Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 21:29:58
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Whole lotta love solo(lacrosse)  (Prečítané 4383 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #15 kedy: 09. September , 2007, 09:32:26 »

nejaky talent tam je, ani ten Page to nehraval na niektorych live lepsie  Žmurk. zvuk na LCD monitore mi prijde taky, ako tam patri, ale toto moc vazne neberte :)

drzim palce. ty chodis k Vadimovi ? rozpraval mi o nejakom mladuckom "zazraku" ...
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #16 kedy: 09. September , 2007, 10:05:18 »

nejaky talent tam je, ani ten Page to nehraval na niektorych live lepsie  Žmurk. zvuk na LCD monitore mi prijde taky, ako tam patri, ale toto moc vazne neberte :)

drzim palce. ty chodis k Vadimovi ? rozpraval mi o nejakom mladuckom "zazraku" ...
hej hej...k vadimovi :)...a stym lcd monitorom som to nepochopil??? mozes vysvetlit???
« Posledná zmena: 09. September , 2007, 10:41:26 od lacrosse » Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 09. September , 2007, 13:49:07 »

hej hej...k vadimovi :)...a stym lcd monitorom som to nepochopil??? mozes vysvetlit???
ze to pocuval na reprakoch z lcd monitora Žmurk

toto chapem..(zaz az taky hudobny analfabet nejsom) a jaj podla metra hra uz rok...vsetko..stupnice behy sekvencie arpeggia...vsetko..len chyba bola mozno to ze som to nahral hned na prvky krat a kompletne je to improvizacia...

jasne, tak to bude potom v tom. To sa aj mne stava, ked nieco nahram na prvy raz bez pripravy.  Zdravíčko
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #18 kedy: 09. September , 2007, 18:01:26 »

...dufam ze sa vyvrby nejaka celolampa nech to ma uroven a potom nahram znova...este budem vadima otravovat s nejakym tym aparatom..uvidim co cash a tak
« Posledná zmena: 09. September , 2007, 20:10:32 od lacrosse » Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.031 sekund, 22 otázok.