Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 02:10:24
Strán: 1 2 [3] 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Tvoj nástroj No.2 ?  (Prečítané 14778 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #30 kedy: 11. September , 2007, 15:05:06 »

ja som nemyslel, ze vediet hrat na basu je samozrejmost, to teda nie je, bozechran! mal som na mysli, ze sa casto vyskytuje v dosahu gitaristu (skladatela) ako napr. ja, ze ju chytim dost casto do ruky, ale len koli samozrejme takym zakladnym, ilustracnym partom... hrat na nu je cela veda a ja som samozrejme basak mizerny, priznavam. a tiez ma ale bavi slap, len kua mam problem na stvorke slapovat cez najtensiu strunu, vzdy tam nejak triavam kraj hmatnika, a sa on potkynam a tak...tiez sa mi slapuje lahsie palcom dole ako hore... ale to su tie veci treningu samozrejme...
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« Odpoveď #31 kedy: 11. September , 2007, 15:08:14 »

mal som minule sen, vyhra LOTA, a basa s bicimi v nom nechybali...tak asi tolko...Az si pokupujem vsetko co momentalne chcem, nasleduje basa a ked budem nieco ako Mojsej  ha ha ha , budu to bicie...
Zaznamenané

opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #32 kedy: 11. September , 2007, 15:12:14 »

no tak primárne klavír, ale až aj na ten zabúdam hrať, hehehe...v časoch sekvencerovej editácie je to pochopiteľné, každú chybu došolícham v Piano Roll Bavím sa skvele
sekundárna je kytára, tam som strašne nespokojný sám ze sebú, ale do smrti sa uš asik nenaučím poránne hrať  ?§!.
rád by som téš ťje bubne, to je plné energyje, aj keť za živým klavírom sa dá tiež vyandrenalínuvať....živý klavír má rev jak hovado, kto to pozná v paneláku, tak vie Bavím sa skvele
a ešte by som skúsil spev, tam to ide rovno z pľúc, takže emócie jak vyšité lezú s teho Si píš!!!
no a nejaký saxík, to je ťažké jak hovado. Skúšal som kedysi chvílu na klarinet, tiež mi to šlo ťažko...
Zaznamenané
Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« Odpoveď #33 kedy: 11. September , 2007, 15:18:10 »

Ja som este zabudol na SPEV (v predoslych dvoch kapelách) a ked uz spominate ten klavir, tak som vedel volakedy zakladne akordy a tu uvodnu vyhravku od Liquida - Narcotic  ha ha ha
Zaznamenané

predator
Hosť
« Odpoveď #34 kedy: 11. September , 2007, 15:34:54 »

Môj nástroj no.2 je staršia klávesová workstation Yamaha QS-300. Nie som síce nijaký extra klávesák, ale na túto vecičku sa geniálne ľahko aranžuje a komponuje. Hlavne ten sekvencer na nej je hodne nadupaný. Zvuky sú síce trochu oldschool, ale sú pekné a dodnes veľmi použiteľné. A ak si chce človek spraviť pesničku, je to výborne použiteľné, lebo si nielen môže vypočuť, ako to znie, ale aj výsledok okamžite uložiť. Potom nenastávajú problémy typu "včera som mal v hlave super song a dnes si nespomeniem, ako to išlo, aj keby ste ma zarezali".
« Posledná zmena: 11. September , 2007, 15:38:50 od Predator » Zaznamenané
metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« Odpoveď #35 kedy: 11. September , 2007, 15:41:18 »

ja som bol donuteny hra cca pol roka na cimbal a je to uplne to iste ako klavir.ibaze na klaviri stlacis klaves ktory pohne s prislusym tym cudom co buchne po strune a pri cimbale mas to cudo v ruke.struny su rozmiestnene od najhrubsej po najtensiu /myslim/ a tony a poltony idu za sebou /ako na klaviature/

a este som chodil 2 tyzndne na trubku,v skolke nas ucili hrat na flautu,doma som mal xylofon,ustnu harmoniku a este tych 8r klavira co som spominal  Zdravíčko  ha ha ha
Zaznamenané

