Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 04:22:31
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Tvoj nástroj No.2 ?  (Prečítané 14779 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 11. September , 2007, 14:18:22 »

Vzdy si velmi rad sadnem za bicie, vzdy citim velky pokrok, kedze hram tak raz za mesiac :) Inak este by som spev a mozno flautu, cele je to vsak v risi snov.
Zaznamenané

yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #16 kedy: 11. September , 2007, 14:19:35 »

samozrejme, skusal som a sem tam zahram aj na klaviri, ked je treba - len take podmazy... dokazem sa naucit veci, podklady, ale bicie ma bavia viac asi pre to, ze to je rytmicky istrument, nieco vzdialenejsie od gitary ako keyboard... ale tahala ma v podstate i bezprazcova basa, ale ta ma rychlo presla...doslova som trpel svojou vlastnou intonaciou, aj ked som mal vyznacene prazce - moc tazko mi to islo, ale milujem ten zvuk...
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« Odpoveď #17 kedy: 11. September , 2007, 14:21:32 »

ja som chodil 8r na klavir a ku bicim si neviem ani sadnut.
Zaznamenané

I hate commercion
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #18 kedy: 11. September , 2007, 14:22:29 »

ja obcas hram na trubke, ale odkedy som prestal vladat do nej fukat, tak vazne iba obcas...
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #19 kedy: 11. September , 2007, 14:25:14 »

ja som chodil 8r na klavir a ku bicim si neviem ani sadnut.

ale... sak normalne obides zostavu a sadnes na to okruhle na stracej nozke... :-)) palicky su v puzdre, alebo krizom cez rytmicak... .-)
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #20 kedy: 11. September , 2007, 14:27:09 »

Este je, ze vraj haluz hrat na cymbal. Je to tiez v podstate rytmicky nastroj...
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #21 kedy: 11. September , 2007, 14:36:18 »

Este je, ze vraj haluz hrat na cymbal. Je to tiez v podstate rytmicky nastroj...

presne, dobre ze si spomenul, u nas v ziari je cimbalovka a poznam ludi odtial, pojdem si to omrknut - ked som videl ako na tom davali typci zo SLUKU, soro som sa posral... neuveritelne!

inac, napada ma, ze kamos tu jeden ma sitar... no natom som si tiez "vylamal zuby". problem si stym len sadnut, nie to este zahrat nieco zmysluplne, kua...
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
matkosafko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 517



« Odpoveď #22 kedy: 11. September , 2007, 14:45:50 »

aj perkusie su dost dobre ked clovek vie na ne dobre hrat :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #23 kedy: 11. September , 2007, 14:46:53 »

Je to tiez v podstate rytmicky nastroj...

preco by mal byt cymbal rytmicky nastroj ? lebo sa na nom hra palickami ? podla mna je to plnohodnotny viachlasy melodicky nastroj...
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #24 kedy: 11. September , 2007, 14:48:18 »

preco by mal byt cymbal rytmicky nastroj ? lebo sa na nom hra palickami ? podla mna je to plnohodnotny viachlasy melodicky nastroj...

Hej...je asi tak rytmický ako klavír, alebo čokoľvek iné. A najmä sa píše s mäkkým I!!
Zaznamenané

yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #25 kedy: 11. September , 2007, 14:49:40 »

moze nim byt, ako aj vsetky ostatne, zalezi len na zostave, v akej sa hra, kery nastroj tu ulohu vezme docasne na seba... ale, jasne primarne nie je rytmicky, podobne ako basa tonyho levina za to, ze na nu hra tiez palickami
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #26 kedy: 11. September , 2007, 14:50:23 »

... A najmä sa píše s mäkkým I!!

aj medycymbal ?
Zaznamenané
Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« Odpoveď #27 kedy: 11. September , 2007, 15:00:20 »

Tiez rad hram na bicie, ale odkedy sa predali bratove co sme mali doma, uz si len bucham po kolenach a klepem slapkami o zem...Dost ma zacal bavit dvojkopak, u kamosa obcas sadnem za to, a hram stale ten isty nacviceny groove...No a co ma este strasne bavi, je slapovat na base... Teraz som mal na chvilu doma pozicanu basu a dostal som sa do stadia, ze ma neboli ukazovak ked podrtrhavam... Ale je to samozrejme este bieda, a nemyslim si ze ked clovek hra na gitaru, basa je samozrejmost...PRUDKO nesuhlasim...
Zaznamenané

Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #28 kedy: 11. September , 2007, 15:01:14 »

Citácia
aj medycymbal ?

asy podľa vzoru CYCYNBRUS
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #29 kedy: 11. September , 2007, 15:04:14 »

...a nemyslim si ze ked clovek hra na gitaru, basa je samozrejmost...PRUDKO nesuhlasim...

tiez si myslim. taka ta brnkatkova osmickova basa je jedna vec, ale seriozne basovanie je seriozne basovanie. basu mam tiez velmi rad, aj som nejake uz vlastnil, aj sa chystam, ze si nejaku zaobstaram, lebo teraz nemam ziadnu.
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.072 sekund, 22 otázok.