Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 07:52:32
Strán: 1 2 [Všetko] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: IF Music - Nove hudobniny v BB  (Prečítané 12440 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kewin
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 181


« kedy: 11. August , 2007, 09:27:56 »

no dneska som bol v novych hudobninach v BB a co nevidim... Epiphone SG ale s krkom zarovno s telom... ktovie ci sa take robili aj Gibsony... Huh!

troska OT
kde su nove hudobniny v BB ?
ja viem len o tich malych co sa volaju big music shop ci ako :)
« Posledná zmena: 11. August , 2007, 22:17:50 od Martinlm » Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1 kedy: 11. August , 2007, 11:19:20 »

troska OT
kde su nove hudobniny v BB ?
ja viem len o tich malych co sa volaju big music shop ci ako :)

tak este jedny su na dolnej ze Total Music ale tie nove co som mal na mysli su v tej brane ako pizzeria alba tam vzadu...IF music... ma to tam taky v pohode chlapik hned som sa s nim pustil do reci... asi tam aj byva a zbiera stare gitary a zosiky... videl som mu tam VOX AC15 nejaky stary marshall pravdepodobne JTM45 kombo a Gibson ES335 z roku tusim 1973 s Bigsby tremolom... mimochodom ta mala tiez krk zarovno s telom... oplati sa tam ist pozriet  Žmurk
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #2 kedy: 11. August , 2007, 11:22:23 »

a Gibson ES335 z roku tusim 1973 s Bigsby tremolom

Cena? Vies mi dat kontakt?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« Odpoveď #3 kedy: 11. August , 2007, 12:06:46 »

nevedeli by ste mi napisat nejke adresy dobrych hudobnin v BB,popripade pri com sa nachadzaju /trochu to tam poznam-irish,ponorka... Beeee /. idem tam v pondelok tak by som nieco pokukal.
Zaznamenané

I hate commercion
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #4 kedy: 11. August , 2007, 17:33:07 »

Cena? Vies mi dat kontakt?

jaj zabudol som napisat ze tie veci su jeho a ze ich tam len vystavuje ale nepredava  Smútim teda iba tieto raritky...ale je to podobny typ ako ty  Som frajer mozno by ti ale nejake veci vedel zohnat... mozem sa ho spytat ked tam budem najblizsie... chcel by som totiz trosku poskusat aspon tie zosiky  Na zdravie!
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #5 kedy: 11. August , 2007, 17:56:32 »

nevedeli by ste mi napisat nejke adresy dobrych hudobnin v BB,popripade pri com sa nachadzaju /trochu to tam poznam-irish,ponorka... Beeee /. idem tam v pondelok tak by som nieco pokukal.

jedny hudobniny su na dolnej cislo neviem ale ak pojdes od namestia dole k europe tak po lavo maju cedulu "TOTAL MUSIC" a su v jednej brane... ale jedny z najlepsich su "BIG MUSIC" ked ides smerom od hodinovej veze na namesti k trznici hned vedla cirkevnej skoly... maju taku zelenu cedulu... predavaju tam hlavne gitary vintage ale maju dobry vyber strun a hlavne jednaju so zakaznikom ako sa na ludi slusi a patri... a maju tam aj napisane ze su najlacnejsi v meste ale ci naozaj su to neviem... nas basak od nich pred par dnami kupil basove kombo Ashdown a v pohode mu ho dovolili(samozrejme so zalohou) zobrat do skusobne na skusku a oskusat s kapelou...
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 11. August , 2007, 18:29:02 »

Takze su alebo nie su nejake nove hudobniny v BB? Ako sa volaju? Nech sa tato tema uvedie na pravu mieru.
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #7 kedy: 11. August , 2007, 21:31:10 »

Takze su alebo nie su nejake nove hudobniny v BB? Ako sa volaju? Nech sa tato tema uvedie na pravu mieru.