I hate commercion
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #36 kedy: 11. September , 2007, 15:44:55 »

mna vzdy fascinoval klavir a spev...spev teraz budem asi cvicit
bicie su tiez fajn na vymlatenie..viem si predstavit, ze by som sa pozeral na kapelu z poza cinelov :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #37 kedy: 11. September , 2007, 15:47:50 »

Moje No.1 sú gitara (skoro všetky druhy a štýly)
a spev (rock, pop, zborový spev - možno sa mi splní v dohľadnej dobe sen mať vlastný zbor z kvalitných spevákov :) )

No.2 - zobcová flauta (ktorú rád nosím hocikde so sebou a zahrám si na nej, kde sa dá..)
basgitara (momentálne len môj gitbas - rád si na ňom zahusťujem, keď niekto potrebuje do nejakého projektíku basu alebo si na ňom nahrávam basu do svojich vecí)
perkusie (rád si vymýšľam a trénujem rytmy na mojom bongu, použijem vo svojich nahrávkach)

No.3 - mandolína, husle (občas si vrznem - niekde využijem)

Chcel by som do budúcna klavír a prípadne nejaké dychy ešte, ale nie saxofón a trubku, lebo ako yesfan sa tiež strašne zadýcham a vyčerpaný ostanem sedieť bez nejakého výsledného prijateľného zvukového efektu.. :)
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #38 kedy: 11. September , 2007, 16:34:52 »

no ja som tiez chodil asi 6 rokov na klavir a je mi luto ze som sa vtedy ako maly na to vysral... proste ma to nebavilo... ale tak nieco dokazem este od ucha na nom zasmodrchat...  Ja som čert.. ale co je mojim snom je bezprazcova basa... to by som sa rad naucil  Na zdravie!
Zaznamenané
Metlino
nováčik
*
Príspevkov: 60


« Odpoveď #39 kedy: 11. September , 2007, 16:52:59 »

ked som bol maly, chodil som 5 rokov na flautu :) k tomu som casom prihodil aj gitaru ktora ma zo zaciatku moc nebavila, ale casom ma to nastastie chytilo
tento rok som zacal este chodit do ZUSky na klavir a casom by som sa rad naucil slapovat na base

ale bicie, samozrejme, to je to prave, pokial mi niekto neodpili ruky a nohy, vzdy si rad zahram  Bavím sa skvele
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #40 kedy: 11. September , 2007, 19:33:44 »

mne fotrik vzdy howoril ze ked niekto hra na dva nastroje..neni dobry ani v jednom...ale dost dobre hram na nervy
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #41 kedy: 11. September , 2007, 19:49:29 »

 ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané

homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #42 kedy: 11. September , 2007, 20:34:18 »

tak ako no. 2 najstroj by som asi povedal basu, nejake tie zaklady si trufam, ale ziadny slap alebo nieco podobne, obcas nejake tie klavesy, ale to moc nie, a najviac ma fascinuju bicie, ale tak to prenechavam odbornikom, ale ked mam obcas prilezitost, tak si za tie bicie velmi rad sadnem :)
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #43 kedy: 11. September , 2007, 20:38:29 »

ste uchylaci vsetci, ako to tu citam  ha ha ha . zduse nenavidim, ked sa za bicie sere ktokolvek a robi iba hurhaj, brrr olamal by som ruky takymto bubenickym nadsencom.  Ja som čert.. sorry vsetkym, kto na tie bicie naozaj viete  ha ha ha
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #44 kedy: 11. September , 2007, 20:42:43 »

ste uchylaci vsetci, ako to tu citam  ha ha ha . zduse nenavidim, ked sa za bicie sere ktokolvek a robi iba hurhaj, brrr olamal by som ruky takymto bubenickym nadsencom.  Ja som čert.. sorry vsetkym, kto na tie bicie naozaj viete  ha ha ha
boze, nekaz nam zabavu za bicimi, ja na ne fakt okrem uplnych zakladnych rytmov neviem, ale tak aj malo za bicimi mi staci ku stastiu :)
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Strán: 1 2 [3] 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.045 sekund, 22 otázok.