Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 17:45:05
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Al Di Meola | PKO 14.8.2007  (Prečítané 10550 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 20. August , 2007, 09:30:33 »

mam taky pocit,ze Pitu sa tu snazi niekoho zbalit.. ha ha ha

Ale kuš..   Som len zvedavý.. Žmurk
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #16 kedy: 20. August , 2007, 11:34:27 »

Ale kuš..   Som len zvedavý.. Žmurk

vzdy to takto zacina  Popiskujem si
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 20. August , 2007, 13:04:51 »

ked uz tu vsetci pisu posieracie prispevky, napisem si svoje: koncert bol priemerny, na velke meno velkeho ala, povedal by som, az nic moc. doprovodny gitarista mal nejaku strunu-dve rozladenu, co by som od takehoto kalibru muzikantov naozaj necakal. skladby boli navzajom velmi podobne, sposob hry sa v nic vobec nijak nelisil a vacsinou bol naozaj uspavankovy. tiez som poznal iba mediterranean sundance, ale imho bol zahraty dost chciplo. ta skladba nemala gule vobec.
dalej ma prekvapilo, ze hral meola na spanielke a s vadimom sme sa zhodli, ze dost casto hral bez tonu, a nie uplne zriedka aj necisto. ocividne mu ten nastroj nesedel a nevedel z neho dostat tolko, co z ovationu. cize bottomline : koncert za tie prachy vobec nestal, i ked zabity cas to tiez nebol.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #18 kedy: 21. August , 2007, 07:22:39 »

ked uz tu vsetci pisu posieracie prispevky, napisem si svoje: koncert bol priemerny, na velke meno velkeho ala, povedal by som, az nic moc. doprovodny gitarista mal nejaku strunu-dve rozladenu, co by som od takehoto kalibru muzikantov naozaj necakal. skladby boli navzajom velmi podobne, sposob hry sa v nic vobec nijak nelisil a vacsinou bol naozaj uspavankovy. tiez som poznal iba mediterranean sundance, ale imho bol zahraty dost chciplo. ta skladba nemala gule vobec.
dalej ma prekvapilo, ze hral meola na spanielke a s vadimom sme sa zhodli, ze dost casto hral bez tonu, a nie uplne zriedka aj necisto. ocividne mu ten nastroj nesedel a nevedel z neho dostat tolko, co z ovationu. cize bottomline : koncert za tie prachy vobec nestal, i ked zabity cas to tiez nebol.

uf! tomu hovorim byt na dvoch roznych koncertoch...  ha ha ha  ok, rozladeny bol meola - aj to len v poslednej skladbe (pri predoslych sa vzdy doladili, ked boli trosku mimo) ale to sa predsa stava, su to ludia s akustickymi nastrojmi a ked sa hra na gitaru tak energicky, tak sa rozladi. (sme si nejak zvykli my rockeri na tie zamky, nie?) skladby boli navzajom velmi podobne? mne sa tak javia japonci... a nie je to pravda :-). si proste europan vystaveny latinskoamerickej hudbe, chce to trochu sa odosobnit ! meola hral bez tonu? sala pko dva krat stala a tlieskala...  Na zdravie!
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #19 kedy: 21. August , 2007, 09:29:40 »

Meola sa mi páčil, aj keď práve on bol trochu pod tónom semtam, ale tón mal pekný a hral naozaj vkusne a s citom..

Skladby boli pre mňa super, mám takúto muzičku naozaj rád, veľmi fajn počúvanie.
Zaznamenané

marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #20 kedy: 22. August , 2007, 12:38:25 »

ked uz tu vsetci pisu posieracie prispevky, napisem si svoje: koncert bol priemerny, na velke meno velkeho ala, povedal by som, az nic moc. doprovodny gitarista mal nejaku strunu-dve rozladenu, co by som od takehoto kalibru muzikantov naozaj necakal. skladby boli navzajom velmi podobne, sposob hry sa v nic vobec nijak nelisil a vacsinou bol naozaj uspavankovy. tiez som poznal iba mediterranean sundance, ale imho bol zahraty dost chciplo. ta skladba nemala gule vobec.
dalej ma prekvapilo, ze hral meola na spanielke a s vadimom sme sa zhodli, ze dost casto hral bez tonu, a nie uplne zriedka aj necisto. ocividne mu ten nastroj nesedel a nevedel z neho dostat tolko, co z ovationu. cize bottomline : koncert za tie prachy vobec nestal, i ked zabity cas to tiez nebol.

ja si myslím, že koncert bol skvelý, to rozladenie, vždy sa doladili, ...úvod bol trošku s chybičkami, ale bolo to fajn. vyhodené peniaze, určite nie, uspávankový?-nebol to rock, bola to meditácia, mne osobne by sedela viac iná zostava, ten akordeón ako nástroj nemám rád, ale keď ho tam chceli, bol tam a ono se to vsáklo...
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #21 kedy: 08. September , 2007, 16:49:53 »

