Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 08:26:37
Strán: [1] 2 3 ... 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Tvoj nástroj No.2 ?  (Prečítané 14782 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« kedy: 11. September , 2007, 13:41:57 »

som gitarista, ale práve si idem v blízkej dobe kúpiť bicie, popravde, jedny také malé lacné uz mám, ale tentokrát chcem íst do elektrických - som obdivovatelom bubeníkov, hodia sa mi i pri tvorbe demonahrávok a nahrávanie partov, ktoré mám problém naprogramovat, ale predovsetkým - hrat na bicie je pre mna ohromná zábava!!! umoznuje mi to znova sa tesit z hudby ako male dieta - sice neviete hrat, ledva sa chytate, ale ten pocit, ze hrate so svojou oblubenou nahravkou a cvicite a zlepsujete sa... ! parada! mozno je tento moj uvod trochu psycho... :-)

ale teda tema znie: aky je vas nastroj cislo 2 (popri tom "vasom ozajstnom")? nieco co ste v tomto zivote "zameskali" a v druhom zivote by ste do toho vazne isli? alebo ako ja, uz na tom slapete v ramci "hobby popri hobby"... ? :-)

pekny den s muzikou!
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
brianlover
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 347



« Odpoveď #1 kedy: 11. September , 2007, 13:48:52 »

tiez bicie, a vyraz 'ledva sa chytate, ale bavi vas to,,' na mna clekom aj sedi Bavím sa skvele
Zaznamenané
yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1004



« Odpoveď #2 kedy: 11. September , 2007, 13:50:03 »

Ja tiež sem tam fušujem do bicích,  neviem to, ale o to viacej ma to baví  :) :) :)   ... bicie vlastné nemám "przním" bubeníkove keď je príležitosť.

Sem tam hráme  v polo-poprehadzovanej zostave ja za bicími , bubeník za dideridoo. Bassgitarista na base  :D .
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 11. September , 2007, 13:50:50 »

Zaujimave, lebo popri gitare este vcelku slusne ovladam aj basgitaru, ma tiez napadaju bicie. A presne ako u teba sa mi paci ten uvolneny pocit pri tom. Este ma laka klavir a zobcova flauta. Ale nastroj na ktorom asi v tomto zivote hrat nebudem, aj ked by som velmi chcel, je saxofon. Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 11. September , 2007, 13:51:40 »

no ja som teraz zhliadol to nove portoyove dvd a to je tiez taka nakopavka... kolko krasnych veci hra ten chlap, proste uplne v tebe vrie taka tuzba, nieco sa z toho skusit naucit a zabuchat si a zamachrovat potom pred spoluhracmi, ze sleduj, uvod zo 6:00 o clock... :-)))
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 11. September , 2007, 13:54:41 »

Zaujimave, lebo popri gitare este vcelku slusne ovladam aj basgitaru, ma tiez napadaju bicie. A presne ako u teba sa mi paci ten uvolneny pocit pri tom. Este ma laka klavir a zobcova flauta. Ale nastroj na ktorom asi v tomto zivote hrat nebudem, aj ked by som velmi chcel, je saxofon. Nechajte ma vydýchať

so sagom u mna je to tak, ze vpodstate vzdy sme mali v kapele saxofonistu, tak som sem tam po nom siahol, ale na sago som asi najvacsi antytalent na svete, lebo ani bohovi najst co i len tu polohu na spravne nasadenie tonu, vzdy som cez to len tak dýchavicne fucal, nakoniec sa udýchal ako svina a musel si sadnut, lebo sa mi zacala tocit hlava... :-))))), ale bicie.... odjakziva si klepem rukami po stoloch a tak dalej, sak to poznate, a tam mam kusok talentu, to citim...
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 11. September , 2007, 13:56:20 »

tu basgitaru...to beriem i ja tak, ze to je skor aika ze popri gitare, a hram na nu celkom casto, uz len ked robim demace. takze to sa nerata... :-)
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #7 kedy: 11. September , 2007, 13:57:06 »

Sranda ako to všetkých ťahá ku tým bicím. Ja som to kedysi tiež skúšal a keď som hrával v kapelách (na gitaru), tak som si často sadal za bicie a mlátil do nich. Čo sa týka druhého nástroja, v poslednej dobe sa snažím do použiteľnej podoby dostať svoj hlas.

