Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
30. September , 2024, 10:28:53
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Jackson tuning  (Prečítané 6634 krát)
0 užívateľov a 9 Hostí prehliada túto tému.
majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #15 kedy: 02. September , 2007, 15:06:30 »

co znamena ze vibruje ? vzadu mas 3 pruziny, dotiahni ich co to da a nic by Ti vybrovat nemalo. hentaka krytka ti pravdepodobne nebude pasovat, Jacksony maju iny tvar tej krytky.
aha, takze si tam mozem dat nalepku.. Smútim
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #16 kedy: 02. September , 2007, 15:28:04 »

Daj si tam co chces alebo aj nic. Ked som bol mlady, usilovny a sikovny, nemal som problem vystruzlikat si krytiek a ramikov a kraviniek od vymyslu sveta - doba bola zla, Vlado Meciar mocny a mne teda nic ine nezostavalo. Dnes by som si taku krytku nestruzlikal, ale by som ju niekde urcite zohnal a ked nie, tak ukradol kolegovi z inej kapely. Ale na to Ta rozhodne nechcem nahovarat, takze nebud lenivy, nebud dreveny, vyhrn si rukavy, napluj medzi dlane (ale nie ze si ich oplujes) a hor sa do prace budovat krajsie zajtrajsky s krytkou na gitare.
« Posledná zmena: 02. September , 2007, 15:29:07 od Rastis » Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #17 kedy: 02. September , 2007, 16:04:17 »

Daj si tam co chces alebo aj nic. Ked som bol mlady, usilovny a sikovny, nemal som problem vystruzlikat si krytiek a ramikov a kraviniek od vymyslu sveta - doba bola zla, Vlado Meciar mocny a mne teda nic ine nezostavalo. Dnes by som si taku krytku nestruzlikal, ale by som ju niekde urcite zohnal a ked nie, tak ukradol kolegovi z inej kapely. Ale na to Ta rozhodne nechcem nahovarat, takze nebud lenivy, nebud dreveny, vyhrn si rukavy, napluj medzi dlane (ale nie ze si ich oplujes) a hor sa do prace budovat krajsie zajtrajsky s krytkou na gitare.
10/10  ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Ked sa niekedy nahodou dotrepem na nejake pivo, tak ti jedno kupim rastis. Uz davno si mal sediet v 7s.r.o. Aspon by to niekto pozeral.   
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #18 kedy: 02. September , 2007, 16:12:31 »

Jedno nestaci. Smejes sa na mne ? Tak plat Si píš!!!
Zaznamenané
majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #19 kedy: 02. September , 2007, 17:00:02 »

Ja si rad spravim veci sam, ale nie na gitaru co som za nu vysolil vsetky prachy co som mal :) .. sice taka krytka by nemal byt problem len zistim ake skrutky tam treba.
Jednoducho, casy sa menia je tu toto forum mozem sa pytat co len chcem tak to vyuzivam.. jednoducho degeneracia mladych. Ked nemam internet v dosahu vsetko vymyslam sam a nemudrujem 100x ci tak ci onak..
Zaznamenané
majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #20 kedy: 10. September , 2007, 12:45:09 »

Kupil som nove struny uz to ladi omnoho lepsie.. ale ta krytka ma mrzi..
Zaznamenané
metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« Odpoveď #21 kedy: 10. September , 2007, 13:00:50 »

zozen si hociaku krytku navrtaj tam nove diery aby ti to pasovalo a je to

avidis ake zazraky robia nove struny
apropo mam kamarata ktory este nemenil struny.ma tam povodne.masti jak dabel a tu gitaru uz ma 10 rokov a vsetko mu ladi Si píš!!! nechapem to.podla mna keby ch vymenil tak az vtedy by mu prestala ladit :)
Zaznamenané

I hate commercion
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #22 kedy: 10. September , 2007, 13:04:17 »

Kupil som nove struny uz to ladi omnoho lepsie.. ale ta krytka ma mrzi..

ak nevadi perletova:

http://cgi.ebay.com/Jackson-Pearloid-Surfcaster-Guitar-Truss-Rod-Cover_W0QQitemZ120159759071QQihZ002QQcategoryZ85856QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #23 kedy: 10. September , 2007, 13:20:43 »

majso: ja neviem co tolko vymyslas s tou krytkou...to je taky problem to z dacoho to vyztruzlikat? (plast, tenka preglejka, plech...)  ?§!.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #24 kedy: 10. September , 2007, 14:09:35 »

neviem pre taku kktinu z ebay sa trtkat Popiskujem si nalep si tam uhlomer alebo puklicu z auta ha ha ha ale nie normalne tak ako ti radia ostatni skus si nieco sam spravit a ak to bude pekne, tak budes mat z toho este vacsiu radost:)
Zaznamenané

majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #25 kedy: 10. September , 2007, 20:21:02 »

okej s tou krytkou to nejako skusim, btw. dnes mi kamos pozical paku a skusal som pakovat asi tak dve hodiny a ledenie prekvapivo drzalo narozdiel od starych strun. Takze to vyzera aj tak ze si zozeniem paku a budem si obcas aj kyvkat s pakou. Myslel som ze je to neriesitelny porblem s tym vintage tremolom :)
Zaznamenané
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #26 kedy: 10. September , 2007, 21:17:32 »

take iste ma predsa soller v e-shope
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #27 kedy: 11. September , 2007, 09:46:15 »

take iste ma predsa soller v e-shope

moze byt, nepozeral som. chalan sem pastol od Sollera nejaku uplne inu krytku...
Zaznamenané
majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #28 kedy: 03. Október , 2007, 18:03:23 »

No tak som si ju spravil sam aj ked nie je uplne podla mojich predstav.. vypocty nejak nevysli  Popiskujem si .. ked sa mi bude chciet spravim si novu.
Par foto:



Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #29 kedy: 04. Október , 2007, 09:41:15 »

Nevyzera to bez nej lepsie? :)
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.032 sekund, 23 otázok.