Ja som cakal viac. Aj ked nie som Meola, dovolim si par slov. Poznam jeho tvorbu asi tak na 90%.Nebol to ten dobry Al, co poznam. Je pravda, ze nie vzdy su vianoce a mal som pocit, ze sa tato formacia este len zohravala, pred poriadnymi koncertami mimo byvaleho soc. bloku. Jasne, ze keby takto hrala vacsina slov. gitaristov, tak klobuk dole, ale poznam Meolu aj uplne v inej kondicii. To ze skladby boli tazke a simpatizantom tohoto stylu prijemne, je fakt. Ale co sa tyka tonu a spiny v jeho bozskych rukach to je to, co ma zarazilo. Na zaciatku to akceptujem u kazdeho umelca, ze sa treba zohriat, ale ked to trva dlho, to ma nebavy. Usiel som asi v polovicke koncertu, lebo ma styl nebavil a nedostal som tu klasicku Meolovsku poucku, na ktoru som sa tesil.
A este jedno AKORDEON je OMYL HUDBY, FUUUUUUUUJ Si píš!!!! Radsej hreben z hajzlakom  Bavím sa skvele
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #22 kedy: 08. September , 2007, 17:33:20 »

A este jedno AKORDEON je OMYL HUDBY, FUUUUUUUUJ Si píš!!!! Radsej hreben z hajzlakom  Bavím sa skvele

Ty rock&rollový buran..   ha ha ha
Zaznamenané

yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #23 kedy: 10. September , 2007, 07:47:16 »

netreba pocuvat akordeon, ale muzikanta co ho drzi v ruke... :-)
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #24 kedy: 10. September , 2007, 21:05:05 »

netreba pocuvat akordeon, ale muzikanta co ho drzi v ruke... :-)
Tak teraz nech som rozmyslal ako som rozmyslal........neprisiel som na ziadny ani filozoficky vyznam tejto vety    ha ha ha
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #25 kedy: 11. September , 2007, 07:39:35 »

:-) mal som na mysli nieco podobne tomu, ako ked sa zvykne hovorit "zvuk je v rukach, nie v gitare (aparate)..." :-)

inymi slovami, ci spievas, hras na odpadkovy kos alebo, gitaru za 500 000, podstatne je, co je v tebe. ked si taky dobry ako tom waits, nevadi ze mas rozladene piano a spievas "falosne", som presvedceny, ze petrucci by nas seckych ohromil i s polorozpadnutou jolanou studio a mna (nebojim sa povedat genialny) akordeonista z meolovej kapely presvedcil, bez ohladu ze hral na "odsudeny" :-) akordeon... skor ako to, ci mam ci nemam rad akordeon som vnimal uple neuveritelne plynulu stavbu melodii a dokonca uplne sialene unisona, ktore si so svojim nastrojom vyspieval... znovu raz som zasol, co dokazu niektori ludia dostat z na prvy pohlad pre rockera (ktorym teda rozhodne tiez prevazne som:) "nezaujimaveho" nastroja.

cize rozhodne mi akordeon v rukach takehoto Majstra, nenarusal ten vyborny koncert. tak len tak asi... uz je to jasne, nie ?  :)
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #26 kedy: 11. September , 2007, 08:20:03 »

cize rozhodne mi akordeon v rukach takehoto Majstra, nenarusal ten vyborny koncert. tak len tak asi... uz je to jasne, nie ?  :)


Mal som podobné pocity, ten akordeón spieval celý koncert.  Zdravíčko
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #27 kedy: 11. September , 2007, 15:39:15 »

cize rozhodne mi akordeon v rukach takehoto Majstra, nenarusal ten vyborny koncert. tak len tak asi... uz je to jasne, nie ?  :)

ani mne nie a to tiez nemam rad velmi akordeon
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #28 kedy: 14. Október , 2007, 21:23:12 »

Typicke. Vadim tam napisal vyse 6 riadkov k diMeolovi, o ktorom bol koncert a vsetci sa chytili toho posledneho provokaterskeho riadku o akordeonistovi...  ?§!.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #29 kedy: 15. Október , 2007, 01:06:15 »

Typicke. Vadim tam napisal vyse 6 riadkov k diMeolovi, o ktorom bol koncert a vsetci sa chytili toho posledneho provokaterskeho riadku o akordeonistovi...  ?§!.

Vadim napísal, že chcel poučku od Al di Meolu, akého ho pozná. Ja som prišiel na fajn muziku, ktorú som dostal..
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 22 otázok.