Inak rád by som si vyskúšal čokoľvek, najmä nejaký dychový nástroj...sax, alebo tak
Zaznamenané

matkosafko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 517



« Odpoveď #8 kedy: 11. September , 2007, 13:58:13 »

moj nastroj no.2 su asi husle, aj ked moc na nehram,ale dakedy davno som na ne chodil a obcas si nostalgicky zavrzgam :)
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #9 kedy: 11. September , 2007, 13:59:25 »

este ma napada, ze tiez tak otravujem svojho bubenika - :-) - po skuskach seci na mna cakaju, lebo si este sadnem za jeho sadu a vytesujem sa... :-) a pred koncertom len, co ich vytiahne z vakov a zacne skladat, beriem spajdle a cbvicim na cinely... :-)))) ale on to ma rad, vysvetlujeme co mam ako robit a tak, celkom sa mi venuje... .-)
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #10 kedy: 11. September , 2007, 14:00:22 »

Hej ta basgitara je nic moc(aj ked tie kamratove groovy co som sa ucil teraz cez leto boli dost huste). Ja som zas taky isty antitalent na trubku. Nas trubkar si vytrubuje a ja z toho nie som schopny vydat ani ton. Len mu ju vzdycky oslintam. Bavím sa skvele
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #11 kedy: 11. September , 2007, 14:01:39 »

Sranda ako to všetkých ťahá ku tým bicím. Ja som to kedysi tiež skúšal a keď som hrával v kapelách (na gitaru), tak som si často sadal za bicie a mlátil do nich. Čo sa týka druhého nástroja, v poslednej dobe sa snažím do použiteľnej podoby dostať svoj hlas.

Inak rád by som si vyskúšal čokoľvek, najmä nejaký dychový nástroj...sax, alebo tak

u mna to je trosku nastartovane aj tym, ze prisli tie uz celkom financne dostupne elektricke bicie (millenium, rolandy v-drums, yamahy...tak do tych 20.000) to mnozstvo roznych sad, relativne verne aj zvukom i dynamikou... proste dost ma to inspiruje a pritahuje
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #12 kedy: 11. September , 2007, 14:04:10 »

ja neviem hrat primarne na nic a moj No.2 nastroj je gitara - z nej sa viem celkom pekne vytesit
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #13 kedy: 11. September , 2007, 14:05:12 »

vlastne prvy krok k bicim som urobil asi pred dvoma rokmi, ked som si kupil bongo a mlatil do nho a nejake tie drobne perkusie "trasítka". ale to nebolo ono... ja si myslim, ze lepsia adrenalinova zabava ako hrat doom3 je mlatit nejaky husty beat cez chinu... :-), najlepsie s dvojkopom... :-)))
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #14 kedy: 11. September , 2007, 14:13:58 »

som gitarista, ale práve si idem v blízkej dobe kúpiť bicie, popravde, jedny také malé lacné uz mám, ale tentokrát chcem íst do elektrických - som obdivovatelom bubeníkov, hodia sa mi i pri tvorbe demonahrávok a nahrávanie partov, ktoré mám problém naprogramovat, ale predovsetkým - hrat na bicie je pre mna ohromná zábava!!! umoznuje mi to znova sa tesit z hudby ako male dieta - sice neviete hrat, ledva sa chytate, ale ten pocit, ze hrate so svojou oblubenou nahravkou a cvicite a zlepsujete sa... ! parada! mozno je tento moj uvod trochu psycho... :-)

ale teda tema znie: aky je vas nastroj cislo 2 (popri tom "vasom ozajstnom")? nieco co ste v tomto zivote "zameskali" a v druhom zivote by ste do toho vazne isli? alebo ako ja, uz na tom slapete v ramci "hobby popri hobby"... ? :-)

pekny den s muzikou!
Bicie a potom basa.
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.105 sekund, 22 otázok.