Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. September , 2024, 10:36:16
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 47 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Nova generacia PODa - POD X3 a POD X3 Live  (Prečítané 153887 krát)
0 užívateľov a 23 Hostí prehliada túto tému.
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #180 kedy: 05. Apríl , 2009, 20:43:34 »

druha ukazka, menil som iba boxy..niektore hrali napicu, na tom danom nastaveni,tak som presiel hned na dalsi :)

* X3solo.mp3 (1999.08 KB - stiahnuté 184 krát.)
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #181 kedy: 05. Apríl , 2009, 21:19:35 »

v pohode sound, ako si nahraval cez USB?
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #182 kedy: 05. Apríl , 2009, 21:19:52 »

hra to popici a iste sa daju z toho vytiahnut aj dalsie lepsie zvuky. chcel by som spravit take porovnanie POD vs. SW, jedna nahravka by sa prehnala cez par najlepsich presetov z pod a ja by som tu istu nahravku prehnal cez par podla mna najlepsich presetov cez SW, len nemam moznost sa dostat ku pod tak to musim takto riesit, celkom by ma to zaujimalo mohla by to byt sranda, das sa na to?
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #183 kedy: 06. Apríl , 2009, 06:00:02 »

nahraval som normalne, POD strceny priamo do zvukovky. Je tam fakt skoro nekonecne mnozstvo nastaveni, strasne vela ampov,krabiciek, efektov...nemam teraz cas  velmi sa s tym zabavat, ale ked budem mat viac casu, nakrutim si svoje vlastne presety, toto boli iba tovarenske presety, len som niekde trochu ubral skreslenie,alebo pridal vysky atd..daju sa tam aj vrstvit zvuky, ze naraz v jednom zvuku hraju dva aparaty, trebars ENGL + Marshall, fakt strasne vela moznosti.

Rozmyslam,ze ked bude cas, spravim nejaku taku mensiu recenziu a nahral by  som nejake ukazky aj s basou a bicimi.

Krtko - mna uz tie SW simulacie nezaujimaju, dost to zatazuje pocitac a nehra to tak dobre,ako tento novy POD  Na zdravie!
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #184 kedy: 06. Apríl , 2009, 09:47:28 »

Staci dat moznost posielat na vystup iba cisty zvuk a potom to reampnut raz podom a raz sw simulaciami.
« Posledná zmena: 06. Apríl , 2009, 09:48:14 od mcmaros » Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #185 kedy: 06. Apríl , 2009, 11:26:53 »

Staci dat moznost posielat na vystup iba cisty zvuk a potom to reampnut raz podom a raz sw simulaciami.

vsak presne tak som to myslel, ale tak co uz.. jebal to pes   Je mi do plaču
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #186 kedy: 06. Apríl , 2009, 14:01:31 »

prva ukazka, kde som menil iba mikrofony

ak nemas ako etalon dobreho zvuku dobry lampac, toto moze uspokojit, ale ja by som na takomto zvuku nechcel hrat - tej umeliny je tam prilis vela.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #187 kedy: 06. Apríl , 2009, 14:02:12 »

druha ukazka, menil som iba boxy..niektore hrali napicu, na tom danom nastaveni,tak som presiel hned na dalsi :)

to iste.
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #188 kedy: 06. Apríl , 2009, 16:00:28 »

ak nemas ako etalon dobreho zvuku dobry lampac, toto moze uspokojit, ale ja by som na takomto zvuku nechcel hrat - tej umeliny je tam prilis vela.

ja by som na tomto nehral niekde na vystupeni,ale na nahravanie je to super
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
MMM
Hosť
« Odpoveď #189 kedy: 06. Apríl , 2009, 16:15:08 »

Moze to byt fajn cvicidlo, ale je to chemicke jak das. Vamp je na tom lepsie a to je stara zalezitost. Na pode je toho vela co kombinovat ale vsetko je take cudne/umele.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #190 kedy: 06. Apríl , 2009, 16:21:49 »

...ale na nahravanie je to super

mozne to je, ale v Tvojich dvoch poslednych nahravkach sa mi to super nezdalo. dokola jeden zvuk, do istej miery podobny takym ako je teraz moderny aj pri vychytenych znackach lampacov, a vela variaci nastavenia EQ - tak na mna posobili.
Zaznamenané
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #191 kedy: 06. Apríl , 2009, 17:12:53 »

no dobre asi do tretice dam ukazky bulba :D ci to bude take chemicke podla vas :D

http://www.soundclick.com/bands/page_songInfo.cfm?bandID=147108&songID=6370301

ps. treba sa s tym vyhrat v prvom rade, ked budem mat snad konecne v lete casu, porobim tiez ukazky, see za  Na zdravie!
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #192 kedy: 06. Apríl , 2009, 17:31:49 »

no dobre asi do tretice dam ukazky bulba :D ci to bude take chemicke podla vas :D

http://www.soundclick.com/bands/page_songInfo.cfm?bandID=147108&songID=6370301

ps. treba sa s tym vyhrat v prvom rade, ked budem mat snad konecne v lete casu, porobim tiez ukazky, see za  Na zdravie!

je to chemicke jak svina. ale mne sa to napriek tomu paci, nevravim ze viac ako lampa, ale paci  :)
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #193 kedy: 06. Apríl , 2009, 17:34:20 »

mozne to je, ale v Tvojich dvoch poslednych nahravkach sa mi to super nezdalo. dokola jeden zvuk, do istej miery podobny takym ako je teraz moderny aj pri vychytenych znackach lampacov, a vela variaci nastavenia EQ - tak na mna posobili.

v ktorych myslis? mne sa paci zvuk dnesnych modernych kapiel,ako Disturbed, In Flames atd a na tomto sa da natocit fakt velmi podobny zvuk tomuto. Aj gitarista z In Flames tvrdi,ze nove PODy su zvukovo velmi slusne. Tieto ukazky boli iba presety, ja som to dalej nenastavoval,len som niekde ubral vysky tusim alebo gain,uz neviem. A v nahravke to bude zniet podla mna ovela lepsie ako takto nasucho. Yesfan nahral tu poslednu skladbu,co sem dal na POD X3 a podla mna to ma velmi slusny zvuk, o dost lepsi,ako niektore drahe lampove aparaty,co som pocul v nahravkach.
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #194 kedy: 06. Apríl , 2009, 17:37:51 »

a napr. ten Bulb, ma podla mna ovela lepsi zvuk ako mnohe nahravky,co som tu pocul a boli tocene na drahe aparaty  Zdravíčko
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 47 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.052 sekund, 23 otázok.