ano su... Pri pizzerii Alba nedavno otvorili IF Music... vrele odporucam... prijemne jednanie, sice dost maly vyber ale hadam sa zlepsia  Som frajer
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #8 kedy: 12. August , 2007, 15:46:15 »

videl som mu tam VOX AC15 nejaky stary marshall pravdepodobne JTM45 kombo a Gibson ES335 z roku tusim 1973 s Bigsby tremolom...

este si zabudol na fender deluxe reverb  Popiskujem si
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #9 kedy: 13. August , 2007, 08:52:12 »

este si zabudol na fender deluxe reverb  Popiskujem si

ale ten nieje jeho ani ho tam vtedy uz nemal lebo ten fender si tam bol len vyskusat vlado(kamarat) lebo mal odfajcene repro... mimochodom je to Fender deluxe reverb z roku okolo 1964 a vlado ho nasiel len tak pohodeny na smetisku v rakusku  Som frajer
Zaznamenané
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #10 kedy: 13. August , 2007, 09:17:25 »

... roku okolo 1964 a vlado ho nasiel len tak pohodeny na smetisku v rakusku  Som frajer
Asi sa oplati prehladavat rakuske smetiska ....
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #11 kedy: 13. August , 2007, 18:22:50 »

mimochodom je to Fender deluxe reverb z roku okolo 1964 a vlado ho nasiel len tak pohodeny na smetisku v rakusku  Som frajer
Ahaa, tak to bol ten slavny Fender :)
Zaznamenané
cort
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 155



« Odpoveď #12 kedy: 16. August , 2007, 20:03:47 »

Ešte sú veľmi dobré hudobniny  na uhlisko volajú sa Allegro.Ja chodím nakupovať len tam,elbo tam mi vždy dali najlepšiu cenu.Teraz najnovšie majú aj klubové zľavy (do klubu nie je problém sa prihlásiť).IF music sú nové veru hej.IF je podľa mena majiteľa.Vie zohnať veľa dobrých vecí a za dobrú cenu.Inak je aj výborný zvukár.Takisto v Big music sa dajú zohnať super veci.Tam poznám ťiež majiteľa.Iba v total music nepoznám majiteľa....len predávajúcich.
Zaznamenané
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #13 kedy: 26. August , 2007, 12:41:12 »

mne majitel IF musicu povedal, ze mi vie zohnat v podstate hocico a urobit najlepsiu cenu na Slovensku, a ze ak nieco najdem inde lacnejsie, tak zide aj on s cenou, ma dobry pristup  Na zdravie!
Zaznamenané
cort
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 155



« Odpoveď #14 kedy: 26. August , 2007, 13:28:42 »

hej vie spravit cenu,ale vraj ma v celku vyssie ceny ako inde.(este som tam nebol) Teda myslim predajne...kym s nim daco nezjednas tak nic nebude.
Zaznamenané
kewin
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 181


« Odpoveď #15 kedy: 26. August , 2007, 17:02:12 »

hmm ja som tam bol asi pred dvoma tyzdnami ceny boli si myslim dost dobre, neviem museli by sme porovnat tie vybrane produkty co mal on na predajni s cenami inde, ja som pozeral pre kamosa nejake lacne akustikyi a tam mal nashville za 2300(alebo 3200) bol som aj v zvysnych dvoch hudobninach v jednych mi ponukol daky sx za 3499 v druhych jendeho fendera 5200 asi a nejakeho stagga a ten nashville sa mi pacil najviac, jednoducha za tu cenu spravila gitarka dojem
Zaznamenané
cort
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 155



« Odpoveď #16 kedy: 26. August , 2007, 17:08:28 »

nevravím že nevie spraviť cenu.On vie spraviť cenu a fakt jednu z najlepších.Má dobré kontakty a je seriózny.Inak je to uhol pohladu a porovnavanie tych istych produktov.a este sa mi aj paci ako hra na gitare.hh
Zaznamenané
Strán: 1 2 [Všetko] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.049 sekund, 22 otázok.