Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. September , 2024, 18:38:36
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 47 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Nova generacia PODa - POD X3 a POD X3 Live  (Prečítané 154098 krát)
0 užívateľov a 14 Hostí prehliada túto tému.
predator
Hosť
« Odpoveď #90 kedy: 01. Marec , 2009, 12:46:46 »

A aj ten Vox je v pohode -

http://www.music-store.cz/testy2.asp?ID=1027

nakoniec, trebárs Gerstner z Hellowenu používa 100W Valvetronics ako svoj pódiový aparát.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #91 kedy: 01. Marec , 2009, 12:47:08 »

Ja sa bavim o X3, ktora je fakt vynikajuca. NAJDOLEZITEJSOU Si píš!!! sucastou X3 MUSI byt GITARA Si píš!!! Inak to cele stoji za prd. A taktiez sa s tym treba trosku pohrat. Je tam mnozstvo nastaveni, dokonca aj parametricky EQ, cize aj to robi svoje.
Velmi slusne zvuky.
Zaznamenané

jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #92 kedy: 01. Marec , 2009, 12:48:02 »

Ľudia, kašlite na tie Line6 simulácie - tie sa dajú zmysluplne použiť tak v barovej kapele pri podklade zo sekvenceru, alebo pri nahrávaní, kde má človek čas na jemnú laboratórnu prácu s korekciami a hlasitosťou, ale pri reálnych bicích a reálnej base sa to stráca hlasitosťou aj konkrétnosťou. Žiaden POD nenahradí dobré lampové skreslenie, to sa proste nedá a na to ani nie je určený.

Snáď tu by sa našli dve výnimky simulácií dobre použiteľné na live akcie - Tech21 SansAmp a Vox Valve Reactor, ale v oboch prípadoch sa jedná o analógový základ simulácie.

hral si na PODe X3,ked toto hovoris? Vypocuj si tu skladbu,co sem dal nedavno yesfan, vyborna skladba a aj velmi slusny zvuk podla mna /lepsi, ako mnohe zive nahravky,co som pocul na tomto fore/ a pokial viem, vsetky gitary a mozno aj basa isla cez POD X3. Ja som na tom aj u neho hral a bol som s tym velmi spokojny. Byvam v panelaku, nemozem mat v izbe 100W hlavu a 4x12 box, chapes bracho?  Na zdravie! :)
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #93 kedy: 01. Marec , 2009, 12:48:19 »

Ouououououuuuuuuu Predator.
Velmi rychlo si to zabalil a rozbehol sa...  :)

Nechal som H4 v skusobni. Ak mi take skreslenie spravis na beznom ampe, tak predam uplne vsetko a kupim si ten amp.
Posnazim sa sem cim skor dat tu ukazku tej mojej Schectery a PODx3. Je to nehorazne dobry zvuk, ktory sme spolu s Musicman1411 nastavili.

ako ste mali zapojene X3? vyuzivali ste z toho len skreslenie, alebo efekty, alebo ako?
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #94 kedy: 01. Marec , 2009, 12:49:37 »

hra mu to dobre na tom čude to nahral???tak si kupim hned dve keby som jedno narvany stratil Na zdravie!
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #95 kedy: 01. Marec , 2009, 12:49:42 »

ako ste mali zapojene X3? vyuzivali ste z toho len skreslenie, alebo efekty, alebo ako?
Mal som to v slucke JSX, kde ten zvuk bol dynamickejsi. Potom do Stereo PA. - UPLNA PECKA Si píš!!!
Zaznamenané

predator
Hosť
« Odpoveď #96 kedy: 01. Marec , 2009, 12:51:22 »

hral si na PODe X3,ked toto hovoris? Vypocuj si tu skladbu,co sem dal nedavno yesfan, vyborna skladba a aj velmi slusny zvuk podla mna /lepsi, ako mnohe zive nahravky,co som pocul na tomto fore/ a pokial viem, vsetky gitary a mozno aj basa isla cez POD X3. Ja som na tom aj u neho hral a bol som s tym velmi spokojny. Byvam v panelaku, nemozem mat v izbe 100W hlavu a 4x12 box, chapes bracho?  Na zdravie! :)
Hral som na PODe, PODe PRO aj na AmpFarme vo veľkých ProTools HD, a nepresvedčilo ma to. A ukážky tých novších modelov mi neprídu o moc lepšie. Nepochybujem, že sa dá natočiť fasa zvuk do skúšobne či obývačky, ale ... na pódiu býva všetko ináč.
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #97 kedy: 01. Marec , 2009, 12:51:37 »

kolko to stojii??
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #98 kedy: 01. Marec , 2009, 12:54:03 »

Hral som na PODe, PODe PRO aj na AmpFarme vo veľkých ProTools HD, a nepresvedčilo ma to. A ukážky tých novších modelov mi neprídu o moc lepšie. Nepochybujem, že sa dá natočiť fasa zvuk do skúšobne či obývačky, ale ... na pódiu býva všetko ináč.
X3 ma v sebe komplet baliky, ako metalshop a podobne, ktore doteraz neboli nikde, jedine, ze si si ich dokupil.
Cize v podstate X3 nepoznas.
Dam ukazky, idem ochvilu po to.
Zaznamenané

cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #99 kedy: 01. Marec , 2009, 12:57:32 »

fazulka stoji nejak 270 euracov a xt live o 100 viac , ceny su s predajni , s podruky urcite lepsie
Zaznamenané

cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #100 kedy: 01. Marec , 2009, 12:59:58 »

to boli tie starsie nova x3 ide nejak okolo 360 euracov a x3 live 450
Zaznamenané

jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #101 kedy: 01. Marec , 2009, 13:06:43 »

kolko to stojii??

na anglickom ebayi som videl fazulovu verziu za cca 300 eur, live verzia stoji kusok viac
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #102 kedy: 01. Marec , 2009, 13:08:04 »

na anglickom ebayi som videl fazulovu verziu za cca 300 eur, live verzia stoji kusok viac

a nezdaju sa ti lepsie SW simulacie? ved to chces iba na nahravanie doma, nie?
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
zakky
Hosť
« Odpoveď #103 kedy: 01. Marec , 2009, 13:09:19 »

A aj ten Vox je v pohode -

http://www.music-store.cz/testy2.asp?ID=1027

nakoniec, trebárs Gerstner z Hellowenu používa 100W Valvetronics ako svoj pódiový aparát.

na to som hral a na line6 celkovo sa to nechyta ani omylom. a ked to porovnam s line6 vetta to nieje ina liga, ale iny sport  Bavím sa skvele
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #104 kedy: 01. Marec , 2009, 13:14:08 »

a nezdaju sa ti lepsie SW simulacie? ved to chces iba na nahravanie doma, nie?

SW simulacie sa mi lepsie nezdaju, dost to sumi,pokial mam velke skreslenie,ked tam drbnem noise gate,tak to ma zas potom divny atack. A navyse to zere aj dost procesora,takto to budem mat v klude a bez problemov.
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 47 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.095 sekund, 23 otázok.