Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. September , 2024, 10:32:13
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 47 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Nova generacia PODa - POD X3 a POD X3 Live  (Prečítané 153866 krát)
0 užívateľov a 16 Hostí prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #195 kedy: 06. Apríl , 2009, 17:40:34 »

v ktorych myslis? mne sa paci zvuk dnesnych modernych kapiel,ako Disturbed, In Flames atd a na tomto sa da natocit fakt velmi podobny zvuk tomuto. Aj gitarista z In Flames tvrdi,ze nove PODy su zvukovo velmi slusne. Tieto ukazky boli iba presety, ja som to dalej nenastavoval,len som niekde ubral vysky tusim alebo gain,uz neviem. A v nahravke to bude zniet podla mna ovela lepsie ako takto nasucho. Yesfan nahral tu poslednu skladbu,co sem dal na POD X3 a podla mna to ma velmi slusny zvuk, o dost lepsi,ako niektore drahe lampove aparaty,co som pocul v nahravkach.

Uplny suhlas, hra to velmi slusne a s dual tone sa daju robit vyborne zvuky. Na domace nahravanie je to uplne idealne. Dost ma potesilo ze verzia Pro ma rovno vstup aj na Variax.
Zaznamenané
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #196 kedy: 06. Apríl , 2009, 17:43:04 »

je to chemicke jak svina. ale mne sa to napriek tomu paci, nevravim ze viac ako lampa, ale paci  :)

No ale mas Fear Factory ako vysity a Dina Cazaresa. :)
Zaznamenané

MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #197 kedy: 06. Apríl , 2009, 17:48:02 »

problem je v tom, to uz som tiez pisal raz sa mi zda ha ha ha, ked sa nepovie ze je to POD kazdy je ohuureny jake super to je, ale zrazu ked to uz niekto prezradi, ze to nahral s podom, zrazu vacsine sa zapne signalizator chemickosti v usiach a je to tu  Bavím sa skvele daju sa s tym zrobit zazraky len to chce kus sa s tym pohrat, mat dobru gitaru samozrejme a taktiez vediet trochu nahravat  :)
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #198 kedy: 06. Apríl , 2009, 17:49:47 »

Akurat kablujem v racku ten novy Pod X3 Pro a k tomu pocuvam Sybreed, zhodou okolnosti su obidva albumy nahrate na Pod Pro (prva verzia), podla mna to hra vynikajuco.
Ukazky na : http://www.myspace.com/sybreed .

Urcite to hra lepsie ako zle zosnimany lampovy aparat.

Na takuto muziku je Pod ako stvoreny.
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #199 kedy: 06. Apríl , 2009, 17:50:04 »

ked sa nepovie ze je to POD kazdy je ohuureny jake super to je, ale zrazu ked to uz niekto prezradi, ze to nahral s podom, zrazu vacsine sa zapne signalizator chemickosti v usiach a je to tu ...

presne toto si myslim aj ja  Bavím sa skvele...a teraz keby som natocil nieco aj na original VHT, tak rastis ma proste zafixovane,ze takac ma POD,takze to bude aj tak secko chemicke  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #200 kedy: 06. Apríl , 2009, 17:50:45 »

To treba fakt dobre nastavit, pripadne este eq v nahravke. Inac som pocul vela nahravok drahych aparatov a zneli strasne chemicky. A mesy nemusim, lebo mi to zne ako buchanie ocelovou kefou do plechu. ha ha ha Ale Soldano a EVH 5150 III su Cmuk chlapci . Ale aj tie som pocul zle nahrane.
Zaznamenané

MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #201 kedy: 06. Apríl , 2009, 17:51:51 »

hodim tu este jedneho gitaristu, zeby ste furt nepindali ze furt bulb bulb, stylovo uplne niekde inde, fenderista, prosim pekne pani
LINCOLN BREWSTER  Zdravíčko  http://www.youtube.com/watch?v=BkT4tLiH32M
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #202 kedy: 06. Apríl , 2009, 17:52:49 »

problem je v tom, to uz som tiez pisal raz sa mi zda ha ha ha, ked sa nepovie ze je to POD kazdy je ohuureny jake super to je, ale zrazu ked to uz niekto prezradi, ze to nahral s podom, zrazu vacsine sa zapne signalizator chemickosti v usiach a je to tu  Bavím sa skvele...

nahraj a daj sem na blind lampac a POD.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #203 kedy: 06. Apríl , 2009, 17:53:40 »

presne toto si myslim aj ja  Bavím sa skvele...a teraz keby som natocil nieco aj na original VHT, tak rastis ma proste zafixovane,ze takac ma POD,takze to bude aj tak secko chemicke  Bavím sa skvele

jtakac v zivote na lampac hrat nebude
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #204 kedy: 06. Apríl , 2009, 17:54:20 »

mam to na sluchatkach, aj veci tocene na axe fx a si to prepinam s podobnymi nahravkami tocene klasicky na lampu a ta chemickost sa v tom nezaprie. nie som ani vobec zaujaty voci digitalom, prave naopak ale jednoducho to pocujem.
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #205 kedy: 06. Apríl , 2009, 17:54:53 »

jtakac v zivote na lampac hrat nebude

ja som uz hral na lampac a vobec som sa z toho nedosral  Zdravíčko
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
MMM
Hosť
« Odpoveď #206 kedy: 06. Apríl , 2009, 17:55:49 »

presne toto si myslim aj ja  Bavím sa skvele...a teraz keby som natocil nieco aj na original VHT, tak rastis ma proste zafixovane,ze takac ma POD,takze to bude aj tak secko chemicke  Bavím sa skvele


Mozno to nebude aparatom a efektom  Žmurk
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #207 kedy: 06. Apríl , 2009, 17:56:34 »


Mozno to nebude aparatom a efektom  Žmurk

jaaj,no jasne, mam chemicke prsty,uz mi je to jasne   Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #208 kedy: 06. Apríl , 2009, 17:58:36 »

Co je to vlastne "chemicka" nahravka? Na dnesnych nahravkach (myslim rockove/metalove pripadne aj popove nahravky) uz nic neznie tak ako kedysi, bicie vacsinou su tiez len triggrovane sample, spevy zarovnavane, vokaly robene pomocou roznych harmonizerov a podobne. Viac ako nejaky "chemicky" zvuk nahravky ma dokaze iritovat "kompozicia" ktora je vyrobena nejakym arpeggiatorom.

Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #209 kedy: 06. Apríl , 2009, 18:00:25 »

...ja myslim to, aby to neznelo ako syntak..
Gitara musi mat hlbku, objem..
Zaznamenané
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 47 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.053 sekund, 23 otázok.