Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. September , 2024, 20:30:07
Strán: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 47 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Nova generacia PODa - POD X3 a POD X3 Live  (Prečítané 153394 krát)
0 užívateľov a 24 Hostí prehliada túto tému.
zakky
Hosť
« Odpoveď #510 kedy: 22. Marec , 2010, 12:52:33 »

tusim sme to raz aj skusali s misom a semenielom ze vetta a pod x3 do konca vht .... a mam dojem ze je to cca to iste co vetta, dokonca to tiez vie robit dva aparaty naviac. akurat si myslim ze vetta ma este viac seliakych nastaveni rutovania neviem akych nepouzitelnych veci :)
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #511 kedy: 22. Marec , 2010, 12:53:59 »

a ako su na tom zvuky v porovnani s vettou kvalitativne ? to su rozdielne technologie ze?

Technologia bude v podstate ta ista, akurat Vetta dokaze toho este stale viac ako Pod (aj ked X3 sa uz tomu zacina priblizovat). Vetta ma zaujime napriklad plynule prechadzanie medzi dvoma odlisnymi zvukmi, napr na mas cisty zvuk a expression pedalom vies prest plynulo do ineho zvuku, napr skresleny s delayom, teda morfovanie medzi dvoma odlisnymi presetmi, Vetta vie dualtracking (nie som si isty ci to vie aj X3), to je taka simulacia vrstvenia gitar, ako by hrali unisono dvaja gitaristi a zda sa mi ze Vetta ma stale viac moznosti nastavenia jednotlivych efektov a hlavne je mozne si nadefinovat celu signalnu cestu (toto vie z digitalov okrem Vetty len Axe).
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #512 kedy: 24. Marec , 2010, 16:06:48 »

LINE 6 RELEASES POD FARM™ 2 PLUG-IN
—The new version continues the Line 6 recording revolution with advances in flexibility, routing and MIDI control—

CALABASAS, Calif.— March 24, 2010—Line 6, Inc. (www.line6.com), the industry leader in modeling technology for music-creation products, released today POD Farm™ 2 and POD Farm™ 2 Platinum software plug-ins.  The pair of AU/RTAS®/VST® plug-ins builds upon the foundations set by their predecessors to deliver extensive model counts, a simple yet powerful workflow and world-renowned POD® tone for any digital audio workstation.

“The new plug-ins offer extensive updates and functionality that recording guitarists have been asking for,” remarked Mike Murphy, Category Manager for POD and PC Products at Line 6.  “Enhanced routing with flexible DSP, POD Farm Elements, and full MIDI support provide an experience that’s both powerful and intuitive.”

The enhanced routing with flexible DSP (digital signal processing) inspires creativity and
Zaznamenané
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #513 kedy: 24. Marec , 2010, 16:12:36 »


...the industry leader in modeling technology...


...uz nepravda  ha ha ha
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #514 kedy: 06. Apríl , 2010, 19:49:24 »

ja som prisiel na to, ze musim vypnut wifinu aby mi to nepukalo a nevypadaval zvuk :)

Mas uz nove drivery?
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #515 kedy: 06. Apríl , 2010, 19:51:17 »

Mas uz nove drivery?
zatial nie, ale nastastie mam zapnuty  line6 semish updater  Bavím sa skvele
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #516 kedy: 06. Apríl , 2010, 20:22:42 »

Mas uz nove drivery?
zatial tento problem neriesia..ale je to zaujimava ficura :)
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #517 kedy: 20. Apríl , 2010, 16:44:32 »

som si zas po dlhej dobe zahral na gitare, tak som nahral mojho oblubenca stefana, som sa snazil akoze nastavit jeho zvuk, asi tam je vela reverbu, lebo som tam este dodatocne dal reverb a asi je ho tam trochu vela..ak to je nahodou napicu, tak chyba je v gitare, to je taky sunt za $280 z ebay.com  Bavím sa skvele

http://dl.dropbox.com/u/1244029/stefanvai.mp3
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1379



WWW
« Odpoveď #518 kedy: 20. Apríl , 2010, 16:52:24 »

som si zas po dlhej dobe zahral na gitare, tak som nahral mojho oblubenca stefana, som sa snazil akoze nastavit jeho zvuk, asi tam je vela reverbu, lebo som tam este dodatocne dal reverb a asi je ho tam trochu vela..ak to je nahodou napicu, tak chyba je v gitare, to je taky sunt za $280 z ebay.com  Bavím sa skvele

http://dl.dropbox.com/u/1244029/stefanvai.mp3

super!
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #519 kedy: 20. Apríl , 2010, 16:55:00 »

ppci  Zdravíčko
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #520 kedy: 20. Apríl , 2010, 18:02:14 »

som si zas po dlhej dobe zahral na gitare, tak som nahral mojho oblubenca stefana, som sa snazil akoze nastavit jeho zvuk, asi tam je vela reverbu, lebo som tam este dodatocne dal reverb a asi je ho tam trochu vela..ak to je nahodou napicu, tak chyba je v gitare, to je taky sunt za $280 z ebay.com  Bavím sa skvele

http://dl.dropbox.com/u/1244029/stefanvai.mp3
...neodrbkávaj,to ty nehráš... Na zdravie!
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #521 kedy: 20. Apríl , 2010, 18:05:11 »

...neodrbkávaj,to ty nehráš... Na zdravie!

a kto to hra ?  Fuuha zíram
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
zakky
Hosť
« Odpoveď #522 kedy: 20. Apríl , 2010, 18:13:36 »

mal si napisat ze jet o axe fx  Bavím sa skvele uz by ti to aj branko pochvalil. inak podla mna super zvuk uplne ok, to mas ktory pod?
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #523 kedy: 20. Apríl , 2010, 18:19:05 »

mal si napisat ze jet o axe fx  Bavím sa skvele uz by ti to aj branko pochvalil. inak podla mna super zvuk uplne ok, to mas ktory pod?

POD X3..vari tam neni nic chemicke Huh!..rastis a progrocker to nemusia pocuvat, ani sa nemusia vyjadrovat  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
zakky
Hosť
« Odpoveď #524 kedy: 20. Apríl , 2010, 18:28:58 »

POD X3..vari tam neni nic chemicke Huh!..rastis a progrocker to nemusia pocuvat, ani sa nemusia vyjadrovat  Bavím sa skvele

a co ja viem ja hram na line6 aparat takze mna sa na chemiu nepytaj  Bavím sa skvele podla mna to hra dobre to je hlavne a aj si to pekne zahral
Zaznamenané
Strán: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 47 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.056 sekund, 23 otázok.