny ?
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #86 kedy: 29. Október , 2007, 23:04:41 »

po be: je ignorant, ktory si mele svoje

no ale aspon vies diskutovat  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #87 kedy: 01. November , 2007, 18:29:00 »

... z hranych je pecka Cerveny trpaslik...

moj clovek Som frajer

tiez sa mi zda porovnavat Monty Pythona s South Parkom trosku divne. Nemam proti SP nic, ale na MP sa nechyta ani v najmensom. Obidve maju spolocnu vlastnost a to suchy humor, ale u MP mi to pride viac prirodzenejsie asi preto, ze sa jedna o klasicky suchy anglicky humor.
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Strán: 1 ... 4 5 [6] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.048 sekund, 23 otázok.